I když Mandaloriana považuji ještě za relativně snesitelný případ, vzhledem k ostatním projektům ze světa SW (čestná výjimka v Andorovi), nemám pocit že další zcela zapomenutelné dobrodružství tohoto bývalého anti-hrdiny, nyní již pouze hrdiny, doprovázeného zeleným plyšákem, by mi mohlo nabídnout jakýkoliv ocenitelný zážitek.
Jediná věc, kterou Mandalorian vysloveně vynikal, byla hudba, ale myslím, že si časem raději poslechnu soundtrack a to mi bohatě postačí.
Ne
|
reagovat
|
). Ale teď už se dostavuje určitá únava materiálu a taky trochu frustrace z toho, že tvůrci odmítají tu postavu (tedy postavičku) někam posunout. Mohl by ... já nevím ... třeba začít používat příbor nebo říct své první slovo, cokoli. Pokud ten koncept zůstane beze změny, tak se časem asi trochu zprotiví. 
