Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49501 - 49520 Napsat příspěvek

KARLOS

Jako ze nazev si tezko vzpomenu, ale nebylo taky v tom filmu neco o tom "dedkovi", kterej obrazy maloval v nejakem starsim dome, za pomoci tlupy malych deti (rozumej otroci) a jednoho dne se particka jinych decek vypravila na pruzkum toho baraku a ten dedek jednoho z nich nejak "zaklel" a nonstop mu rostly vlasy. Nepomohlo je strihat ani nic jineho, pac kdyz si jeden pramen odstrihnul, mel dalsi dva az na zem... Mno popis nic moc, ale pokud je to ono,tak se snad nekdo dalsi vzpomene ;)

A taky bych se rad optal na jeden starsi filmek : JE to cca 15let zpatky, kdy jsme v pujcovne od tehdy "fajnove Company" InterSonic nasel akcni pecku. Pribeh byl strohy : parta zkusenych drsnaku (snad byvala Army Unit slozena z Amiku a par Cinanu) prijela do HongKongu za nejakym kseftem, po ceste se neco seredne zkazilo (jak je zvykem) a nasledovalo akcni inferno v pulhodinovem zaveru, kde se to kosilo v nejakem vezenskem tabore hluboko v Jungli za pouziti neskutecneho poctu streliva a granatu. Mnoho postav zarvalo, tuna veci vybuchla a moooc pekne se na to koukalo. Problem je, ze nemam sajnu, jak se to jmenovalo. Snad jsem myslel ze Iron Angel (dva dily taky tusim), ale po hledani na netu a v pameti nemam zadny uspech. Takze kdyby nekdo vtehle oblasti mel info (snad ty imfe ;) ) , tak budu rad. D
473372
Jako ze nazev si tezko vzpomenu, ale nebylo taky v tom filmu neco o tom "dedkovi", kterej obrazy maloval v nejakem starsim dome, za pomoci tlupy malych deti (rozumej otroci) a jednoho dne se particka jinych decek vypravila na pruzkum toho baraku a ten dedek jednoho z nich nejak "zaklel" a nonstop mu rostly vlasy. Nepomohlo je strihat ani nic jineho, pac kdyz si jeden pramen odstrihnul, mel dalsi dva az na zem... Mno popis nic moc, ale pokud je to ono,tak se snad nekdo dalsi vzpomene ;) A taky bych se rad optal na jeden starsi filmek : JE to cca 15let zpatky, kdy jsme v pujcovne od tehdy "fajnove Company" InterSonic nasel akcni pecku. Pribeh byl strohy : parta zkusenych drsnaku (snad byvala Army Unit slozena z Amiku a par Cinanu) prijela do HongKongu za nejakym kseftem, po ceste se neco seredne zkazilo (jak je zvykem) a nasledovalo akcni inferno v pulhodinovem zaveru, kde se to kosilo v nejakem vezenskem tabore hluboko v Jungli za pouziti neskutecneho poctu streliva a granatu. Mnoho postav zarvalo, tuna veci vybuchla a moooc pekne se na to koukalo. Problem je, ze nemam sajnu, jak se to jmenovalo. Snad jsem myslel ze Iron Angel (dva dily taky tusim), ale po hledani na netu a v pameti nemam zadny uspech. Takze kdyby nekdo vtehle oblasti mel info (snad ty imfe ;) ) , tak budu rad. D
KARLOS
0 0
reagovat
Kvízová otázka do ringu: Tak deset let zpátky jsem viděl film, nebo televizní sérii (proto kvíz jak v seriálech, tak ve filmech ;), u které mi bohužel vypadlo jméno a nemůžu najít....
Popis: Jednalo se zřejmě o tu tel. sérii... Pojednávala o o rodině, která bydlela v jednom podivném domě, nebo bytě. Na tom (asi) bytě byly zajímavé hlavně obrazy přes celou stěnu...
Zajímavá věc na celé záležitosti ;): A byly to právě zmiňované obrazy - mohli jste do nich totiž vstoupit, nebo je pozorovat jako dějiště za oknem... Když jste do nich vstoupili, byli jste součást obrazu, jakmile jste vystoupili, věci zobrazené na obrazech se staly skutečné... Nádherné obrazy africké divočiny a hladových vlků jako nechtěný bonus...
Špetka temnoty neuškodí: Aby to nestačilo, hlavní nosná linie se táhla kolem hlavního záhadného obrazu - který však neuvidíte - a pokud uvidíte, vaše vlasy se stanou malířovou pomůckou k výrobě dalšího kouzelného "živého" obzaru a vy - jak tomu už bývá - darujete duši konkrétnímu obrazu a, no, odejdete do věčných lovišť....
Odměna pro výherce: Nijak závratná, ale přesto prestižní - bude mnou, ale i dalšíma, uznávaná a vzívaná osobnost, protože tento "seriál/film" nemá jen perfektní námět, ale taky krásnou vizuální stránku a zaslouží si být na sebe upozorněn ;)....
Tečka na konec: Vím, je to hodně dávno a s některými filmovými věcmi, které jsem viděl já, ke všemu dřív, měla problém určit celá redakce, ale snad se stane zázrak a někdo si vzpomene ;):)....
473371
Kvízová otázka do ringu: Tak deset let zpátky jsem viděl film, nebo televizní sérii (proto kvíz jak v seriálech, tak ve filmech ;), u které mi bohužel vypadlo jméno a nemůžu najít.... Popis: Jednalo se zřejmě o tu tel. sérii... Pojednávala o o rodině, která bydlela v jednom podivném domě, nebo bytě. Na tom (asi) bytě byly zajímavé hlavně obrazy přes celou stěnu... Zajímavá věc na celé záležitosti ;): A byly to právě zmiňované obrazy - mohli jste do nich totiž vstoupit, nebo je pozorovat jako dějiště za oknem... Když jste do nich vstoupili, byli jste součást obrazu, jakmile jste vystoupili, věci zobrazené na obrazech se staly skutečné... Nádherné obrazy africké divočiny a hladových vlků jako nechtěný bonus... Špetka temnoty neuškodí: Aby to nestačilo, hlavní nosná linie se táhla kolem hlavního záhadného obrazu - který však neuvidíte - a pokud uvidíte, vaše vlasy se stanou malířovou pomůckou k výrobě dalšího kouzelného "živého" obzaru a vy - jak tomu už bývá - darujete duši konkrétnímu obrazu a, no, odejdete do věčných lovišť.... Odměna pro výherce: Nijak závratná, ale přesto prestižní - bude mnou, ale i dalšíma, uznávaná a vzívaná osobnost, protože tento "seriál/film" nemá jen perfektní námět, ale taky krásnou vizuální stránku a zaslouží si být na sebe upozorněn ;).... Tečka na konec: Vím, je to hodně dávno a s některými filmovými věcmi, které jsem viděl já, ke všemu dřív, měla problém určit celá redakce, ale snad se stane zázrak a někdo si vzpomene ;):)....
0 0
reagovat

