reaguje na:
departed
Já se na jedné straně těším, až si zahraju Hellblade II a Oriho, ale na druhou stranu mám strach, že teď Sony bude mít ještě menší motivaci cpát těžké peníze do vývoje single player her a roky doufat, že si to na sebe ve finále vydělá.
|
reagovat
|



