reaguje na:
verbst
Jo, to mi připadalo taky divné. Dle jednoho rozhovoru z dneška za ním ta ženská chodila předtím do nemocnice, takže se nakazil ještě tam.
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|

Jinak jediná dobrá věc, která má v názvu "standard" je ta ruská vodka.
