Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8201 - 8220 Napsat příspěvek
The First Romantic Comedy Written Entirely By Bots - YouTube Aspoň něco mě rozesmálo v tomhle debilním týdnu.
820151
[url=https://www.youtube.com/watch?v=0p6wQnWUJJA&t=255s&ab_channel=NetflixIsAJoke]The First Romantic Comedy Written Entirely By Bots - YouTube[/url] Aspoň něco mě rozesmálo v tomhle debilním týdnu.
2 -1
reagovat
První kraťoulinký teaser na Bullet Train Vizuálně se mi to líbí a vzbuzuje určitou zvědavost, aspoň na trailer :+:+
820143
První kraťoulinký teaser na [url=https://www.youtube.com/watch?v=tUkj_7b99JM&feature=emb_title]Bullet Train[/url] Vizuálně se mi to líbí a vzbuzuje určitou zvědavost, aspoň na trailer *:+**:+*
1 0
reagovat

Nejhorší člověk na světě (2021)

Je to vážně skvělej film. Když se na nás Linklater, Ethan a Julie vyprdli s dalším dílem Before..., tohle je náplast, která od toho svědění odpomůže. Realistický (jedna moje bejvalka byla přesně taková, akorát míň hezká ?)), lehce meditativní, zručně a svěže natočený rom-kom-drámo, který nikoho moc nesoudí. Jeden bod přidávám za perfektní scénu v rozhlasovým studiu, která mi zcela nepřekvapivě mluvila naprosto z duše :+
[9/10]

P.S.: jo a strašně skvěle zahraný! Renate i Anders excelentní.
820113
Je to vážně skvělej film. Když se na nás Linklater, Ethan a Julie vyprdli s dalším dílem Before..., tohle je náplast, která od toho svědění odpomůže. Realistický (jedna moje bejvalka byla přesně taková, akorát míň hezká *?)*), lehce meditativní, zručně a svěže natočený rom-kom-drámo, který nikoho moc nesoudí. Jeden bod přidávám za perfektní scénu v rozhlasovým studiu, která mi zcela nepřekvapivě mluvila naprosto z duše *:+* [b][9/10] [/b]P.S.: jo a strašně skvěle zahraný! Renate i Anders excelentní.
Nejhorší člověk na světě (2021)
4 -1
reagovat
Sean Penn odletěl na Ukrajinu natáčet dokument o invazi.

Ten dokument začal natáčet už v listopadu, tehdy ještě "jen" o Ruské agresi v regionu.
820070
[url=https://variety.com/2022/film/news/sean-penn-ukraine-documentary-russia-invasion-1235189570/]Sean Penn odletěl na Ukrajinu natáčet dokument o invazi.[/url] Ten dokument začal natáčet už v listopadu, tehdy ještě "jen" o Ruské agresi v regionu.
10 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Asi :D Ale ten film jsem nikdy celý neviděl, takže volba dnes jasná. ;)
819913
Asi *:D* Ale ten film jsem nikdy celý neviděl, takže volba dnes jasná. *;)*
819898
1 -1
reagovat

Huda's Salon

Šťavnatý trailer na špionážní novinku renomovaného Hany Abu- Assada, jednoho z nejlepších současných Palestinských režisérů. :+:+:+
819901
Šťavnatý [url=https://www.youtube.com/watch?v=3xsJRrlqGKA&feature=emb_title]trailer[/url] na špionážní novinku renomovaného Hany Abu- Assada, jednoho z nejlepších současných Palestinských režisérů. *:+**:+**:+*[b] [/b]
Huda's Salon
1 -4
reagovat
reaguje na: Cinefil
Mimořádná změna programu :D
819898
Mimořádná změna programu *:D*
819896
5 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Dneska ho dávají. :D
819896
Dneska ho dávají. *:D*
819838
3 0
reagují: verbst
reagovat

Zákon lásky (2021)

