Netuším jak to funguje v Bulharsku a na debatu to je protože se to k nám zrovna z Rakouska propisuje a Vídeň opravdu uzavřená není, osobně jsem v Rakousku vyzvedával ségru na škole. : ) Vídeň normálně funguje, když tam máš pobyt a cíl cesty.
Do UZIsu se z Rakouska záznamy propisují, sám tam mám x rakouských PCR testů :)))
Za zkušenost díky, ale tady je to něco jiného...
reaguje na:
Fanous21
|
reagují:
Fanous21
|
reagovat
|



ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu