Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6681 - 6700 Napsat příspěvek

Kingdom Come: Deliverance - Final Trailer

Hezkej ale asi nejlživější trailer co zatím vydali.
673381
Hezkej ale asi nejlživější [url=https://youtu.be/F1z6ubHowgA]trailer[/url] co zatím vydali.
Kingdom Come: Deliverance - Final Trailer
0 0
reagují: departed
reagovat

Red Dead Redemption 2

Takze ocakavany odklad na koniec roka, ktory snad nikoho ani neprekvapuje. Ja si pockam!
673360
Takze ocakavany odklad na koniec roka, ktory snad nikoho ani neprekvapuje. Ja si pockam!
Red Dead Redemption 2
0 0
reagovat

Sea of Thieves

Tak jsem narazil na stream z bety a ono to vypadá jako docela slušná sranda :)
Jen teda nevím, jestli se to vyplatí za plnou cenu, to bude chtít počkat na recenze.
672973
Tak jsem narazil na stream z bety a ono to vypadá jako docela slušná sranda *:)* Jen teda nevím, jestli se to vyplatí za plnou cenu, to bude chtít počkat na recenze.
Sea of Thieves
0 0
reagovat

Monster Hunter World

Kupoval někdo? Vyplatí si to pořídit, když budu hrát sólo?
672846
Kupoval někdo? Vyplatí si to pořídit, když budu hrát sólo?
Monster Hunter World
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Všechny gameplay videa od hráčů jsou totiž z bety, která se už asi půl roku neaktualizuje...čímž mě jako backera dost nasral. Jen oficiální videa jsou z posledního buildu. A zase je to build od buildu, protože měli docela problém implementovat motion capture, tak ho v některých videích mají vypnutý.
Hate se strhne o tom není pochyb, to co jsem hrál je zatím jen simulátor oblíkání panáka s docela solidními dialogy a s naprosto debilním soubojovým systémem (oni říkají realita, já říkám fuck off je to hra a má to být zábavný). 

