Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8241 - 8260 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
????
819633
????
819608
8 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Kde je Milosh?
819627
Kde je Milosh?
819608
6 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Disketa1
WTF... 
819626
WTF... 
819608
9 -1
reagovat

Don't breathe 7/10

Remeslne skvele natocena jednohubka s vcelku originalnim zpusobem udelanym navazanim na predchozi dil (nebo je to prequel?). To ze to nedava moc smysl a motivace postav jsou zvlastni uz by na 90min film o Daredevilovi v duchodu byla vcelku zbytecna kritika.
819615
Remeslne skvele natocena jednohubka s vcelku originalnim zpusobem udelanym navazanim na predchozi dil (nebo je to prequel?). To ze to nedava moc smysl a motivace postav jsou zvlastni uz by na 90min film o Daredevilovi v duchodu byla vcelku zbytecna kritika.
Don't breathe 7/10
2 -2
reagují: Carlito
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ne. 
819613
Ne. 
819608
12 -3
reagovat
reaguje na: pepo
Proč čtrnáctiletou holku nazýváš "malou"? :o
819608
Proč čtrnáctiletou holku nazýváš "malou"? *:o*
819594
4 -28
reagovat
reaguje na: DarkSith
:D:D:D:D
819606
*:D**:D**:D**:D*
819602
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Teď jí pusť Kick-Ass a uvidíš, že bude chtít být jako Hit-Girl. ;)
819602
Teď jí pusť Kick-Ass a uvidíš, že bude chtít být jako Hit-Girl. *;)*
819594
12 -1
reagují: pepo
reagovat
Takze mala bola z kingsman nadsena :)
819594
Takze mala bola z kingsman nadsena :)
16 -2
reagují: pytlik, Disketa1, DarkSith
reagovat

Texaský masakr motorovou pilou

Jak by řekl MrHlad: Je to sračka! Nekoukejte na to! 

Ten film má jisté “řemeslné kvality” které mu nelze upřít, ale to je tak všechno. Je to obrovská lobotomie, scénáristická hloupost a ke všemu to má hloupé a nesympatické postavy, jenž si svou smrt zaslouží, protože nepoužívají hlavu - v tomto žánru je běžné, že postavy nejsou nejostřejší tužky v penálu. Přesto, zde to bylo až za přijatelnou úrovní. Objektivně 3,5/10, pocitově 2/10. 
819582
Jak by řekl MrHlad: Je to sračka! Nekoukejte na to!  Ten film má jisté “řemeslné kvality” které mu nelze upřít, ale to je tak všechno. Je to obrovská lobotomie, scénáristická hloupost a ke všemu to má hloupé a nesympatické postavy, jenž si svou smrt zaslouží, protože nepoužívají hlavu - v tomto žánru je běžné, že postavy nejsou nejostřejší tužky v penálu. Přesto, zde to bylo až za přijatelnou úrovní. Objektivně 3,5/10, pocitově 2/10. 
Texaský masakr motorovou pilou
3 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Ah, sorry za spoiler.
819576
Ah, sorry za spoiler.
819575
1 -1
reagovat
reaguje na: Barv666

War for the Planet of the Apes

Tak žel ani trojka na mě nefunguje. Opice jsou zde už prostě jen indiáni či židi ve scénách, které byly opakovaně natočeny jinými, šílený velitel také, Ceasar je nesmrtelný jak teta (a pak umře po exodu přes poušť na ránu, kterou celou dobu tají, wtf) ... hele, fakt doufám, že scénář k Batmanovi bude napsaný mnohem lépe, protože audiovizuálno si Reeves dává na pána, ale tohle mu za mě strašně nejde.
819575
Tak žel ani trojka na mě nefunguje. Opice jsou zde už prostě jen indiáni či židi ve scénách, které byly opakovaně natočeny jinými, šílený velitel také, Ceasar je nesmrtelný jak teta ([spoiler]a pak umře po exodu přes poušť na ránu, kterou celou dobu tají, wtf[/spoiler]) ... hele, fakt doufám, že scénář k Batmanovi bude napsaný mnohem lépe, protože audiovizuálno si Reeves dává na pána, ale tohle mu za mě strašně nejde.
War for the Planet of the Apes
818915
6 -9
reagují: Barv666
reagovat

Smrť na Níle

Trochu roztahanejsia prvá polovica mi nevadila, dokonca ani ten CGI Egypt nebol nejako do očí bijúci, páčila sa mi atmosféra filmu aj tá paralela s Poirotovou minulosťou a samozrejme herecké výkony a zápletka, ktorú som ale už poznal. Za mňa Gadotka ukázala, že niečo v nej je, tak ako Cena v Peacemakerovi, jej herecký rozsah samozrejme nikdy nebude na oscarový výkon, ale pri správnej réžii a dobrom scenári sa z nej dá  niečo vydolovať, o prehrávaní (ako sa píše v MZ recenzí) nemôže byť ani reč, to je len podľa mňa  nezvyk lebo doteraz poriadne nikde nehrala. Jej Kleopatre som ochotný dať šancu. Za mňa spokojných 7,5/10
819571
Trochu roztahanejsia prvá polovica mi nevadila, dokonca ani ten CGI Egypt nebol nejako do očí bijúci, páčila sa mi atmosféra filmu aj tá paralela s Poirotovou minulosťou a samozrejme herecké výkony a zápletka, ktorú som ale už poznal. Za mňa Gadotka ukázala, že niečo v nej je, tak ako Cena v Peacemakerovi, jej herecký rozsah samozrejme nikdy nebude na oscarový výkon, ale pri správnej réžii a dobrom scenári sa z nej dá  niečo vydolovať, o prehrávaní (ako sa píše v MZ recenzí) nemôže byť ani reč, to je len podľa mňa  nezvyk lebo doteraz poriadne nikde nehrala. Jej Kleopatre som ochotný dať šancu. Za mňa spokojných [b]7,5/10[/b]
Smrť na Níle
3 -2
reagovat

