Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8261 - 8280 Napsat příspěvek

Ted K

Online
819497
[spoiler]Online[/spoiler]
Ted K
2 0
reagovat

Texaský Masakr 2022

Jak může být tak krátký film pocitově tak dlouhý? 
Že já blbec se nechal trailerem zmást. Ano, ta scéna v buse je fajn, ale na tohle hledět kvůli pěti minutám fakt nemá cenu. Hlavní hrdinky jsou šíleně nesympatické a vy jen doufáte, že je prožene Leatherface motorovkou.
Celá ta "stara oběť se vrací" linka je úplně příšerná, stupidní a vyústí v něco tak směšného, že to úplně degradovalo původní postavu, kterou si stejně nikdo nepamatuje. Tohle není Laurie.
Jako bonus má jedna z dívek trauma ze střílení ve škole... Což je tam asi osmdesátkrát zmíněné. Proč? Protože Netflix...
A ne, nejde si to užít ani jako výplachovku. Na to se to bere až moc vážně.. 
Nikdy víc ať už se k této značce, kde byl kvalitní jen první díl, nevracejí.
A ta tečka na závěr? Kur.a kdy už si s tímto dají pokoj... 
Letos mám nenáviděný film už za sebou.
Do p.dele!
Edit: Závěrečné titulky jsou na celém filmu nejlepší...
819494
Jak může být tak krátký film pocitově tak dlouhý?  Že já blbec se nechal trailerem zmást. Ano, ta scéna v buse je fajn, ale na tohle hledět kvůli pěti minutám fakt nemá cenu. Hlavní hrdinky jsou šíleně nesympatické a vy jen doufáte, že je prožene Leatherface motorovkou. Celá ta "stara oběť se vrací" linka je úplně příšerná, stupidní a vyústí v něco tak směšného, že to úplně degradovalo původní postavu, kterou si stejně nikdo nepamatuje. Tohle není Laurie. Jako bonus má jedna z dívek trauma ze střílení ve škole... Což je tam asi osmdesátkrát zmíněné. Proč? Protože Netflix... A ne, nejde si to užít ani jako výplachovku. Na to se to bere až moc vážně..  Nikdy víc ať už se k této značce, kde byl kvalitní jen první díl, nevracejí. A ta tečka na závěr? Kur.a kdy už si s tímto dají pokoj...  Letos mám nenáviděný film už za sebou. Do p.dele! Edit: Závěrečné titulky jsou na celém filmu nejlepší...
Texaský Masakr 2022
4 -1
reagují: departed
reagovat

The King's Man (2021)

Příjemné překvapení po těch nic moc ohlasech. Jasně, není to buhví jaká pecka, chvíli trvá, než se to rozjede a dialogy občas šustí papírem. 
Ale jakmile se spustí Vaughnovská akce, tak to tam furt je. A kulisy první světové tomu velmi svědčí. 8/10
819480
Příjemné překvapení po těch nic moc ohlasech. Jasně, není to buhví jaká pecka, chvíli trvá, než se to rozjede a dialogy občas šustí papírem.  Ale jakmile se spustí Vaughnovská akce, tak to tam furt je. A kulisy první světové tomu velmi svědčí. 8/10
The King's Man (2021)
5 -6
reagovat
Já si myslím, že jsem se na to tehdy ptal, abych to pochopil. :D
819479
Já si myslím, že jsem se na to tehdy ptal, abych to pochopil. *:D*
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Já pořád nechápu, jak mi naši mohli dovolit se na to tak v sedmi dívat:D Ono je to sice o zvířátkách, ale ten závěrečný zvrat nebo hned ten začátek s odměnou za pejska:D
819478
Já pořád nechápu, jak mi naši mohli dovolit se na to tak v sedmi dívat*:D* Ono je to sice o zvířátkách, ale ten závěrečný zvrat nebo hned ten začátek s odměnou za pejska*:D*
819475
3 -1
reagovat

Ace Ventura

Viděl jsem to jako dítě a prakticky si pamatoval jen odhalení, kdo za to může. Dal jsem si opáčko a byl jsem spokojený. Je to hodně povedená komedie, která ukazuje geniální komediální talent Jima Carreyho. Tolik originálních vtipů v jednom filmu se jen tak nevidí. 7-7,5/10
819475
Viděl jsem to jako dítě a prakticky si pamatoval jen odhalení, kdo za to může. Dal jsem si opáčko a byl jsem spokojený. Je to hodně povedená komedie, která ukazuje geniální komediální talent Jima Carreyho. Tolik originálních vtipů v jednom filmu se jen tak nevidí. [b]7-7,5/10[/b]
Ace Ventura
6 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Uncharted

Já videoherní Uncharted považuju za jednu z těch nejlepších věci v herním průmyslu. Filmovější hra neexistuje. Proto mi přišlo léta zpátky dost zbytečný točit film na motiv her.

