Když se zběžně podívám na prvních x set filmů na csfd... staré filmy s Vlastou Burianem, víceméně všechny. Jako docela malé dítě jsem viděl větší kus něčeho a hrozně mě to sralo... a ten odpor se jaksi zažral do podvědomí a nechce ven.
Nikdy jsem neviděl nic od Kim-Ki Duka. Netuším proč, asi jsem málo jezdil do Varů.
A nikdy jsem neviděl The Room. Za to se fakt stydím, viděli ho jinak už snad všichni, ale já si nikdy nenašel/nevytvořil dostatečně vhodnou příležitost
reaguje na:
TedGeorge
|
reagovat
|


.
a díky za prokrastinační materiál na zhlídnutí...