
reaguje na:
Gonzi
Vizuál je jakože super, ale když se nad tím zamyslím ... proč bych měl chtít hrát hru, která vypadá jako špatné POV? 

|
reagují:
grole
|
reagovat
|
Už teď se těším až dostanu do rukou čtyřku!