Dnes na to koukám jinak a i přestože na tyhle skvosty nedám dopustit, film jsem si užil víc než dost a rozhodně se nechystám bejt tak upiplanej jako někteří rádoby znalci.

Jasně, Marky Mark mě jako Sully moc nepřesvědčil, to se možná ukáže až v pokračováních, nicméně Holland si to jako Nate docela kvalitně odehrál a sedlo mu to.

Odsýpalo to rychle, akce byla decentní (souboj lodí ve vzduchu byl už trochu přes čáru teda), chemie mezi postavama taky a hudba byla víc než adekvátně podkreslovala dobrodružnou atmosféru s nádechem humoru.

O neduzích vím, ale nevadí mi, nebili do očí, takže za mě cajk. Dokážu si představit další díly a rád je uvítám, vzhledem k tomu, jak tenhle končil.
819427
Já videoherní Uncharted považuju za jednu z těch nejlepších věci v herním průmyslu. Filmovější hra neexistuje. Proto mi přišlo léta zpátky dost zbytečný točit film na motiv her. Dnes na to koukám jinak a i přestože na tyhle skvosty nedám dopustit, film jsem si užil víc než dost a rozhodně se nechystám bejt tak upiplanej jako někteří rádoby znalci. Jasně, Marky Mark mě jako Sully moc nepřesvědčil, to se možná ukáže až v pokračováních, nicméně Holland si to jako Nate docela kvalitně odehrál a sedlo mu to. Odsýpalo to rychle, akce byla decentní (souboj lodí ve vzduchu byl už trochu přes čáru teda), chemie mezi postavama taky a hudba byla víc než adekvátně podkreslovala dobrodružnou atmosféru s nádechem humoru. O neduzích vím, ale nevadí mi, nebili do očí, takže za mě cajk. Dokážu si představit další díly a rád je uvítám, vzhledem k tomu, jak tenhle končil.
Uncharted
5 -4
reagovat

Maska

Díky nedávnému S Civalem na pivu jsem dostal chuť kouknout na pár filmů s Jimem Carreyem. Začal jsem s Maskou a i po letech jsem si jí hodně užil. Není to tak geniální, jako když mi bylo deset, ale pořád je to parádní komedie, u které jsem se usmíval od ucha k uchu. 8/10 
819296
Díky nedávnému S Civalem na pivu jsem dostal chuť kouknout na pár filmů s Jimem Carreyem. Začal jsem s Maskou a i po letech jsem si jí hodně užil. Není to tak geniální, jako když mi bylo deset, ale pořád je to parádní komedie, u které jsem se usmíval od ucha k uchu.[b] 8/10 [/b]
Maska
10 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Podepisuju, neuvěřitelně on point ve všech směrech. Dík za tip :+
819259
Podepisuju, neuvěřitelně on point ve všech směrech. Dík za tip *:+*
819239
2 0
reagovat

Hellbender

Trailer mě hodně baví, na letošním Otrlci se bude na co těšit. :+
819258
[url=https://www.youtube.com/watch?v=PtxPffFiLo8&feature=emb_title]Trailer[/url] mě hodně baví, na letošním Otrlci se bude na co těšit. *:+*
Hellbender
1 -2
reagovat

The Star Wars Sequels: Disney's Anti-Trilogy

link

Naprosto skvělý video. Přesně pojmenovaný problémy s novou trilogií. 
A to říkám jako někdo, kdo si furt ještě myslí, že osmička je skvělá.
819239
https://www.youtube.com/watch?v=XtArKawnWNI&ab_channel=SoUncivilized Naprosto skvělý video. Přesně pojmenovaný problémy s novou trilogií.  A to říkám jako někdo, kdo si furt ještě myslí, že osmička je skvělá.
The Star Wars Sequels: Disney's Anti-Trilogy
4 -5
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jede to na vlně "hromada známých postav v jednom filmu" ale za ty Cats, CGI surgery a jednoho slavného králíka malý palec nahoru.
819182
Jede to na vlně "hromada známých postav v jednom filmu" ale za ty Cats, CGI surgery a jednoho slavného králíka malý palec nahoru.
819177
5 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
CGI surgery :D:D:D:))8) 
819179
CGI surgery *:D**:D**:D**:))**8)* 
819177
4 0
reagovat
819177
[url=https://www.youtube.com/watch?v=dK1CuXG7GMQ]Chip ‘n Dale: Rescue Rangers teaser [/url]Gedžitka forever!*:D*
7 0
reagují: (=LIFTY=), RainMakeR
reagovat

Nightmare Alley

Ach jo, tohle mě fakt mrzí - tak moc je tu vidět o co se del Toro snažil a že to mohl být zatraceně silný příběh, tak nádherně je natočený v jednotlivých detailech, a přitom tak tragicky se mu z nich nepodařilo složit přesvědčivý celek.