DarkSith
No vzhledem k tomu že je před vydáním tak asi ne a stejně si budeš moct zahrát za nicku. Žádný velký vojevůdce z tvého geroje nebude, ale i tak bude příběhovka docela dlouhá, viz. poslední článek na GAMES. (doporučuju mrknout na vidko v článku, to je z asi posledního release buildu a vypadá docela dobře)
672844
Všechny gameplay videa od hráčů jsou totiž z bety, která se už asi půl roku neaktualizuje...čímž mě jako backera dost nasral. Jen oficiální videa jsou z posledního buildu. A zase je to build od buildu, protože měli docela problém implementovat motion capture, tak ho v některých videích mají vypnutý. Hate se strhne o tom není pochyb, to co jsem hrál je zatím jen simulátor oblíkání panáka s docela solidními dialogy a s naprosto debilním soubojovým systémem (oni říkají realita, já říkám fuck off je to hra a má to být zábavný).  [url=http://profil.moviezone.cz/DarkSith]DarkSith [/url]No vzhledem k tomu že je před vydáním tak asi ne a stejně si budeš moct zahrát za nicku. Žádný velký vojevůdce z tvého geroje nebude, ale i tak bude příběhovka docela dlouhá, [url=https://games.tiscali.cz/video/dohrani-kingdom-come-deliverance-vam-muze-zabrat-klidne-i-100-hodin-308348]viz. poslední článek na GAMES[/url]. (doporučuju mrknout na vidko v článku, to je z asi posledního release buildu a vypadá docela dobře)
672835
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Je možné, že z toho bude velké zklamání. To se ovšem uvidí. Hrát za Jana Žišku by bylo super jen doufám, že z něj nakonec pod nátlakem neudělají černocha. :D
672836
Je možné, že z toho bude velké zklamání. To se ovšem uvidí. Hrát za Jana Žišku by bylo super jen doufám, že z něj nakonec pod nátlakem neudělají černocha. *:D*
672835
1 0
reagovat
ad samotná hra, nepřijde vám, že je to furt takový nedomrlý? Všechny videa na youtube ukazují hru, která se kouše, mimo cutscény má divnej, řekl bych amatérskej vizuál a npc jsou občas dost mimo (a to nepočítám jejich opět podezřele neautentickej pohyb). přijde mi, že ta hra není na zase na takové úrovni a že se tu po vydání (myšleno v herním světě) strhne slušný hate. rád bych se ale pletl
672835
ad samotná hra, nepřijde vám, že je to furt takový nedomrlý? Všechny videa na youtube ukazují hru, která se kouše, mimo cutscény má divnej, řekl bych amatérskej vizuál a npc jsou občas dost mimo (a to nepočítám jejich opět podezřele neautentickej pohyb). přijde mi, že ta hra není na zase na takové úrovni a že se tu po vydání (myšleno v herním světě) strhne slušný hate. rád bych se ale pletl
2 0
reagují: Axis, DarkSith
reagovat
well, ty jeho hejty jsou občas trochu moc, ale jinak na jeho názorech nevidím nic extra hroznýho. povětšinou má pravdu
672830
well, ty jeho hejty jsou občas trochu moc, ale jinak na jeho názorech nevidím nic extra hroznýho. povětšinou má pravdu
4 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Aj si si to čítal? "Světový trh jí ale dál vyčítá chybějící černochy" kde svetový trh znamená, že naňho tweetovalo pár užívateľov. A potom jeden blogger, ktorý písal o krajných Vávrových názorov, ktoré sú zväčša pravdivé a dobre zdokumentované. Netreba hľadať všade krivdu páchanú na čechoch slniečkárskym západom...
672789
Aj si si to čítal? "[i]S[/i][i]větový trh jí ale dál vyčítá chybějící černochy[/i]" kde svetový trh znamená, že naňho tweetovalo pár užívateľov. A potom jeden blogger, ktorý písal o krajných Vávrových názorov, ktoré sú zväčša pravdivé a dobre [url=https://kotaku.com/my-e3-meeting-with-a-pro-gamergate-developer-1715511964]zdokumentované[/url]. Netreba hľadať všade krivdu páchanú na čechoch slniečkárskym západom...
672786
0 -1
reagovat
Hra Kingdom Come: Deliverance mě dost zajímá, ale tento článek dokazuje, že svět je plný magorů. 8)
672786
Hra Kingdom Come: Deliverance mě dost zajímá, ale [url=https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska-hra-kingdom-miri-na-svetovy-trh-ten-ji-ale-vycita-chybejici-cernochy.html]tento článek[/url] dokazuje, že svět je plný magorů. *8)*
1 0
reagují: kubqo
reagovat
Ted vysel na steamu konecne survival Subnautica, kterej jedu uz asi 2 roky v early accesu a je to naprosta parada. Vsichni vyzkouset!
672719
Ted vysel na steamu konecne survival Subnautica, kterej jedu uz asi 2 roky v early accesu a je to naprosta parada. Vsichni vyzkouset!
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
No vidis.. kdybych to zkonkretizoval, tak nedostanu takovy peckovni seznam :D:+ spoustu z nich jsem hral, ale neco musim rozhodne zchecknout :) btw nonstop hraju Rocket League takze kdyby mi nekdo chtel pomoct na ceste do Champion ligy, jsem na Steamu pod stejnym nickem :))
672696
No vidis.. kdybych to zkonkretizoval, tak nedostanu takovy peckovni seznam *:D**:+* spoustu z nich jsem hral, ale neco musim rozhodne zchecknout *:)* btw nonstop hraju Rocket League takze kdyby mi nekdo chtel pomoct na ceste do Champion ligy, jsem na Steamu pod stejnym nickem *:))*
672683
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
No musíš byť trochu konkrétnejší. Myslíš plošinovky? Coop či singleplayer? Roguelike či nie? PC, konzoly či Switch? ...