Poprvé viděno v době premiéry v kině, dnes v televizní premiéře. Jakkoli jde z velké části o depresivní dílo, je tam velké množství bizarních momentů, které ve mně vyvolávaly úlevný smích. Jako třeba hysterický Černohorský, dále pán, co neubytovává "homosexuálně nemocné lidi" nebo absurdní výstup dnes už naštěstí exposlance Volného. O náccích z Národního odporu ani nemluvě. Při sledování jsem si znovu říkal, že až tenhle dokument uvidí příští generace, nebudou chápat, co se to tady vlastně dělo.
819884
Poprvé viděno v době premiéry v kině, dnes v televizní premiéře. Jakkoli jde z velké části o depresivní dílo, je tam velké množství bizarních momentů, které ve mně vyvolávaly úlevný smích. Jako třeba hysterický Černohorský, dále pán, co neubytovává "homosexuálně nemocné lidi" nebo absurdní výstup dnes už naštěstí exposlance Volného. O náccích z Národního odporu ani nemluvě. Při sledování jsem si znovu říkal, že až tenhle dokument uvidí příští generace, nebudou chápat, co se to tady vlastně dělo.
Zákon lásky (2021)
2 -3
reagovat
Děkuji za zajímavé tipy na večer. ;)
819842
Děkuji za zajímavé tipy na večer. *;)*
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith

Peacemaker 1997 s Cloneym

Taky výbornej. Hodněkrat dávali v TV.
819838
Taky výbornej. Hodněkrat dávali v TV.
Peacemaker 1997 s Cloneym
819831
5 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: DarkSith
13 dní s Costnerom.:+
819837
13 dní s Costnerom.*:+*
819831
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
819835
[url=https://www.csfd.cz/film/16539-dozen-co-se-da/recenze/]Dožeň, co se dá! [/url]
819831
4 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
link

Zajimavej seznam.... Budu to muset večer projet...
819834
https://www.imdb.com/list/ls000679442/ Zajimavej seznam.... Budu to muset večer projet...
819831
4 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Jsou Vlákna méně známá? Mám pocit že tohle musel vidět už každý, ale možná se pletu. 

O skvělém Fail Safe se tu na MZ už taky psalo, ale stojí za to ho připomenout - doporučil bych asi spíš originál z 1964 než televizní remake s Clooneym. 
No a nebo třeba komorní The Divide.
819833
Jsou Vlákna méně známá? Mám pocit že tohle musel vidět už každý, ale možná se pletu.  O skvělém Fail Safe se tu na MZ už taky psalo, ale stojí za to ho připomenout - doporučil bych asi spíš originál z 1964 než televizní remake s Clooneym.  No a nebo třeba komorní The Divide.
819831
7 0
reagovat

Dotaz

Jaký méně známí film o jadrné válce byste mi doporučily? 
819831
Jaký méně známí film o jadrné válce byste mi doporučily? 
Dotaz
4 -3
reagovat

Slunce seno trilogie

Na netflixu :D:D:D:+
819766
Na netflixu *:D**:D**:D**:+*
Slunce seno trilogie
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Viděl jsem to před pár lety na LFŠ na velkém plátně. Skončilo to a já brečel dojetím. Takhle silnej film to je.
819757
Viděl jsem to před pár lety na LFŠ na velkém plátně. Skončilo to a já brečel dojetím. Takhle silnej film to je.
819736
6 -3
reagovat
reaguje na: hroubek
Viděl jsem snad šestkrát a četl třikrát.
Za mě jedna z nejlépe převedených povídek od Kinga na filmové plátno. Tu atmosféru vystihli dokonale.
Hlavní čtveřice je výborně zvolena (Wil Wheaton!) a Phoenix byl Hollandem své doby (samozřejmě o tři třídy dál) Obrovská škoda, třeba z něj mohl být nástupce Indyho, kterého si v mladší verzi zahrál.
Pijavice, vlak a to konečné setkání, jsou scény, které nezapomenu.
819746
Viděl jsem snad šestkrát a četl třikrát. Za mě jedna z nejlépe převedených povídek od Kinga na filmové plátno. Tu atmosféru vystihli dokonale. Hlavní čtveřice je výborně zvolena (Wil Wheaton!) a Phoenix byl Hollandem své doby (samozřejmě o tři třídy dál) Obrovská škoda, třeba z něj mohl být nástupce Indyho, kterého si v mladší verzi zahrál. Pijavice, vlak a to konečné setkání, jsou scény, které nezapomenu.
819736
9 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak já jsem to měl v plánu vidět cca před 12 lety, ale Euphorie mi to připomněla, abych to dohnal. ;)
819743
Tak já jsem to měl v plánu vidět cca před 12 lety, ale Euphorie mi to připomněla, abych to dohnal. *;)*
819741
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se