Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5541 - 5560 Napsat příspěvek

Menu

Jednoduchá zápletka, kterou táhnou nahoru dialogy, herci, střih a jistá okázalost. Není to sice mistrovský pokrm, ale jako oběd či večeře nasytí do plna. 7-7,5/10
853710
Jednoduchá zápletka, kterou táhnou nahoru dialogy, herci, střih a jistá okázalost. Není to sice mistrovský pokrm, ale jako oběd či večeře nasytí do plna. [b]7-7,5/10[/b]
Menu
4 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
On si se mnou X krát psal o docela basic věcech, tady holt udělal blbou pragmatickou volbu.
853675
On si se mnou X krát psal o docela basic věcech, tady holt udělal blbou pragmatickou volbu.
853667
0 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tomu vocasovi jsou tyhle věci úplně jedno, důležitý je, že za ty prachy může bydlet ve stejném baráku jako Jaromír Soukup.
853667
Tomu vocasovi jsou tyhle věci úplně jedno, důležitý je, že za ty prachy může bydlet ve stejném baráku jako Jaromír Soukup.
853661
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Hranice lásky

Nedokoukali jsme to. Do sebe zahleděná nudná pseudo umělecká hovadina. Baví mne představa, že se měli tvůrci za kombinaci Kubricka s Fellinim 3/10
853666
Nedokoukali jsme to. Do sebe zahleděná nudná pseudo umělecká hovadina. Baví mne představa, že se měli tvůrci za kombinaci Kubricka s Fellinim 3/10
Hranice lásky
2 -2
reagovat
Nejhorší je, když tam člověk verbala a podobné začne řešit v diskuzi. Takovou smršť hejtu jsem nedostal ani od fans Dana Vávry.

A fascinuje mne, jak to PoMO ignoruje. Jasně vím, že je to pro něj výhodný, ale to je krátkozraké. Kazí mu to Brand.
853661
Nejhorší je, když tam člověk verbala a podobné začne řešit v diskuzi. Takovou smršť hejtu jsem nedostal ani od fans Dana Vávry. A fascinuje mne, jak to PoMO ignoruje. Jasně vím, že je to pro něj výhodný, ale to je krátkozraké. Kazí mu to Brand.
4 -3
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: Snipsley
Nope, jediná blokace musí přijít z tvojí strany, že to prostě budeš přehlížet :)))
853659
Nope, jediná blokace musí přijít z tvojí strany, že to prostě budeš přehlížet :)))
853639
0 0
reagovat

Fabelmans (2022)

Jak psal Pepo. Škoda, že už nikdo netoci filmy jako Spielberg. A já jsem moc rád, že mne na pár hodin nechal nakouknout do části svého světa. Bylo to kouzelné a podmanivé. 
Strašně moc mne herecky překvapil Seth Rohem, krásný výkon. A mám pocit, že si málo vážíme Paula Dana, ten byl fenomenální a soška pro nej herecký výkon ve vedlejší roli by u něj byla v dobrých rukách. 9/10
853657
Jak psal Pepo. Škoda, že už nikdo netoci filmy jako Spielberg. A já jsem moc rád, že mne na pár hodin nechal nakouknout do části svého světa. Bylo to kouzelné a podmanivé.  Strašně moc mne herecky překvapil Seth Rohem, krásný výkon. A mám pocit, že si málo vážíme Paula Dana, ten byl fenomenální a soška pro nej herecký výkon ve vedlejší roli by u něj byla v dobrých rukách. 9/10
Fabelmans (2022)
8 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Snipsley
Nejde. Všichni by chtěli aby to šlo, ale Pomo si asi uvědomil že mezi nejvíc blokovanými lidmi by byl i on, tak se toho bojí :))
853646
Nejde. Všichni by chtěli aby to šlo, ale Pomo si asi uvědomil že mezi nejvíc blokovanými lidmi by byl i on, tak se toho bojí *:))*
853639
8 0
reagovat

VAL (2021)

Dost smutny film, ktery Vala ukazuje v dost jinem svetle nez jaky byl jeho drivejsi medialni obraz (arogantni frajirek s kterym se tezce pracuje) a dava spoustu veci do souvislosti. Vlastne jsem cekal standardni portret hvezdy, ktera vzpomina a provazi archivem a misto toho jsem dostal otevrenou zpoved byvale hvezdy, ktera prisla skoro o vsechno (bratra, manzelku, rodice, tesne pred vysnenou filmovou realizaci sve hry ztratil hlas) a zbylo ji uz vlastne jen jezdeni po conech, kde se do omdleni podepisuje na plakaty Top Gunu. 

Obrovsky plus je neskutecny archiv, protoze Kilmer tocil od mladi skoro cely svuj zivot uplne vsechno. Zabery z placu Top Gun, Batman, Ostrov doktora Moreau (to musela byt neskutecna divocina a ten clash osobnosti Brando, Frankenheimer, Kilmer, Threwlis a studio to by chtelo separatni film). Za me byla nejzajimavejsi uvahy, ze dokud se jen postavite, neuvazujete nad tim co delate, tak jste vzorny profik, ale jakmile zacnete vyzadovat profesionalismus a  mate pripominky k nesmyslum jste potizista, kteryho system zene do beckovych vod. Zajimavy jsou i jeho domaci castingy, ktery rozesilal reziserum s kteryma chtel pracovat na Mafiany, Olovenou vestu, Terminatora. 

Celkove dost sympaticky projekt, ktery by zasluhoval happy end o Top Gunu 2 ve kterem se stylove rozloucil s ackovymi projekty. 7-8/10
853644
Dost smutny film, ktery Vala ukazuje v dost jinem svetle nez jaky byl jeho drivejsi medialni obraz (arogantni frajirek s kterym se tezce pracuje) a dava spoustu veci do souvislosti. Vlastne jsem cekal standardni portret hvezdy, ktera vzpomina a provazi archivem a misto toho jsem dostal otevrenou zpoved byvale hvezdy, ktera prisla skoro o vsechno (bratra, manzelku, rodice, tesne pred vysnenou filmovou realizaci sve hry ztratil hlas) a zbylo ji uz vlastne jen jezdeni po conech, kde se do omdleni podepisuje na plakaty Top Gunu.  Obrovsky plus je neskutecny archiv, protoze Kilmer tocil od mladi skoro cely svuj zivot uplne vsechno. Zabery z placu Top Gun, Batman, Ostrov doktora Moreau (to musela byt neskutecna divocina a ten clash osobnosti Brando, Frankenheimer, Kilmer, Threwlis a studio to by chtelo separatni film). Za me byla nejzajimavejsi uvahy, ze dokud se jen postavite, neuvazujete nad tim co delate, tak jste vzorny profik, ale jakmile zacnete vyzadovat profesionalismus a  mate pripominky k nesmyslum jste potizista, kteryho system zene do beckovych vod. Zajimavy jsou i jeho domaci castingy, ktery rozesilal reziserum s kteryma chtel pracovat na Mafiany, Olovenou vestu, Terminatora.  Celkove dost sympaticky projekt, ktery by zasluhoval happy end o Top Gunu 2 ve kterem se stylove rozloucil s ackovymi projekty. 7-8/10
VAL (2021)
11 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Asi ne, nejspíš je každý povinnen číst ty rádoby cool hovna ;)
853640
Asi ne, nejspíš je každý povinnen číst ty rádoby cool hovna *;)*
853639
1 0
reagovat
Na csfd si nejde zablokovat prispevky konktetnich uzivatelu, nebo jo? Nenasel jsem takovou moznost.
853639
Na csfd si nejde zablokovat prispevky konktetnich uzivatelu, nebo jo? Nenasel jsem takovou moznost.
2 0
reagují: rollman69, HAL, Gacy
reagovat

Portrét dívky v plamenech (2019)

Přiznám se, že mi to vůbec nesedlo. Mám rád subtilní komorní dramata plné jemnokresby, ale Portrét dívky v plamenech měl v sobě té jemnokresby tolik, že se v ní v mých očích utopil. Technicky, herecky, režijně je vše tak, jak by mělo být, ale bohužel se postupně ukázalo, že to není film pro mě.
853629
Přiznám se, že mi to vůbec nesedlo. Mám rád subtilní komorní dramata plné jemnokresby, ale Portrét dívky v plamenech měl v sobě té jemnokresby tolik, že se v ní v mých očích utopil. Technicky, herecky, režijně je vše tak, jak by mělo být, ale bohužel se postupně ukázalo, že to není film pro mě.
Portrét dívky v plamenech (2019)
2 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Asi to bylo prostě tím, že byl jeden z prvních (podle jeho profilu přesně 95. registrovaný uživatel) a něčím ostatní zaujal. A pak se už jen vezl. 
853625
Asi to bylo prostě tím, že byl jeden z prvních (podle jeho profilu přesně 95. registrovaný uživatel) a něčím ostatní zaujal. A pak se už jen vezl. 
853622
5 0
reagovat
reaguje na: connor
Jo, přesně ten.

A vlastně čím se Golfista tak proslavil, že je první? Nikdy jsem k csfd netíhl tak, jak sem, takže moc tu historii neznám.
853622
Jo, přesně ten. A vlastně čím se Golfista tak proslavil, že je první? Nikdy jsem k csfd netíhl tak, jak sem, takže moc tu historii neznám.
853619
4 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Myslíš RedAKa? Jestli ano, tak zrovna před pár dny jsem narazil na nějaké jeho nové hodnocení, takže stále existuje. Jen už nepíše komentáře. 
853619
Myslíš RedAKa? Jestli ano, tak zrovna před pár dny jsem narazil na nějaké jeho nové hodnocení, takže stále existuje. Jen už nepíše komentáře. 
853614
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Navic uz je na csfd verbal ctvrty v poradi, co se tyce bodu. Lidi pred nim jsou tam vlastne vsichni od pocatku, takze se jim i ty body, myslim, napocitaly nejak privetiveji. Nicmene je to pro ten web uplne ponizujici a jako standard ceskeho internetu... To je tez kapitola sama pro sebe.
853618
Navic uz je na csfd verbal ctvrty v poradi, co se tyce bodu. Lidi pred nim jsou tam vlastne vsichni od pocatku, takze se jim i ty body, myslim, napocitaly nejak privetiveji. Nicmene je to pro ten web uplne ponizujici a jako standard ceskeho internetu... To je tez kapitola sama pro sebe.
17 0
reagovat

The Menu 7/10

I Prema Forejt vi, ze kazdy spravny menu musi obsahovat cheese. Nejvetsi drama bylo, kdyz  zapomnel na okurku!
853615
I Prema Forejt vi, ze kazdy spravny menu musi obsahovat [spoiler]cheese[/spoiler]. Nejvetsi drama bylo, kdyz  [spoiler]zapomnel na okurku[/spoiler]!
The Menu 7/10
4 0
reagovat
A ten jeho druhý napodobitel, populární komentářem k Padesáti odstínům, padl za vlast?
853614
A ten jeho druhý napodobitel, populární komentářem k Padesáti odstínům, padl za vlast?
2 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak je to tím, že ho vyloženě fakt nevidím jako prvního u těch recenzí. Nebo je to jen můj dojem, protože ho už na csfd ani nevnímám. Takže moje chyba, pořád tam je dost aktivní očividně, jen já jsem začal mít v....
853611
Tak je to tím, že ho vyloženě fakt nevidím jako prvního u těch recenzí. Nebo je to jen můj dojem, protože ho už na csfd ani nevnímám. Takže moje chyba, pořád tam je dost aktivní očividně, jen já jsem začal mít v....
853609
1 0
reagovat
reaguje na: connor
To on byl vždy, to se neboj :D:D:D
853610
To on byl vždy, to se neboj *:D**:D**:D*
853608
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se