. Ale Den Nezávislosti je super. Vše tam funguje skvěle a v rámci filmu dává naprostý smysl. Viděl jsem pár let nazpět a myslím, že jsem se tu i rozepisoval, jak mě překvapilo, že je to mnohem funkčnější celek, než leckterý dnešní blockbuster. Asi ještě z doby, kdy si lidi vážili scénáristy.Pacrim má blíž Dni Nezávislosti 2.
EDIT: Vlastně koukám, že má podrecenze tu kritiku má v sobě: link
Ale souhlas, byl fajn.
)
. Posledný naozaj dobrý dobrý del Toro 