Veľmi sa mi to páčilo. Nečakal som teda, že to bude tak ukecané ale nevadí mi to. Čo mi vadilo bolo ako Herbert občas skákal v čase medzi kapitolami - príklad kapitola končí tím, že sa chystajú na odlet na Arrakis a na začiatku nasledujúcej kapitoly už tam sú niekoľko dní, možno aj týždňov - a niečo podobné sa v knihe vyskytne niekoľkokrát.
Ale inak som s tým bol veľmi spokojný.

a prokládá to popisem toho, co zrovna hýbalo dějinama a jakej to mělo dopad na běžnej život lehce nadprůměrnýho frantíka. V dalších dílech už to pak úplně splývá a je to v podstatě normální vyprávění.



