Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5581 - 5600 Napsat příspěvek
Už někdo viděl The Pale Blue Eyes? Psychor opět za jednu hvězdičku, tak by to snad mohlo být aspoň za tři 8)
853471
Už někdo viděl The Pale Blue Eyes? Psychor opět za jednu hvězdičku, tak by to snad mohlo být aspoň za tři *8)*
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: RainMakeR
No, my jsme to udělali naopak. Začali jsme 4-5-6 :D Pak 1-2-3 (já vím no) a teď jedeme klonové války. Ále, stejně si pak 4-5-6 dáme asi znova, s tím nemám problém, mě se ty filmy fakt líbily a prcek to žere
853453
No, my jsme to udělali naopak. Začali jsme 4-5-6 :D Pak 1-2-3 (já vím no) a teď jedeme klonové války. Ále, stejně si pak 4-5-6 dáme asi znova, s tím nemám problém, mě se ty filmy fakt líbily a prcek to žere
853449
3 -1
reagovat
reaguje na: rollman69
Hmm tak to si pust po Pomstě Sithů právě Rogue One a pak hned Novou naději.... 
Wow moment zaručen 
853449
Hmm tak to si pust po Pomstě Sithů právě Rogue One a pak hned Novou naději....  Wow moment zaručen 
853445
3 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: verbst
Jeden z mála filmů, na který se těším. (Teprve teď doháním celé SW lore se synem) a momentálně jsme u Klonových válek. 
853445
Jeden z mála filmů, na který se těším. (Teprve teď doháním celé SW lore se synem) a momentálně jsme u Klonových válek. 
853443
3 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Rogue One

Pustil jsem si posledních cca 45 minut a to je opravdu to nejlepší, co kdy ve Star Wars vzniklo. 
Geniální. Funkční. Nářezový. Nekompromisní. Plný emocí a bezchybný hudby. 

Kde jsou ty časy... 
853443
Pustil jsem si posledních cca 45 minut a to je opravdu to nejlepší, co kdy ve Star Wars vzniklo.  Geniální. Funkční. Nářezový. Nekompromisní. Plný emocí a bezchybný hudby.  Kde jsou ty časy... 
Rogue One
14 -3
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"According to Valliant Renegade and WDW Pro"

Ok
853430
"According to Valliant Renegade and WDW Pro" Ok
853429
6 0
reagovat
Tohle je šílený i na mne, prý chtějí rebootovat Harryho Pottera. Wot e fok? 

Source CBR link
853429
Tohle je šílený i na mne, prý chtějí rebootovat Harryho Pottera. Wot e fok?  Source CBR https://www.cbr.com/harry-potter-movies-reboot-rumor-warner-bros/?utm_term=Autofeed&utm_campaign=Echobox-CBR&utm_medium=Social-Distribution&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1HJIFVcQkyX4HrYRgvUY7BYFyPx18jgDzUssmpXtmrTFewreVACPdEuSg#Echobox=1672379251
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Lucie Vondráčková by už nikdy neměla dabovat. Tečka. 
853406
Lucie Vondráčková by už nikdy neměla dabovat. Tečka. 
853373
5 -5
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
milujem tie plagáty. strašne divné sú. :+
853398
milujem tie plagáty. strašne divné sú. *:+*
853363
2 0
reagovat

Zvoník u Matky Boží (1956)

Výborný film, který i přes jistou barvotiskovost má stále pevní místo v dějinách francouzské poválečné kinematografie. První polovina hledá svoje tempo, ta druhá perfektně graduje. Oceňuji hlavně skvělé kamerové jízdy. P.S.: Lucie Vondráčková by raději už nikdy neměla dabovat Ginu Lollobrigidu, protože Esmeralda občas zněla spíš jako holčička než dospělá žena.
853373
Výborný film, který i přes jistou barvotiskovost má stále pevní místo v dějinách francouzské poválečné kinematografie. První polovina hledá svoje tempo, ta druhá perfektně graduje. Oceňuji hlavně skvělé kamerové jízdy. P.S.: Lucie Vondráčková by raději už nikdy neměla dabovat Ginu Lollobrigidu, protože Esmeralda občas zněla spíš jako holčička než dospělá žena.
Zvoník u Matky Boží (1956)
3 0
reagují: verbst
reagovat

Banshees of Inisherin 7/10

Metaphor - The movie. Ale i v tom prvnim pohledu je to zabavna hricka o lidech co se naraz nemaj radi.
853370
Metaphor - The movie. Ale i v tom prvnim pohledu je to zabavna hricka o lidech co se naraz nemaj radi.
Banshees of Inisherin 7/10
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Uf to je dobry hnus ale je to Aster, takze nepochybujem, ze je to tak schvalne.
853365
Uf to je dobry hnus ale je to Aster, takze nepochybujem, ze je to tak schvalne.
853363
4 0
reagovat
reaguje na: Muel
Těším se, Aster je jeden z nejlepších přispivatelů do žánru hororu, ale první plakáty jsou fakt hnus:-
853363
Těším se, Aster je jeden z nejlepších přispivatelů do žánru hororu, ale první plakáty jsou fakt [url=https://www.csfd.cz/film/1059251-beau-is-afraid/galerie/plakaty/]hnus[/url]*:-*
853319
4 0
reagují: Muel, HellblazerZabud
reagovat

Beau Is Afraid

v utorok trailer na nového Astera. (kričím)
853319
v utorok trailer na nového Astera. (kričím)
Beau Is Afraid
5 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: rollman69
Jeeee srdíčko zaplésalo radosti :+na tohle se těším strašně dlouho a vypadá to….noooo …. Mňam :D
853318
Jeeee srdíčko zaplésalo radosti *:+*na tohle se těším strašně dlouho a vypadá to….noooo …. Mňam *:D*
853310
2 0
reagovat

Renfileld

Trailer venku a za mě úplně v pohodě. Hoult je sympaťák a na mě to funguje celé. Nechybí troška akce, krve se očividně taky dočkáme a Cageovi to děsně sluší. Tuším, že se i dobře pobavím. 
853310
[url=https://www.youtube.com/watch?v=6LmO6rmDW08&t=2s]Trailer[/url] venku a za mě úplně v pohodě. Hoult je sympaťák a na mě to funguje celé. Nechybí troška akce, krve se očividně taky dočkáme a Cageovi to děsně sluší. Tuším, že se i dobře pobavím. 
Renfileld
3 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: Gacy
Přesně, podle jeho stupnice se řídím :D
853309
Přesně, podle jeho stupnice se řídím :D
853307
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pokud to má od Psychora jednu hvězdu, už teď je jasný že to bude kouketlna pecka:+
853307
Pokud to má od Psychora jednu hvězdu, už teď je jasný že to bude kouketlna pecka*:+*
853305
5 0
reagují: rollman69
reagovat
Že by hned z kraje roku první letošní překvapení? M3GAN má na rottenech při počtu recenzí 56 - 96% a průměr 7,1. Jako potvrzení kvalitního hororů má navíc jednu hvězdičku od Psychora.
853305
Že by hned z kraje roku první letošní překvapení? M3GAN má na rottenech při počtu recenzí 56 - 96% a průměr 7,1. Jako potvrzení kvalitního hororů má navíc jednu hvězdičku od Psychora.
8 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: rollman69
Dobrý, hlavně do kina to bude super zážitek :+
853297
Dobrý, hlavně do kina to bude super zážitek *:+*
853271
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se