Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4021 - 4040 Napsat příspěvek

Cinema City

Tak v Cinema City zrušily online rezervace. Takže buď online nákup se slevou -24 korun nebo nákup na pokladně. To si snad dělají kozy.
886551
Tak v Cinema City zrušily online rezervace. Takže buď online nákup se slevou -24 korun nebo nákup na pokladně. To si snad dělají kozy.
Cinema City
10 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: Disketa1
Docela šok a zase smutná ukázka našich novinových hyen. O mrtvých dobře a oni nejprve vytahují informace o soudech a dluzích, místo toho aby vzpomněli na sportovní úspěchy. O těch začali psát až potom. O Vsetíně,  NHL atd.
886500
Docela šok a zase smutná ukázka našich novinových hyen. O mrtvých dobře a oni nejprve vytahují informace o soudech a dluzích, místo toho aby vzpomněli na sportovní úspěchy. O těch začali psát až potom. O Vsetíně,  NHL atd.
886449
5 0
reagovat
Lepší už to nebude :-
886464
Lepší už to nebude *:-*
1 0
reagovat

Diskova kronika

Začíná odcházet generace z Nagana. Zemřel Roman Čechmánek. :-
886449
Začíná odcházet generace z Nagana. Zemřel Roman Čechmánek. *:-*
Diskova kronika
6 -4
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: verbst
:'(
Doteď míval skvělé komentáře na Facebooku, rád jsem je četl. Až do konce Zemanova působení bývaly trudnou připomínkou toho jak skvělého jsme mohli mít prezidenta. 
886418
:'( Doteď míval skvělé komentáře na Facebooku, rád jsem je četl. Až do konce Zemanova působení bývaly trudnou připomínkou toho jak skvělého jsme mohli mít prezidenta. 
886411
8 -7
reagovat

Diskova kronika

RIP pan kníže. 
886411
RIP pan kníže. 
Diskova kronika
8 -5
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Gonzi
A hlavne to bude brzo vsechno na Netflixu (minimalne v usa)
886334
A hlavne to bude brzo vsechno na Netflixu (minimalne v usa)
886329
1 0
reagovat
Vyskočil mi tu tento banner: link a já z něj nemůžu.

První věc už na Maxu není, další dvě jsou odpad (byť věřím, že jsou lidi, co si to pustí radši, než Band of Brothers 8)). Ale stojí to jen dvě kila měsíčně. No neber to.:D:D:D
886329
Vyskočil mi tu tento banner: https://imgur.com/a/I32wIhO a já z něj nemůžu. První věc už na Maxu není, další dvě jsou odpad (byť věřím, že jsou lidi, co si to pustí radši, než Band of Brothers *8)*). Ale stojí to jen dvě kila měsíčně. No neber to.*:D**:D**:D*
4 0
reagují: speta.jr
reagovat
Já hledám český TV film, kde je vrahem had, který se proplazí stupačkama do koupelny, tipnul bych asi revoluční či těsně porevoluční dobu. Mám pocit, že obětí byla Chýlková, ale nejsem si jistý. Pamatuju si to z dětství a potom už jsem to nikdy neviděl.
886319
Já hledám český TV film, kde je vrahem had, který se proplazí stupačkama do koupelny, tipnul bych asi revoluční či těsně porevoluční dobu. Mám pocit, že obětí byla Chýlková, ale nejsem si jistý. Pamatuju si to z dětství a potom už jsem to nikdy neviděl.
0 0
reagovat
reaguje na: jarschy
Možná tenhle z UK?
886189
Možná [url=https://www.csfd.cz/film/397473-get-santa/prehled/]tenhle[/url] z UK?
886187
0 0
reagovat

Hledám vánoční film

dobrý den...
Již 3 hodiny hledám vánoční film a proto poprosím sílu komunity... Jedná se o vanocni film, kde santa jede do reálného světa, kde jede rozdávat dárky... Později sobove ,které ho vezou zaparkuje na střeše paneláku, najde ho rodina, nejdříve se ho boji, ale poté ho u sebe nechají bydlet než vyřeší problém se soby... Později ale se dostanu do potíží a policie ho zavře do vězení protože nezaplatí za produkt z krámu a říká jednotlivým lidem co jim dal kdysi k vánocům... Moc vás prosím o pomoc děkuji 
886187
dobrý den... Již 3 hodiny hledám vánoční film a proto poprosím sílu komunity... Jedná se o vanocni film, kde santa jede do reálného světa, kde jede rozdávat dárky... Později sobove ,které ho vezou zaparkuje na střeše paneláku, najde ho rodina, nejdříve se ho boji, ale poté ho u sebe nechají bydlet než vyřeší problém se soby... Později ale se dostanu do potíží a policie ho zavře do vězení protože nezaplatí za produkt z krámu a říká jednotlivým lidem co jim dal kdysi k vánocům... Moc vás prosím o pomoc děkuji 
Hledám vánoční film
1 0
reagují: yeniczek
reagovat
reaguje na: speedy.mail
To je nějaký film o speciální inkluzi v nějaké firmě? To je strašná česká typická ...... :D
886167
To je nějaký film o speciální inkluzi v nějaké firmě? To je strašná česká typická ...... *:D*
886139
2 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Možná je to únavou, ale u "to už bylo trošičku moc, Marcelko" jsem se upřímně zasmál. Zbytek tradiční česká řachanda.

Mean Girls chápu, proč někomu nesedne. Mě to neuráží, jenom míjí.
886154
Možná je to únavou, ale u [spoiler]"to už bylo trošičku moc, Marcelko"[/spoiler] jsem se upřímně zasmál. Zbytek tradiční česká řachanda. Mean Girls chápu, proč někomu nesedne. Mě to neuráží, jenom míjí.
886139
2 -1
reagovat

Mean Girls (2024)

trailer link
peklo
886144
trailer https://www.youtube.com/watch?v=fFtdbEgnUOk peklo
Mean Girls (2024)
0 -1
reagovat

Jedeme na teambuilding

Jéžiš, co je zase tohle. link :D
886139
Jéžiš, co je zase tohle. https://www.youtube.com/watch?v=_vmFqaADJJ8 *:D*
Jedeme na teambuilding
3 -1
reagují: Demonic8, Memphis
reagovat
Příští rok bude na Rock for People Keanu s Dogstarem.:)

(Škoda, že ne Johnny Silverhand a Samurai)
886132
Příští rok bude na Rock for People Keanu s Dogstarem.*:)* (Škoda, že ne Johnny Silverhand a Samurai)
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
imo je a imo mimo vody "druhak".
886114
imo je a imo mimo vody "druhak".
886049
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Já si myslím, že jo.

Každopádně se používá celkem běžně, podobně jako "druhak." :D
886088
Já si myslím, že jo. Každopádně se používá celkem běžně, podobně jako "druhak." *:D*
886049
1 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Zdá se, že tříleté děti mají svého Michaela Baye. :D

Link

Sledují tu něčí děti Cocomelon?
886076
Zdá se, že tříleté děti mají svého Michaela Baye. *:D* [url=https://www.youtube.com/shorts/UaCs30C7T9s]Link[/url] Sledují tu něčí děti Cocomelon?
886049
1 -1
reagovat
Že vám tady naruším to nachmelené okýnko...

Otevřivší je slovo, nebo není? :D
886049
Že vám tady naruším to nachmelené okýnko... Otevřivší je slovo, nebo není? *:D*
1 0
reagují: KARLOS, Memphis, Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se