Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5021 - 5040 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Teoreticky ano :D:+třeba ještě někdo přibude 
859011
Teoreticky ano *:D**:+*třeba ještě někdo přibude 
859008
1 0
reagovat
reaguje na: Gacy
To by se ale teoreticky mohli vrátit úplně všichni.
Ale za Hoffmana jsem rád, tomu jsem fandil. Amandu jsem moc nemusel.
859008
To by se ale teoreticky mohli vrátit úplně všichni. Ale za Hoffmana jsem rád, tomu jsem fandil. Amandu jsem moc nemusel.
858967
3 0
reagují: Gacy
reagovat

The Killing of a Sacred Deer

pre boha prečo som to videl až teraz? ohromujúci revenge art.

9/10
858997
pre boha prečo som to videl až teraz? ohromujúci revenge art. 9/10
The Killing of a Sacred Deer
5 -3
reagovat

Bez kalhot: Poslední tanec (2023)

Třetí díl filmového Bez kalhot aka Magic Mike je důstojným zakončením celé trilogie. Channing Tatum a veškerá taneční čísla byli boží, ale veškerý prostor si pro sebe - a plným právem - sebrala Salma Hayek.

V malém kinosále výrazně převažovalo ženské publikum. Vůbec jsem na tohle nebyl zvyklý, i když si pamatuju, jak jsem byl před mnoha a mnoha lety zaskočen, když jsem s hromadou puberťáků a puberťaček, jsa už dávno dávno dospělý, sledoval Let's Dance 3D, shodou okolností taky s Channingem Tatumem. :))
858990
Třetí díl filmového Bez kalhot aka Magic Mike je důstojným zakončením celé trilogie. Channing Tatum a veškerá taneční čísla byli boží, ale veškerý prostor si pro sebe - a plným právem - sebrala Salma Hayek. V malém kinosále výrazně převažovalo ženské publikum. Vůbec jsem na tohle nebyl zvyklý, i když si pamatuju, jak jsem byl před mnoha a mnoha lety zaskočen, když jsem s hromadou puberťáků a puberťaček, jsa už dávno dávno dospělý, sledoval Let's Dance 3D, shodou okolností taky s Channingem Tatumem. *:))*
Bez kalhot: Poslední tanec (2023)
2 -2
reagovat
reaguje na: Gacy
Cajk, první spekulace myslím právě zmiňovali příběh mezi 2. a 3. Dílem, takže si z obliga :D
858985
Cajk, první spekulace myslím právě zmiňovali příběh mezi 2. a 3. Dílem, takže si z obliga :D
858978
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ani tohle není špatný film.
858983
Ani tohle není špatný film.
858982
1 0
reagovat

ČT2

Kurva to není 300: Bitva u Thermopyl. :(
858982
Kurva to není 300: Bitva u Thermopyl. *:(*
ČT2
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: rollman69
Čoveče máš pravdu, omlouvám se :+
858978
Čoveče máš pravdu, omlouvám se *:+*
858975
1 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: Gacy
Já zas četl mezi 1. a 2. :D No, prostě se vracíme mezi původní filmy, což mi asi nevadí. 
858975
Já zas četl mezi 1. a 2. :D No, prostě se vracíme mezi původní filmy, což mi asi nevadí. 
858967
3 0
reagují: Gacy
reagovat

Saw DESET

Tak kromě Tobina a Shawnee Smith se vrací i Costas Mandylor a bude se to odehrávat mezi druhým a třetím dílem, tak já nevím, ale pořad se těším :+
858967
Tak kromě Tobina a Shawnee Smith se vrací i Costas Mandylor a bude se to odehrávat mezi druhým a třetím dílem, tak já nevím, ale pořad se těším *:+*
Saw DESET
3 -1
reagují: (=LIFTY=), rollman69
reagovat
Ta konkurencia bola tennroknsialena, ale Oliver je velmi super film. Koniec hlasenia:D
858940
Ta konkurencia bola tennroknsialena, ale Oliver je velmi super film. Koniec hlasenia*:D*
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No jo, Oscar pro Hoří, má panenko by tehdy potěšil (to by jsme měli během čtyř let tři Oscary :)))... ale tak zase úplně ignorovat kvality toho filmu nejde. Hlavně že neocenili tu armádu. A "politické rozhodnutí" to bylo asi na svědomí každého akademika, ne nějaký promyšlený tah shora.
858937
No jo, Oscar pro Hoří, má panenko by tehdy potěšil (to by jsme měli během čtyř let tři Oscary *:))*)... ale tak zase úplně ignorovat kvality toho filmu nejde. Hlavně že neocenili tu armádu. A "politické rozhodnutí" to bylo asi na svědomí každého akademika, ne nějaký promyšlený tah shora.
858935
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
To jsem si taky říkal, že to bylo politické rozhodnutí. Ale to by jim snad nedali ani cizojazyčný Oscar. Je to zvláštní. 