První polovina je ještě docela parádní, nádherně ukazuje prostředí meziválečného cirkusu a na del Torovu poetiku naladěného diváka dokáže silně zaháčkovat, je čirá radost v něm jen tak chillovat mezi dobře napsanými a hlavně fantasticky zahranými postavami. A finální návrat do jeho polosvěta by hezky mohl fungovat jako depresivně katarzní vyvrcholení příběhu hlavní postavy...

...kdyby jen se k němu nedospělo přes násilně vložený noirový mezipříběh, který se kostrbatě snaží ukázat její vývoj až k závěrečnému pádu. A snad i lehce filosofovat nad paralelami mezi zneužíváním vědy a zneužíváním víry ve snaze pokřivených charakterů ovládat ostatní lidi.
Tahle noirová vsuvka zabere skoro hodinu a je hrozně otravná a předvídatelná, nezachraňuje ji ani to jak krásně se v ní kamera mazlí s Cate Blanchett, která se pro role femme fatale snad narodila.
Vůbec nechápu jak del Toro mohl tak minout, že mu nedošlo že tohle dramaturgicky nebude fungovat :-
6/10
819089
Ach jo, tohle mě fakt mrzí - tak moc je tu vidět o co se del Toro snažil a že to mohl být zatraceně silný příběh, tak nádherně je natočený v jednotlivých detailech, a přitom tak tragicky se mu z nich nepodařilo složit přesvědčivý celek. První polovina je ještě docela parádní, nádherně ukazuje prostředí meziválečného cirkusu a na del Torovu poetiku naladěného diváka dokáže silně zaháčkovat, je čirá radost v něm jen tak chillovat mezi dobře napsanými a hlavně fantasticky zahranými postavami. A finální návrat do jeho polosvěta by hezky mohl fungovat jako depresivně katarzní vyvrcholení příběhu hlavní postavy... ...kdyby jen se k němu nedospělo přes násilně vložený noirový mezipříběh, který se kostrbatě snaží ukázat její vývoj až k závěrečnému pádu. A snad i lehce filosofovat nad paralelami mezi zneužíváním vědy a zneužíváním víry ve snaze pokřivených charakterů ovládat ostatní lidi. Tahle noirová vsuvka zabere skoro hodinu a je hrozně otravná a předvídatelná, nezachraňuje ji ani to jak krásně se v ní kamera mazlí s Cate Blanchett, která se pro role femme fatale snad narodila. Vůbec nechápu jak del Toro mohl tak minout, že mu nedošlo že tohle dramaturgicky nebude fungovat *:-* 6/10
Nightmare Alley
3 -2
reagovat

Love, Simon (2018)

Zkrátka dokonalý valentýnský film. Simona jsem viděl mnohokrát (i v kině) a i tentokrát jsem se příjemně bavil a dojímal. Nick Robinson je naprosto parádní, společný rozhovor s Jennifer Garner je něco, co bych si přál zažít osobně (bohužel se mi to nikdy nestalo, můj coming out před rodiči byl nejhorší zážitek v mém životě a nepřeju to nikomu) a finále kýčovitě dojemné, jak bych si to v pohodové romanťárně vždycky přál. Snad nebudeme na novou pecku čekat další čtyři roky.
819085
Zkrátka dokonalý valentýnský film. Simona jsem viděl mnohokrát (i v kině) a i tentokrát jsem se příjemně bavil a dojímal. Nick Robinson je naprosto parádní, společný rozhovor s Jennifer Garner je něco, co bych si přál zažít osobně (bohužel se mi to nikdy nestalo, můj coming out před rodiči byl nejhorší zážitek v mém životě a nepřeju to nikomu) a finále kýčovitě dojemné, jak bych si to v pohodové romanťárně vždycky přál. Snad nebudeme na novou pecku čekat další čtyři roky.
Love, Simon (2018)
2 -7
reagovat
Smrt na Nilu

Hodně povedená detektivka. Sedlo mi to, a  jelikož jsem četl předlohu, tak jsem si užíval cestu k samotné pointě a odhalení. Osekání předlohy filmu pomohlo a navíc zbyl čas na pár scén o samotném detektivovi, které vypráví jeho "origin".Výprava je okázalá a opulentní a zamrzí jen ten digitální look. Po herecké stránce to šlape, tak jak má. Z mé strany spokojenost. 7,5-8/10

Pátraní po Sugar Manovi

Pár minut mi trvalo, než jsem se chytl, ale pak to byla parádní jízda a neuvěřitelné příběhy. Tento hudební dokument má velké srdce. 8/10

Uncharted

Kdyby se to nejmenovalo Uncharted a nemělo to postavy z her, tak by to bylo lepší. Protože vše, co ve filmu vidíme je slabší odvar z her. Byl to souboj, který film nemohl vyhrát. Naštěstí pro nás to dopadlo důstojně a dostali jsme fajn dobrodružný film, který celkem šlape. Táhnou to herci, slušná akce a taky reálné lokace. Má to několik dobrý scén, dialogy taky nejsou úplně zlé a docela mi sedla chemie mezi postavami. Není to bezchybné, dokonce se bojím, že za pár dní si z toho nic nebudu pamatovat, ale jako fajn dobrodružný film to funguje. Pokud bude dvojka, tak by to chtělo odvážnějšího režiséra. 6,5-7/10
819074
[b]Smrt na Nilu[/b] Hodně povedená detektivka. Sedlo mi to, a  jelikož jsem četl předlohu, tak jsem si užíval cestu k samotné pointě a odhalení. Osekání předlohy filmu pomohlo a navíc zbyl čas na pár scén o samotném detektivovi, které vypráví jeho "origin".Výprava je okázalá a opulentní a zamrzí jen ten digitální look. Po herecké stránce to šlape, tak jak má. Z mé strany spokojenost. [b]7,5-8/10 Pátraní po Sugar Manovi [/b]Pár minut mi trvalo, než jsem se chytl, ale pak to byla parádní jízda a neuvěřitelné příběhy. Tento hudební dokument má velké srdce. [b]8/10 Uncharted [/b]Kdyby se to nejmenovalo Uncharted a nemělo to postavy z her, tak by to bylo lepší. Protože vše, co ve filmu vidíme je slabší odvar z her. Byl to souboj, který film nemohl vyhrát. Naštěstí pro nás to dopadlo důstojně a dostali jsme fajn dobrodružný film, který celkem šlape. Táhnou to herci, slušná akce a taky reálné lokace. Má to několik dobrý scén, dialogy taky nejsou úplně zlé a docela mi sedla chemie mezi postavami. Není to bezchybné, dokonce se bojím, že za pár dní si z toho nic nebudu pamatovat, ale jako fajn dobrodružný film to funguje. Pokud bude dvojka, tak by to chtělo odvážnějšího režiséra. [b]6,5-7/10[/b]
3 -3
reagovat
reaguje na: HAL
Mě už jednička přišla tehdy silně nadhodnocená. Byl to pouze solidní 7/10 blockbuster. Vzhledem k tomu, že nějak extra nemám rád post apo ani opice, tak už jsem si k dalším cestu nenašel.

Čtvrtý Matrix je fajn. :D
819024
Mě už jednička přišla tehdy silně nadhodnocená. Byl to pouze solidní 7/10 blockbuster. Vzhledem k tomu, že nějak extra nemám rád post apo ani opice, tak už jsem si k dalším cestu nenašel. Čtvrtý Matrix je fajn. *:D*
818929
4 -9
reagovat
819012
[url=https://letterboxd.com/notarmondwhite/film/the-worst-person-in-the-world/]masterpiece[/url]
3 -4
reagovat

Podraz

80%

Z nějakého důvodu mi to nesedlo tak, jak jsem čekal. Hudba samozřejmě legendární, herci vynikající (i když Newman mi přišel o třídu výše než Redford), ale scénář mě bohužel neohromil. A určitě v tom hraje roli fakt, že děj byl téměř doslovně převeden v jedné epizodě britských Podfukářů o 30 let později, kterou jsem (bohužel ?) viděl již mnohem dříve.
818953
[b]80%[/b] Z nějakého důvodu mi to nesedlo tak, jak jsem čekal. Hudba samozřejmě legendární, herci vynikající (i když Newman mi přišel o třídu výše než Redford), ale scénář mě bohužel neohromil. A určitě v tom hraje roli fakt, že děj byl téměř doslovně převeden v jedné epizodě britských Podfukářů o 30 let později, kterou jsem (bohužel ?) viděl již mnohem dříve.
Podraz
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se