Ak by som mal dať taký môj osobný best-of indie hier posledných rokov z prierezov rôznych žánrov tak by som spomenul také hry ako:
  • FPS - SUPERHOT, Heavy Bullets, Lovely Planet
  • walking simulators, ktoré sú o príbehu - Firewatch, What Remains of Editch Finch, Gone Home, Oxenfree, Life is Strange
  • top-down - Brothers: A Tale of Two Sons, Bastion, Transistor, Hotline Miami
  • puzzle/platformer - The Swapper, Braid, Linelight
  • FMV? - Her Story, Contradiction: Spot the Liar
  • multiplayer - Rocket League, Ultimate Chicken Horse
  • rôzne nezaraditeľné - Slime Rancher, A Normal Lost Phone, Tharsis, Solitairica, Jazzpunk, Papers Please
A mne osobne špeciálna hra, ktorú si radím medzi naj hry vôbec aké kedy vznikli - Gunpoint
672683
No musíš byť trochu konkrétnejší. Myslíš plošinovky? Coop či singleplayer? Roguelike či nie? PC, konzoly či Switch? ... Ak by som mal dať taký môj osobný best-of indie hier posledných rokov z prierezov rôznych žánrov tak by som spomenul také hry ako: [list][*] FPS - SUPERHOT, Heavy Bullets, Lovely Planet[/*][*]walking simulators, ktoré sú o príbehu - Firewatch, What Remains of Editch Finch, Gone Home, Oxenfree, Life is Strange [/*][*]top-down - Brothers: A Tale of Two Sons, Bastion, Transistor, Hotline Miami [/*][*]puzzle/platformer - The Swapper, Braid, Linelight[/*][*]FMV? - Her Story, Contradiction: Spot the Liar[/*][*]multiplayer - Rocket League, Ultimate Chicken Horse [/*][*]rôzne nezaraditeľné - Slime Rancher, A Normal Lost Phone, Tharsis, Solitairica, Jazzpunk, Papers Please[/*][/list]A mne osobne špeciálna hra, ktorú si radím medzi naj hry vôbec aké kedy vznikli - Gunpoint
672670
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: kubqo
Muzes neco doporucit? Krome toho, co napsal xxendxx me napada jeste FTL, N++, Terraria/Starbound...
672670
Muzes neco doporucit? Krome toho, co napsal xxendxx me napada jeste FTL, N++, Terraria/Starbound...
672600
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: Axis
Musim zareagovat.
672668
Musim zareagovat.
672647
1 -1
reagovat
reaguje na: Axis
uchyle :D
672658
uchyle :D
672647
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Vyzerá to fantasticky :+:+:+ Už sa teším jako malé decko :D
Prešiel som celú sériu God of War na PS3 asi 5 krát (počítam aj remasterované PSP tituly ;)) a musím sa priznať že ma troška mrzí že opúšťajú grécko (a jeho úžasnú mytológiu :+) ale zatiaľ to vyzerá naozaj božsky.
Vlastne hlavne kvôli God of War som zatiaľ nepredal PS3 :D:D aj keď už mám doma PS4, pretože to budem chcieť celé asi znova niekedy prejsť.
672650
Vyzerá to fantasticky *:+**:+**:+* Už sa teším jako malé decko *:D* Prešiel som celú sériu God of War na PS3 asi 5 krát (počítam aj remasterované PSP tituly *;)*) a musím sa priznať že ma troška mrzí že opúšťajú grécko (a jeho úžasnú mytológiu *:+*) ale zatiaľ to vyzerá naozaj božsky. Vlastne hlavne kvôli God of War som zatiaľ nepredal PS3 *:D**:D* aj keď už mám doma PS4, pretože to budem chcieť celé asi znova niekedy prejsť.
672525
0 0
reagovat
reaguje na: xxendxx
Já chci reagovat na tu trojku, ale ok přemůžu se :D
672647
Já chci reagovat na tu trojku, ale ok přemůžu se *:D*
672603
1 0
reagují: TedGeorge, xxendxx
reagovat
Ja jsem si s mladou udelal plosinovkovej monopol a jsem nadsenej. Opacko Limba, Unravel, trine 1+2 za nama, ted jedem trojku. Kdyz neni doma tak jedu wolfa2 a mashinky
672603
Ja jsem si s mladou udelal plosinovkovej monopol a jsem nadsenej. Opacko Limba, Unravel, trine 1+2 za nama, ted jedem trojku. Kdyz neni doma tak jedu wolfa2 a mashinky
1 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: connor
Mňa tieto posledné 2-3 roky oveľa viac bavia takéto malé hry (ideálne ich prejdem za 1 víkend) než väčšina AAA hier.
672600
Mňa tieto posledné 2-3 roky oveľa viac bavia takéto malé hry (ideálne ich prejdem za 1 víkend) než väčšina AAA hier.
672567
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se