btw jsem si kvůli tomu proklikal toho Olivera a to se fakt někdo pos..l :D
858935
To jsem si taky říkal, že to bylo politické rozhodnutí. Ale to by jim snad nedali ani cizojazyčný Oscar. Je to zvláštní.  btw jsem si kvůli tomu proklikal toho Olivera a to se fakt někdo pos..l *:D*
858934
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak to že nevyhrál bylo nejspíš jasně dané tehdejším politickým cítěním, už jen nominace byla dost velkým oceněním - a jsem za to celkem rád, přecejen, půl roku po invazi do Československa oceňovat film ve kterém hraje půlka sovětské armády (a právě za to že tam hraje - ti se postarali o tu epic výpravu s desetitisíci vojáky), to by mě asi sralo... no asi ještě víc jako dnes zvát Sov...Ruské bývalé vojáky na Olympiádu.
858934
Tak to že nevyhrál bylo nejspíš jasně dané tehdejším politickým cítěním, už jen nominace byla dost velkým oceněním - a jsem za to celkem rád, přecejen, půl roku po invazi do Československa oceňovat film ve kterém hraje půlka sovětské armády (a právě za to že tam hraje - ti se postarali o tu epic výpravu s desetitisíci vojáky), to by mě asi sralo... no asi ještě víc jako dnes zvát Sov...Ruské bývalé vojáky na Olympiádu.
858931
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Oscary 1969 Vojna a Mír

Nevím co mne fascinuje víc, že byl v době tvrdé studené války nominovaný sovětský film v kategorii mimo cizojazyčné filmy nebo to, že nevyhrál nejlepší výpravu přes svou nominaci. :D

Nejlepší výpravu kupodivu nevyhrál ani Kubrick s Vesmírnou Odyseou, ani historický Lev v zime nebo první Planeta opic, ale zapomenutý muzikál Oliver. 
Ještě ten rok byl Bullituv Případ a Rosemary má děťátko a stejně většinu sošek braly dnes už totálně neznámé filmy. 
858931
Nevím co mne fascinuje víc, že byl v době tvrdé studené války nominovaný sovětský film v kategorii mimo cizojazyčné filmy nebo to, že nevyhrál nejlepší výpravu přes svou nominaci. *:D* Nejlepší výpravu kupodivu nevyhrál ani Kubrick s Vesmírnou Odyseou, ani historický Lev v zime nebo první Planeta opic, ale zapomenutý muzikál Oliver.  Ještě ten rok byl Bullituv Případ a Rosemary má děťátko a stejně většinu sošek braly dnes už totálně neznámé filmy. 
Oscary 1969 Vojna a Mír
3 0
reagují: HAL
reagovat
Trailer na Kandahar - Gerard Butler dál sveřepě drží plamen klasické devadesátkové akce a já mu za to děkuju. Vypadá to na fajn film.
858924
Trailer na [url=https://www.youtube.com/watch?v=3HE5jwNN7B8]Kandahar[/url] - Gerard Butler dál sveřepě drží plamen klasické devadesátkové akce a já mu za to děkuju. Vypadá to na fajn film.
6 0
reagovat
Clerks III

Na dvojku se to nechytá ani omylem. Má to hodně parádní a skvělých momentů, a já jsem to "klukům" věřil, ale pak tam jsou scény jakoby o ničem. Úplně nevyužitý Elias a Jay s Tichým Bobem. Na druhou stranu, když na to přijde, tak to má srdíčko a Rosario si krade každou scénu. 6,5-7/10

Kocour v botách: Poslední přání

Hodně luxusní animák, který mi udělal velkou radost. Akce, postavy, hlášky, vizuální stránka, záporak. Všechno parádní, a k tomu propracované finále. 8/10
858910
[b]Clerks III[/b] Na dvojku se to nechytá ani omylem. Má to hodně parádní a skvělých momentů, a já jsem to "klukům" věřil, ale pak tam jsou scény jakoby o ničem. Úplně nevyužitý Elias a Jay s Tichým Bobem. Na druhou stranu, když na to přijde, tak to má srdíčko a Rosario si krade každou scénu. [b]6,5-7/10 Kocour v botách: Poslední přání [/b] Hodně luxusní animák, který mi udělal velkou radost. Akce, postavy, hlášky, vizuální stránka, záporak. Všechno parádní, a k tomu propracované finále. [b]8/10[/b]
3 -1
reagovat

Sharper

Kdo by čekal, že Winter Soldier na dovolené dorazí v parádní (heist) žánrovce.
Některé twisty byly sice předvídatelné, nicméně v dnešní době, kdy je divákovi předhozen jeden podprůměr za druhým, je tento film příjemným chodem ke spravení chutě.

7/10
858906
Kdo by čekal, že Winter Soldier na dovolené dorazí v parádní (heist) žánrovce. Některé twisty byly sice předvídatelné, nicméně v dnešní době, kdy je divákovi předhozen jeden podprůměr za druhým, je tento film příjemným chodem ke spravení chutě. 7/10
Sharper
2 0
reagovat

Bojiště Země: Sága roku 3000

Trávníčkův dabing udělal z té kraviny neskutečnou pecku!
858889
Trávníčkův dabing udělal z té kraviny neskutečnou pecku!
Bojiště Země: Sága roku 3000
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tam klamu vsetci ostatni:D
858887
Tam klamu vsetci ostatni*:D*
858844
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se