Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49541 - 49560 Napsat příspěvek
Shia, rebel bez příčiny :)
473337
Shia, rebel bez příčiny :)
0 0
reagovat
Starý Indy a mladý Shia: první společné fotky z IJ4
473336
Starý Indy a mladý Shia: [link="http://justjared.buzznet.com/2007/06/29/shia-labeouf-pompadour/"]první společné fotky z IJ4[/link]
0 0
reagovat

Loki

Vauxhall zní exotičtěji.:D
473335
Vauxhall zní exotičtěji.*:D*
Loki
0 0
reagovat
prednu masku ma inu ,teda aspon ten moj :))
473334
prednu masku ma inu ,teda aspon ten moj *:))*
0 0
reagovat
ehm preco tomu hovorite Vauxhall ked je to aspon na pohlad obyc. Opel?:D
473333
ehm preco tomu hovorite Vauxhall ked je to aspon na pohlad obyc. Opel?*:D*
0 0
reagovat
ma tu niekto nieco proti Vauxhall Vectra???? Pozor hovorite o MOJEJ Barborke!!!!! :D
473332
ma tu niekto nieco proti Vauxhall Vectra???? Pozor hovorite o MOJEJ Barborke!!!!! *:D*
0 0
reagovat
Ale jako zase pozor.. třeba Vauxhall VX 220 Turbo (jednoduše Opel Speedster :D) v TG respektují a vyhrál dokonce i Most Fun Car of 2003 cenu :)
473331
Ale jako zase pozor.. třeba Vauxhall VX 220 Turbo (jednoduše Opel Speedster *:D*) v TG respektují a vyhrál dokonce i Most Fun Car of 2003 cenu *:)*
0 0
reagovat
Nebudu trhat brněnskou partu a taky se přidám s 8/10. První z letošních velkých hitů který se opravdu povedl :+
473330
Nebudu trhat brněnskou partu a taky se přidám s 8/10. První z letošních velkých hitů který se opravdu povedl *:+*
0 0
reagovat
on vubec koncept "originalni britske automobilky" Vauxhall je "zabavny" :D
473329
on vubec koncept "originalni britske automobilky" Vauxhall je "zabavny" *:D*
0 0
reagovat
st: Not really.. musel bys sledovat chvíli Top Gear, abys věděl, že to je interní vtípek tahle věta.. :) Vztah redakce TG např. k Vauxhallu Vectra je.. ehm.. zábavný.. for starters :D
473328
st: Not really.. musel bys sledovat chvíli Top Gear, abys věděl, že to je interní vtípek tahle věta.. *:)* Vztah redakce TG např. k Vauxhallu Vectra je.. ehm.. zábavný.. for starters *:D*
0 0
reagovat
"Rumours that the Vauxhall Signum will make a guest appearance as Optimus Prime's arch-nemesis in the British version are entirely made up." .... lol, they actually believed that? :D
473327
"Rumours that the Vauxhall Signum will make a guest appearance as Optimus Prime's arch-nemesis in the British version are entirely made up." .... lol, they actually believed that? *:D*
0 0
reagovat
473326
[link="http://www.topgear.com/content/news/stories/1994/"]TG.com: Transformers hit the silver screen[/link] *:)*
0 0
reagovat
Asi to bude trapne, ale davam Johnovi taktez 8:D Ty modre filtry a padajici mosty s tirakem se mi vybavi jako jedine malickosti, ktere by mohli byt vyreseny jinak. Nevim jestli se mam bat nebo tesit na dalsi dil, ktery dozajista prijde, ledaze by to byl propadak po celem svete.
473325
Asi to bude trapne, ale davam Johnovi taktez 8*:D* Ty modre filtry a padajici mosty s tirakem se mi vybavi jako jedine malickosti, ktere by mohli byt vyreseny jinak. Nevim jestli se mam bat nebo tesit na dalsi dil, ktery dozajista prijde, ledaze by to byl propadak po celem svete.
0 0
reagovat
No tak ja Johnovi dam 8,5/10:) Zkratka po zklamani ze Spidermana a Piratu (Shreka jsem radedji ani nevidel), kteri zase o neco klesli v mem hodnoceni, tak tohle byl poctivy akcni film, který jsem v kině už dloho nezažil. Klady a vyhrady k filmu jsou podobne jako u vetsiny ostatnich, tedy filtry a hackovani.
473324
No tak ja Johnovi dam 8,5/10*:)* Zkratka po zklamani ze Spidermana a Piratu (Shreka jsem radedji ani nevidel), kteri zase o neco klesli v mem hodnoceni, tak tohle byl poctivy akcni film, který jsem v kině už dloho nezažil. Klady a vyhrady k filmu jsou podobne jako u vetsiny ostatnich, tedy filtry a hackovani.
0 0
reagovat
taky se připojuji k 8/10 i když dneska bych přidala ještě půlenku John opět nezklamal
473323
taky se připojuji k 8/10 i když dneska bych přidala ještě půlenku John opět nezklamal
0 0
reagovat
Ochutnávka z orchestrálky k Transformerům: Decepticons Theme

Pokud to tu už bylo nevšímejte si toho. :)
473322
Ochutnávka z orchestrálky k Transformerům: [link="http://www.bk.com/transformers/Audio/decepticons_theme.mp3 "]Decepticons Theme[/link] Pokud to tu už bylo nevšímejte si toho. :)
0 0
reagovat
Tak tak, zatial je to na 8/10 uvidime ako sa to ustali zajtra. Mne tam trosku vadili tie filtre. Inak celkovo to bola zmena v koncepcii filmu oproti ostatnym dielom. Teda az na poslednu pol hodinku to uz sa viac menej dostalo do starych kolaji.
473321
Tak tak, zatial je to na 8/10 uvidime ako sa to ustali zajtra. Mne tam trosku vadili tie filtre. Inak celkovo to bola zmena v koncepcii filmu oproti ostatnym dielom. Teda az na poslednu pol hodinku to uz sa viac menej dostalo do starych kolaji.
0 0
reagovat
Tak sem pripojuji sve ovace na Johna. Pro me 8/10 - vyborna akcni jizda, ikdyz obcas bych radsi videl oldschoolovejsi a realnejsi souboje. Kazdopadne welcome back, John...
473320
Tak sem pripojuji sve ovace na Johna. Pro me 8/10 - vyborna akcni jizda, ikdyz obcas bych radsi videl oldschoolovejsi a realnejsi souboje. Kazdopadne welcome back, John...
0 0
reagovat
Sranda je, ze se ted bude tocit parodie jmenem "301"... to zas bude v alejich na....., vasnosti. :)
473319
Sranda je, ze se ted bude tocit parodie jmenem "301"... to zas bude v alejich na....., vasnosti. :)
0 0
reagovat
300? Vždyť přeci stačí pouze 1 ;)
473318
300? Vždyť přeci stačí pouze 1 ;)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se