Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49521 - 49540 Napsat příspěvek
U Transformerů bude hlavně trailer na Cloverfield J.J.Abramse, takže doufám, že se potom hned objeví na netu. Všude to chválí do nebes.
473352
U Transformerů bude hlavně trailer na Cloverfield J.J.Abramse, takže doufám, že se potom hned objeví na netu. Všude to chválí do nebes.
0 0
reagovat

TransFormers [TV SPOT "TOMORROW"]

A tak snad již poslední Tv Spot, který bude k vidění!! :D Užijte si těch 15 vteřin nářezu ->
link
:+:+:+
473351
A tak snad již poslední Tv Spot, který bude k vidění!! *:D* Užijte si těch 15 vteřin nářezu -> [link="http://www.sendspace.com/file/gp0np7"]link[/link] *:+**:+**:+*
TransFormers [TV SPOT "TOMORROW"]
0 0
reagovat
Transformeři začínají metamorfovat svůj 150-ti miliónový rozpočet v ohromné výdělky! Premiéra proběhla již v několika státech (Itálie, Austrálie, Jižní Korea) a výdělky během těch asi dvou dnů činí 36 miliónů dolarů! A dnes předpremiéra v USA, zítra oficiální premiéra, pane Bayi, vidím to tak kolem 700-800 miliónů dolarů celosvětově...
473350
Transformeři začínají metamorfovat svůj 150-ti miliónový rozpočet v ohromné výdělky! Premiéra proběhla již v několika státech (Itálie, Austrálie, Jižní Korea) a výdělky během těch asi dvou dnů činí 36 miliónů dolarů! A dnes předpremiéra v USA, zítra oficiální premiéra, pane Bayi, vidím to tak kolem 700-800 miliónů dolarů celosvětově...
0 0
reagovat
Fluke: A jezdili na skateboardech ne? :D:+
473349
Fluke: A jezdili na skateboardech ne? *:D**:+*
0 0
reagovat

Review on CS.NET

Tak ComingSoon.net má konečně také recenzi na Transformers no a hodnocení?? 9.5/10!!! No podívejte se sami :+:+:+
473348
Tak ComingSoon.net má konečně také recenzi na Transformers no a hodnocení?? 9.5/10!!! No podívejte se [link="http://www.comingsoon.net/news/reviewsnews.php?id=21643"]sami[/link] *:+**:+**:+*
Review on CS.NET
0 0
reagovat
Protože na konci byla scéna se sexem pod vodou:D a Angelině byly pořád vidět podvazky:))
473347
Protože na konci byla scéna se sexem pod vodou*:D* a Angelině byly pořád vidět podvazky:))
0 0
reagovat
Proč na to koukáš, blázne?:D
473346
Proč na to koukáš, blázne?*:D*
0 0
reagovat
Na MGM je úplně šílená hackerská kravina s Angelinou Jolie, kde maj super počítače a notebooky apple, který maj zobrazení jako dnešní noťasy a ten film musí bejt přes deset let starej:D
473345
Na MGM je úplně šílená hackerská kravina s Angelinou Jolie, kde maj super počítače a notebooky apple, který maj zobrazení jako dnešní noťasy a ten film musí bejt přes deset let starej*:D*
0 0
reagovat
je to blbost, ale protoze to reziroval Lynch, tak se v tom lidi snazi najit nejaky skryty vyznam, veskrze se to snazi pojmout jako nejake vrcholne dilo, ale co kdyz nas jen vodi za nos, cele je to jen vymyslena blbost a on se nam z dali chechta, ze jsme mu na to skocili.......a o tom bude jeho dalsi film
:D:D
473344
je to blbost, ale protoze to reziroval Lynch, tak se v tom lidi snazi najit nejaky skryty vyznam, veskrze se to snazi pojmout jako nejake vrcholne dilo, ale co kdyz nas jen vodi za nos, cele je to jen vymyslena blbost a on se nam z dali chechta, ze jsme mu na to skocili.......a o tom bude jeho dalsi film *:D**:D*
0 0
reagovat

mcb

Celé jsem to neviděl, ale nijak mě to neuchopilo...
473343
Celé jsem to neviděl, ale nijak mě to neuchopilo...
mcb
0 0
reagovat
prave jsem videl 1 epizodu Rabbits............nejsem si ale zcela jist, co jsem vlastne videl........blbost nebo genialita? na jeji care bych to dal asi tak: B-----I--------------------G?)
473342
prave jsem videl 1 epizodu Rabbits............nejsem si ale zcela jist, co jsem vlastne videl........blbost nebo genialita? na jeji care bych to dal asi tak: B-----I--------------------G*?)*
0 0
reagovat

Fluke

To je logické - klobúk mu zakrýva šediny ;)
(btw, len minule som sa dozvedel, že typ toho jeho klobúku je fedora. Konečne mi je jasné, ako Fedora core prišla k svojmu názvu... škoda, pôvodne som si myslel, že sa volá po mne :)))
473341
To je logické - klobúk mu zakrýva šediny *;)* (btw, len minule som sa dozvedel, že typ toho jeho klobúku je fedora. Konečne mi je jasné, ako Fedora core prišla k svojmu názvu... škoda, pôvodne som si myslel, že sa volá po mne *:))*)
Fluke
0 0
reagovat
Shia tam má zaujímavo vyfúkaný účes. Celkom som zvedavý, čo za týpka vlastne tá jeho postava bude.
473340
Shia tam má zaujímavo vyfúkaný účes. Celkom som zvedavý, čo za týpka vlastne tá jeho postava bude.
0 0
reagovat
To má bejt fotka z filmu? Bez klobouku a kožený bundy tam Ford vypadá nějak staře.
473339
To má bejt fotka z filmu? Bez klobouku a kožený bundy tam Ford vypadá nějak staře.
0 0
reagovat
Ford vypadá fakt dobře, ani bych to do něj neřekl. A Shia? Škoda slov, ten kluk je cool snad úplně všude.:D:+
473338
Ford vypadá fakt dobře, ani bych to do něj neřekl. A Shia? Škoda slov, ten kluk je cool snad úplně všude.*:D**:+*
0 0
reagovat
Shia, rebel bez příčiny :)
473337
Shia, rebel bez příčiny :)
0 0
reagovat
Starý Indy a mladý Shia: první společné fotky z IJ4
473336
Starý Indy a mladý Shia: [link="http://justjared.buzznet.com/2007/06/29/shia-labeouf-pompadour/"]první společné fotky z IJ4[/link]
0 0
reagovat

Loki

Vauxhall zní exotičtěji.:D
473335
Vauxhall zní exotičtěji.*:D*
Loki
0 0
reagovat
prednu masku ma inu ,teda aspon ten moj :))
473334
prednu masku ma inu ,teda aspon ten moj *:))*
0 0
reagovat
ehm preco tomu hovorite Vauxhall ked je to aspon na pohlad obyc. Opel?:D
473333
ehm preco tomu hovorite Vauxhall ked je to aspon na pohlad obyc. Opel?*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se