Tohle jsem popravdě sám dlouho zjišťoval už jenom proto, že mám jinou včeličku než mRNA a popravdě na to nejsem také odborník :) Ale myslím, že to oproti nic zajistí komplexní imunitní odpověď, protože je mRNA vakcíny prozatím drtí ve veškerých studiích snad až na jednu.
Byl krásný ilustrační obrázek který nemohu dohledat, který ukazoval, že mRNA jen kvůli spike a ne celému viru pracuje účelněji.
reaguje na:
Vault_13
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|

. Jet do zatáčky rychleji než jak ji lze projet, protože "však on uhne" je nekoukatelné a F1 by s tím rozhodně měla něco dělat.

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu