reaguje na:
Miek
Mi jde přímo o tuto funkčnost: link nevím jak tohle googlit, ale pro mé potřeby potřebuju aby to bylo na těch "hlavních" ručičkách.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Stačí si přečíst libovolnou diskuzi na novinkách a začne se mi vařit krev, jak si tam ti staří komousi notují, že vakcína je vražedná smakulada, spiknutí, nefunguje atd. |
reagovat
|
|
reagovat
|
upřímně si myslím, že jsou to jablka a hrušky, ale fajn. |
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
DanteAlighieri
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Barv666
|
reagovat
|