Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8281 - 8300 Napsat příspěvek
Smrt na Nilu

Hodně povedená detektivka. Sedlo mi to, a  jelikož jsem četl předlohu, tak jsem si užíval cestu k samotné pointě a odhalení. Osekání předlohy filmu pomohlo a navíc zbyl čas na pár scén o samotném detektivovi, které vypráví jeho "origin".Výprava je okázalá a opulentní a zamrzí jen ten digitální look. Po herecké stránce to šlape, tak jak má. Z mé strany spokojenost. 7,5-8/10

Pátraní po Sugar Manovi

Pár minut mi trvalo, než jsem se chytl, ale pak to byla parádní jízda a neuvěřitelné příběhy. Tento hudební dokument má velké srdce. 8/10

Uncharted

Kdyby se to nejmenovalo Uncharted a nemělo to postavy z her, tak by to bylo lepší. Protože vše, co ve filmu vidíme je slabší odvar z her. Byl to souboj, který film nemohl vyhrát. Naštěstí pro nás to dopadlo důstojně a dostali jsme fajn dobrodružný film, který celkem šlape. Táhnou to herci, slušná akce a taky reálné lokace. Má to několik dobrý scén, dialogy taky nejsou úplně zlé a docela mi sedla chemie mezi postavami. Není to bezchybné, dokonce se bojím, že za pár dní si z toho nic nebudu pamatovat, ale jako fajn dobrodružný film to funguje. Pokud bude dvojka, tak by to chtělo odvážnějšího režiséra. 6,5-7/10
819074
[b]Smrt na Nilu[/b] Hodně povedená detektivka. Sedlo mi to, a  jelikož jsem četl předlohu, tak jsem si užíval cestu k samotné pointě a odhalení. Osekání předlohy filmu pomohlo a navíc zbyl čas na pár scén o samotném detektivovi, které vypráví jeho "origin".Výprava je okázalá a opulentní a zamrzí jen ten digitální look. Po herecké stránce to šlape, tak jak má. Z mé strany spokojenost. [b]7,5-8/10 Pátraní po Sugar Manovi [/b]Pár minut mi trvalo, než jsem se chytl, ale pak to byla parádní jízda a neuvěřitelné příběhy. Tento hudební dokument má velké srdce. [b]8/10 Uncharted [/b]Kdyby se to nejmenovalo Uncharted a nemělo to postavy z her, tak by to bylo lepší. Protože vše, co ve filmu vidíme je slabší odvar z her. Byl to souboj, který film nemohl vyhrát. Naštěstí pro nás to dopadlo důstojně a dostali jsme fajn dobrodružný film, který celkem šlape. Táhnou to herci, slušná akce a taky reálné lokace. Má to několik dobrý scén, dialogy taky nejsou úplně zlé a docela mi sedla chemie mezi postavami. Není to bezchybné, dokonce se bojím, že za pár dní si z toho nic nebudu pamatovat, ale jako fajn dobrodružný film to funguje. Pokud bude dvojka, tak by to chtělo odvážnějšího režiséra. [b]6,5-7/10[/b]
3 -3
reagovat
reaguje na: HAL
Mě už jednička přišla tehdy silně nadhodnocená. Byl to pouze solidní 7/10 blockbuster. Vzhledem k tomu, že nějak extra nemám rád post apo ani opice, tak už jsem si k dalším cestu nenašel.

Čtvrtý Matrix je fajn. :D
819024
Mě už jednička přišla tehdy silně nadhodnocená. Byl to pouze solidní 7/10 blockbuster. Vzhledem k tomu, že nějak extra nemám rád post apo ani opice, tak už jsem si k dalším cestu nenašel. Čtvrtý Matrix je fajn. *:D*
818929
4 -9
reagovat
819012
[url=https://letterboxd.com/notarmondwhite/film/the-worst-person-in-the-world/]masterpiece[/url]
3 -4
reagovat

Podraz

80%

Z nějakého důvodu mi to nesedlo tak, jak jsem čekal. Hudba samozřejmě legendární, herci vynikající (i když Newman mi přišel o třídu výše než Redford), ale scénář mě bohužel neohromil. A určitě v tom hraje roli fakt, že děj byl téměř doslovně převeden v jedné epizodě britských Podfukářů o 30 let později, kterou jsem (bohužel ?) viděl již mnohem dříve.
818953
[b]80%[/b] Z nějakého důvodu mi to nesedlo tak, jak jsem čekal. Hudba samozřejmě legendární, herci vynikající (i když Newman mi přišel o třídu výše než Redford), ale scénář mě bohužel neohromil. A určitě v tom hraje roli fakt, že děj byl téměř doslovně převeden v jedné epizodě britských Podfukářů o 30 let později, kterou jsem (bohužel ?) viděl již mnohem dříve.
Podraz
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
To spíš si znovu dát parádní originál z konce šedesátých let ;)

Ale neboj, i ten Matrix je v plánu, příští víkend začnu s celou quadrilogií :)
818949
To spíš si znovu dát parádní originál z konce šedesátých let *;)* Ale neboj, i ten Matrix je v plánu, příští víkend začnu s celou quadrilogií *:)*
818938
4 -4
reagovat
reaguje na: HAL
Běž si pustit čtvrtý Matrix.
818938
Běž si pustit čtvrtý Matrix.
818929
6 -2
reagují: HAL
reagovat

HBO Max news

Warneri sa dohodli so Sony, že ich filmy budú exkluzívne na HBO Max v strednej Európe. :)
818930
Warneri sa dohodli so Sony, že ich filmy budú exkluzívne na HBO Max v strednej Európe. *:)*
HBO Max news
12 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Trojka je horší než dvojka - ale celá ta trilogie je imho zbytečně nadhodnocovaná. Reeves režírovat umí skvěle, ukázal to už v Monstru, ale tady k tomu nemá moc dobrý příběh. Ty filmy jsou jen zábavné a poněkud přiblblé blockbustery, nic víc. 
818929
Trojka je horší než dvojka - ale celá ta trilogie je imho zbytečně nadhodnocovaná. Reeves režírovat umí skvěle, ukázal to už v Monstru, ale tady k tomu nemá moc dobrý příběh. Ty filmy jsou jen zábavné a poněkud přiblblé blockbustery, nic víc. 
818915
7 -17
reagují: Memphis, do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Hele, to beru, ale celá ta zápletka byla jak z levného postapo béčka. No ale šanci dám trojce určitě.
818922
Hele, to beru, ale celá ta zápletka byla jak z levného postapo béčka. No ale šanci dám trojce určitě.
818920
3 -4
reagovat
reaguje na: Snipsley
Jsou jak opravdoví! - v jedničce, jak na nich začaly naskakovat emoce, to až mrazilo, jak to fungovalo.
818921
Jsou jak opravdoví! - v jedničce, jak na nich začaly naskakovat emoce, to až mrazilo, jak to fungovalo.
818919
3 -2
reagovat
reaguje na: Barv666
Přiblížení opic na úroveň lidí a naopak byla jednou z hlavních point toho filmu. To plus ukázat, že zm*di se najdou obou stranách barikády. Nicméně já mám dvojku taky za nejslabší kus z té trilogie, jednička je nečekaně dobrý drama, trojka je ale jak z jinýho světa. Epickej western v první půli, válečnej velkofilm v té druhé. Plus fantastickej Giacchino, Serkis, Harrelson. Tady jsem začal Reevese uctívat.
818920
Přiblížení opic na úroveň lidí a naopak byla jednou z hlavních point toho filmu. To plus ukázat, že zm*di se najdou obou stranách barikády. Nicméně já mám dvojku taky za nejslabší kus z té trilogie, jednička je nečekaně dobrý drama, trojka je ale jak z jinýho světa. Epickej western v první půli, válečnej velkofilm v té druhé. Plus fantastickej Giacchino, Serkis, Harrelson. Tady jsem začal Reevese uctívat.
818915
10 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
Trojka má tónem mnohem blíž ke dvojce než k jedničce, ale já to považuju za 5/5 válečný film. Tak to třeba zapni a kdyžtak  to v půlce vypni. Mě ale nepřestává fascinovat, jak realistické ty opice jsou.
818919
Trojka má tónem mnohem blíž ke dvojce než k jedničce, ale já to považuju za 5/5 válečný film. Tak to třeba zapni a kdyžtak  to v půlce vypni. Mě ale nepřestává fascinovat, jak realistické ty opice jsou.
818915
10 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Milosh
To je hodně vtipná hra.
818918
To je hodně vtipná hra.
818916
2 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Díky za tip, vypadá to dobře. Neznal jsem.

P.S. Když se s tím svěříš svému psychiatrovi a hezky poprosíš, tak ti možná napíše estradiol.
818916
Díky za tip, vypadá to dobře. Neznal jsem. P.S. Když se s tím svěříš svému psychiatrovi a hezky poprosíš, tak ti možná napíše estradiol.
818905
6 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Dawn of the Planet of the Apes & Rise of the Planet of the Apes

Protože jsem ještě neviděl War for the Planet of the Apes, sám nevím proč, pustil jsem si nejprve pro osvěžení jedničku a dvojku. Jednička funguje naprosto skvěle, krásný feel good film, zato dvojka mi připomněla, že bych k Reevesovu Batmanovi neměl mít zas až tak slepou důvěru. On ten film není vyloženě zlý, ale oproti jedničce to působí docela strašně, ta plochost postav, ta stokrát viděná zápletka, a opičáci už nejsou opičáky, jen jiní lidé - v jedničce jsem té tlupě držel pěsti, v dvojce jsou mi nějak ukradení. Budu z War podobně zklamaný?
818915
Protože jsem ještě neviděl War for the Planet of the Apes, sám nevím proč, pustil jsem si nejprve pro osvěžení jedničku a dvojku. Jednička funguje naprosto skvěle, krásný feel good film, zato dvojka mi připomněla, že bych k Reevesovu Batmanovi neměl mít zas až tak slepou důvěru. On ten film není vyloženě zlý, ale oproti jedničce to působí docela strašně, ta plochost postav, ta stokrát viděná zápletka, a opičáci už nejsou opičáky, jen jiní lidé - v jedničce jsem té tlupě držel pěsti, v dvojce jsou mi nějak ukradení. Budu z War podobně zklamaný?
Dawn of the Planet of the Apes & Rise of the Planet of the Apes
1 -2
reagují: Barv666, HAL, do_Od, Snipsley
reagovat
samotnyho aliena nechovam v takovy ucte abych ho s jeho klonem neumistil na stejnou uroven. pristih sem se ze pri poslechu medovyho hlasu seana conneryho sem si predstavoval ze sem zena s kalhotkama u kotniku. kor kdyz vsechny dialogy sou tak vydareny a scena ktera je i v interstellaru me drtila vic tady. proste outland moc mile prekvapil ;)
818905
samotnyho aliena nechovam v takovy ucte abych ho s jeho klonem neumistil na stejnou uroven. pristih sem se ze pri poslechu medovyho hlasu seana conneryho sem si predstavoval ze sem zena s kalhotkama u kotniku. kor kdyz vsechny dialogy sou tak vydareny a scena ktera je i v interstellaru me drtila vic tady. proste outland moc mile prekvapil *;)*
4 -4
reagují: Milosh
reagovat

Poslední duel

Ten typ filmu, co pustíte tátovi, který Vám před těmi 20 lety takhle pouštěl právě třeba Gladiátora. Líbilo se mi, jak draze to vypadá, jak ani nemám ten pocit, že to jsou jen lidi z téhle doby v dobových kostýmech, který ale sotva nejsou ani umazaný, protože se umazat nemůžou. A největším králem je pro mě sám Ridley. Potvrzuje se mi to i s ohledem na mý častý remcání, že zas něco mělo dvě a víc hodin, a ani to mít takovou stopáž nemuselo. Jsou filmy a FILMY :+
818890
Ten typ filmu, co pustíte tátovi, který Vám před těmi 20 lety takhle pouštěl právě třeba Gladiátora. Líbilo se mi, jak draze to vypadá, jak ani nemám ten pocit, že to jsou jen lidi z téhle doby v dobových kostýmech, který ale sotva nejsou ani umazaný, protože se umazat nemůžou. A největším králem je pro mě sám Ridley. Potvrzuje se mi to i s ohledem na mý častý remcání, že zas něco mělo dvě a víc hodin, a ani to mít takovou stopáž nemuselo. Jsou filmy a FILMY *:+*
Poslední duel
9 0
reagovat
videt ze je pacino stale v exceletni forme je aspon utesujici :o ale sledovat modni policii v cele s osmany laffitou jak honi priserku s.r.o. je uz docela voser ?)
818873
videt ze je pacino stale v exceletni forme je aspon utesujici *:o* ale sledovat modni policii v cele s osmany laffitou jak honi priserku s.r.o. je uz docela voser *?)*
2 -5
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Taky to bylo moje poprvé :D A ačkoliv tyto sandálovky nejsou ani zdaleka můj žánr, celkem jsem si to užil a vydržel ty 3 hodiny k epické závodní honičce, která je fakt jedna z top 10 ever. :+

Ten film díky kameře vůbec nevypadá na 1959. :o A celkem mě překvapilo cameo Ježíše. Toho jsem tam vůbec nečekal. :D
818845
Taky to bylo moje poprvé *:D* A ačkoliv tyto sandálovky nejsou ani zdaleka můj žánr, celkem jsem si to užil a vydržel ty 3 hodiny k epické závodní honičce, která je fakt jedna z top 10 ever. *:+* Ten film díky kameře vůbec nevypadá na 1959. *:o* A celkem mě překvapilo cameo Ježíše. Toho jsem tam vůbec nečekal. *:D*
818837
7 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Toho jsem viděl jak na Blučku, tak na plátně na LFŠ, fantastický zážitek. Pro mě jakožto věřícího ten film má navíc ještě hlubší hodnotu. :+
818838
Toho jsem viděl jak na Blučku, tak na plátně na LFŠ, fantastický zážitek. Pro mě jakožto věřícího ten film má navíc ještě hlubší hodnotu. *:+*
818837
3 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se