
reaguje na:
HAL
Za me Pacific Rim nejlepší IMAX zážitek vůbec 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Ale Den Nezávislosti je super. Vše tam funguje skvěle a v rámci filmu dává naprostý smysl. Viděl jsem pár let nazpět a myslím, že jsem se tu i rozepisoval, jak mě překvapilo, že je to mnohem funkčnější celek, než leckterý dnešní blockbuster. Asi ještě z doby, kdy si lidi vážili scénáristy.|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale souhlas, byl fajn.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
)|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|