Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49561 - 49580 Napsat příspěvek
Hawk mstitel.
473490
Hawk mstitel.
0 0
reagovat

Dotaz na znalce fantasy

Kdysi jsem videl nejaky film, fantasy, nejspis polske, a jediny co si vybavuju je manik s rychlopalnou kusi. :) A myslim, ze to melo v nazvu draveho ptaka (orel, sokol, jestrab...). Nerika to nekomu neco?
473489
Kdysi jsem videl nejaky film, fantasy, nejspis polske, a jediny co si vybavuju je manik s rychlopalnou kusi. :) A myslim, ze to melo v nazvu draveho ptaka (orel, sokol, jestrab...). Nerika to nekomu neco?
Dotaz na znalce fantasy
0 0
reagovat

Vincent

Tak to je neco :+
473488
Tak to je neco *:+*
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

No tak to je solidní masakr.:D
473487
No tak to je solidní masakr.*:D*
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Super. ;) Radcliffe je tam nastesti za normalniho...
473486
Super. ;) Radcliffe je tam nastesti za normalniho...
Vincent
0 0
reagovat
A tady to máte v celý kráse! :)
473485
A [link="http://www.youtube.com/watch?v=AcNDzrfU0Ss"]tady[/link] to máte v celý kráse! *:)*
0 0
reagovat
O Dakotě byl jeden krásnej sketch v SNL.. jmenovalo se to tusim The Dakota Fanning Show :D
473484
O Dakotě byl jeden krásnej sketch v SNL.. jmenovalo se to tusim The Dakota Fanning Show *:D*
0 0
reagovat
Sběratel kostí je imho hodně nepovedená vykrádačka Sedmi....
473483
Sběratel kostí je imho hodně nepovedená vykrádačka Sedmi....
0 0
reagovat

qualkalim

No začal by se mstít už v první půlce :))
473482
No začal by se mstít už v první půlce :))
qualkalim
0 0
reagovat

HAL

Jo, to bych si nechal líbit.:+
473481
Jo, to bych si nechal líbit.*:+*
HAL
0 0
reagovat

Psema

Do Dakoty má myslím hodně daleko, třeba už jen výběrem rolí. Třeba z ní bude další Christina Ricci :)
473480
Do Dakoty má myslím hodně daleko, třeba už jen výběrem rolí. Třeba z ní bude další Christina Ricci :)
Psema
0 0
reagovat

sobis87

A o cem by to pak bylo? O Denzelovi, jak chlasta tak v cool zaberech? Jako proc ne:D
473479
A o cem by to pak bylo? O Denzelovi, jak chlasta tak v cool zaberech? Jako proc ne*:D*
sobis87
0 0
reagovat

Psema

Viděl. Ale některé mě tolik nezaujali. Denzel mě zaujal hlavně v posledních dobách (Muž v ohni, Deja-vu, Sběratel kostí to jsou pro mě jeho best filmy). Taková Philadelphia mi přijde už moc nudná, ostatní další filmy takové dobré ale ne extra - Hurikán v ringu, Training day, Spojenec, Presumkce neviny, Vzpomínka na Titány.)
473478
Viděl. Ale některé mě tolik nezaujali. Denzel mě zaujal hlavně v posledních dobách (Muž v ohni, Deja-vu, Sběratel kostí to jsou pro mě jeho best filmy). Taková Philadelphia mi přijde už moc nudná, ostatní další filmy takové dobré ale ne extra - Hurikán v ringu, Training day, Spojenec, Presumkce neviny, Vzpomínka na Titány.)
Psema
0 0
reagovat
No já mám Muže v ohni taky moc rád, ale Dakotu bych tam nechal zastřelit hned v úvodních titulkách
473477
No já mám Muže v ohni taky moc rád, ale Dakotu bych tam nechal zastřelit hned v úvodních titulkách
0 0
reagovat

Ravenhorn

Jsi moc filmů s Denzelem neviděl, že jo?:D
473476
Jsi moc filmů s Denzelem neviděl, že jo?*:D*
Ravenhorn
0 0
reagovat

HAL

Ta ještě nepotvrdila, jestli není druhá Dakota. V Silent Hill a Krajině přílivu byla fajn. Ale o Dakotě jsem si to myslel taky. Až u Války světů jsem jí začal nesnášet a dál už je to jenom horší. Jodelle má nakročeno... uvidíme.;)
473475
Ta ještě nepotvrdila, jestli není druhá Dakota. V Silent Hill a Krajině přílivu byla fajn. Ale o Dakotě jsem si to myslel taky. Až u Války světů jsem jí začal nesnášet a dál už je to jenom horší. Jodelle má nakročeno... uvidíme.*;)*
HAL
0 0
reagovat
LOL.

Muž v ohni jeden z nej filmů roku 2004. Nejlepší film D. Washingtna. A je to taky nejlepší film Dakoty. Jinak ve Válce světů taky dost dobrá.
473474
LOL. Muž v ohni jeden z nej filmů roku 2004. Nejlepší film D. Washingtna. A je to taky nejlepší film Dakoty. Jinak ve Válce světů taky dost dobrá.
0 0
reagovat
Na Dakotu mi nešahejte, tu budu mít rád už jen za roli v seriálu Uneseni :)
V Man on fire a WoW imho taky hrála docela slušně...... a nic jiného už jsem s ní naštěstí neviděl :D

Hmm, ale v tom výběru mi hodně chybí Jodelle Ferland.
473473
Na Dakotu mi nešahejte, tu budu mít rád už jen za roli v seriálu Uneseni *:)* V Man on fire a WoW imho taky hrála docela slušně...... a nic jiného už jsem s ní naštěstí neviděl *:D* Hmm, ale v tom výběru mi hodně chybí Jodelle Ferland.
0 0
reagovat

Psema

Tak na to jsem už neměl odvahu:D
473472
Tak na to jsem už neměl odvahu*:D*
Psema
0 0
reagovat
nebo Šarlotina pavučinka.:D
473471
nebo Šarlotina pavučinka.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se