Ale jinak Honu na Gluma popravdě nevěřím hlavně kvůli němu na postu režiséra, jestli to teda nebude nějaká Jackson/Weta společná práce
Ale jinak Honu na Gluma popravdě nevěřím hlavně kvůli němu na postu režiséra, jestli to teda nebude nějaká Jackson/Weta společná práce
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
ale opravdu, jestli někde platilo ono pravidlo jít filmu naproti, že mu dám klid, tomu, ticho a beru v potaz minimalismus, tenhle film se odmění. |
reagovat
|