Knižní předlohu vůbec neznám, ale pokud má být tak drsná, jako je tohle filmové zpracování, tak hádám, že je to nejspíš nějaká komedie. Nebo parodie...
Námět jako takovej neni vyloženě hrůza, nic originálního, ale v rámci žánru něco, co by mohlo fungovat jako přímočará žánrovka. Každopádně je utopenej v naprosto šíleném a průhledném scénáři, kterej vypadá jako mix různých AI aplikací. Do toho ještě obohacen o příšerné herecké obsazení vedlejších rolí a Švehlíka v jednoznačně nejhorší roli kariéry. Hofmann v hlavní roli je v pohodě, do tohohle typu rolí se hodí dobře, občas se mu podaří prodat i nějakou hlášku, ale to prostě nestačí.
Plus producenti rozjeli dost klamavou kampaň, která láká na úplně jiný film, než který tvůrci předkládají. Chvílema jsem si i říkal, že kdyby to hodili tvůrci víc do komediální roviny, tak by to možná fungovalo o dost líp, jenže oni spoustu věcí asi mysleli vážně...Audiovizuální stránka je za mě fajn, ale vlastně vůbec nekoresponduje s tím, co se na plátně děje.
Říkají mi Lars
|
reagovat
|
Ale jinak Honu na Gluma popravdě nevěřím hlavně kvůli němu na postu režiséra, jestli to teda nebude nějaká Jackson/Weta společná práce

