
reaguje na:
HAL
No jelikož se bavíme o kompetitivním hraní, tak se jedná o multiplayer a ty hry náročné z principu nejsou, aby si je zahrála většina. Tam máš stovky fps i s daleko slabší kartou 

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