Texaský Masakr

Tak jako mi u posledního Matrixu fakt bylo do pláče v rámci akce, že o 20 let později to jednička neskutečně válcuje, až ten nový převálcuje a žádná akční scéna se ve čtyřce do hlavy nezaryje, tak tu pan Kožený ... v době uvedení remaku od Nispela jsem z něj nebyl kdovíjak bez sebe, ale když si vzpomenu, že tam fungovalo i přes přefiltrovanej obraz nechtění být na těch místech, co postavy - všechno doslova smrdělo z obrazovky a z toho chlapíka, co tak šikovně na šicím stroji šije, šel strach, mělo to navíc R. Lee Ermeyho, tak tady ...

Ono je vlastně jedno, že to má „jen 82 minut“, když to začne být ubíjející už od začátku. Zase, zpětně doceňuji partu okolo Jessicy Biel. Ty lidi nebyli otravní jako tihle. Takže už jen čekám na tu pilu, už jen čekám, až se to semele a nevědomě, vyhlížím aspoň ten bus z traileru (nevědomě, že to má být vrchol filmu). Linku „Hele, viděli jste jak v novym Halloweenu vrátili do hry Laurie? Mám takovej nápad" radši vynechám. Ale vážně jsem čekal, že tam taky někdo dementně začne řvát, že zlo dnes večer zemře.

A na konci si říkám, komu vlastně jdou tímhle na ruku? To tam na place není ani jeden člověk, co by řekl, že hele, ten dívčí Asa Butterfield s tou brokovnicí, to ne, dyť je to směšný. Jasně, celou dobu upozorňujete na její minulost, ale jak to vypadá?

Blbě, na úrovni toho 3D dílu. I ten díl pak, o Leatherfaceově mládí mě bavil víc.
819558
Tak jako mi u posledního Matrixu fakt bylo do pláče v rámci akce, že o 20 let později to jednička neskutečně válcuje, až ten nový převálcuje a žádná akční scéna se ve čtyřce do hlavy nezaryje, tak tu pan Kožený ... v době uvedení remaku od Nispela jsem z něj nebyl kdovíjak bez sebe, ale když si vzpomenu, že tam fungovalo i přes přefiltrovanej obraz nechtění být na těch místech, co postavy - všechno doslova smrdělo z obrazovky a z toho chlapíka, co tak šikovně na šicím stroji šije, šel strach, mělo to navíc R. Lee Ermeyho, tak tady ... Ono je vlastně jedno, že to má „jen 82 minut“, když to začne být ubíjející už od začátku. Zase, zpětně doceňuji partu okolo Jessicy Biel. Ty lidi nebyli otravní jako tihle. Takže už jen čekám na tu pilu, už jen čekám, až se to semele a nevědomě, vyhlížím aspoň ten bus z traileru (nevědomě, že to má být vrchol filmu). Linku „Hele, viděli jste jak v novym Halloweenu vrátili do hry Laurie? Mám takovej nápad" radši vynechám. Ale vážně jsem čekal, že tam taky někdo dementně začne řvát, že zlo dnes večer zemře. A na konci si říkám, komu vlastně jdou tímhle na ruku? To tam na place není ani jeden člověk, co by řekl, že hele, ten dívčí Asa Butterfield s tou brokovnicí, to ne, dyť je to směšný. Jasně, celou dobu upozorňujete na její minulost, ale jak to vypadá? Blbě, na úrovni toho 3D dílu. I ten díl pak, o Leatherfaceově mládí mě bavil víc.
Texaský Masakr
5 0
reagovat
reaguje na: pepo
V jejím věku jsem měl za sebou daleko drsnější filmy. Není se čeho bát. ;)
819533
V jejím věku jsem měl za sebou daleko drsnější filmy. Není se čeho bát. *;)*
819504
2 -1
reagovat
reaguje na: departed
Z Leatherface, což byl rodinou zmanipulovaný mentálně zaostalý kluk, je teď Terminátor, takže asi tak...
819531
Z Leatherface, což byl rodinou zmanipulovaný mentálně zaostalý kluk, je teď Terminátor, takže asi tak...
819530
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já tuhle značku měl rád, jako malej harant jsem měl z Leatherface nahnáno, ale zároveň mě fascinoval. Jenže po otřesu z roku 2013, kde jediná pozitivní věc byla Alex už si držím odstup... 
819530
Já tuhle značku měl rád, jako malej harant jsem měl z Leatherface nahnáno, ale zároveň mě fascinoval. Jenže po otřesu z roku 2013, kde jediná pozitivní věc byla Alex už si držím odstup... 
819494
2 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: pepo
Ve 14 je vhodný SnyderCut....
819519
Ve 14 je vhodný SnyderCut....
819504
2 -1
reagovat
Na 14 by malo byť v poho snáď už všetko, nie? :) 
819518
Na 14 by malo byť v poho snáď už všetko, nie? *:)* 
2 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Nějaké temnější momenty tam jsou. V porovnání se staršími díly je to každopádně umírněnější. :+
819511
Nějaké temnější momenty tam jsou. V porovnání se staršími díly je to každopádně umírněnější. *:+*
819507
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se