redakce

Měli jste možnost zhlédnout Outlaw?? potažmo - bude recenze?
473370
Měli jste možnost zhlédnout Outlaw?? potažmo - bude recenze?
redakce
0 0
reagovat
xatrix
já se hlásím taky ač mám živnosták nechodím nakupovat do Makra ani nemám kartu ani po tom netoužím
473369
xatrix já se hlásím taky ač mám živnosták nechodím nakupovat do Makra ani nemám kartu ani po tom netoužím
0 0
reagovat
Pritelkyne by mela v nejblizsi dobe kartu mit, takze pripadne dam vedet a nakoupim pro zajemce...
473368
Pritelkyne by mela v nejblizsi dobe kartu mit, takze pripadne dam vedet a nakoupim pro zajemce...
0 0
reagovat
Screw: What now? :))
473367
Screw: What now? *:))*
0 0
reagovat

Vincent

Ja taky ne:))
473366
Ja taky ne*:))*
Vincent
0 0
reagovat

cabal

proc to neni u nas, advokata bych bral vsema deseti
473365
proc to neni u nas, advokata bych bral vsema deseti
cabal
0 0
reagovat

vinc

diky bohu za to :D
473364
diky bohu za to :D
vinc
0 0
reagovat
Nemám živnosťák :o:)
473363
Nemám živnosťák *:o**:)*
0 0
reagovat

zajimavost

Nájemní vrazi a Dabluv advokat na DVD jsou v Makru v Brne kazda za 20KC. By me zajimalo jestli takovych akci meli vice nebo je to nejaka novinka?
473362
Nájemní vrazi a Dabluv advokat na DVD jsou v Makru v Brne kazda za 20KC. By me zajimalo jestli takovych akci meli vice nebo je to nejaka novinka?
zajimavost
0 0
reagovat

Ravenhorn

473361
http://www.moviezone.cz/news/apokalypsa-podle-baye *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
Co je to za film co bude točit scifi The Wars of Souls?
473360
Co je to za film co bude točit scifi The Wars of Souls?
0 0
reagovat

TF2

Koukněte na tohle a čekujte nejnovější film Michaela Baye a jeho datum uvedení do kin. Budete se asi trošku smát... :D Ach joo to IMDB si prostě nedá pokoj... ?)
473359
Koukněte na [link="http://www.imdb.com/name/nm0000881/"]tohle[/link] a čekujte nejnovější film Michaela Baye a jeho datum uvedení do kin. Budete se asi trošku smát... *:D* Ach joo to IMDB si prostě nedá pokoj... *?)*
TF2
0 0
reagovat
Tohle je zlatej hreb... ale zbytek prilis nezaostava. ;)
473358
Tohle je zlatej hreb... ale zbytek prilis nezaostava. ;)
0 0
reagovat
Torque a scena s vlakem! No ty kravo, jestli je i zbytek filmu stejnej, tak to budu muset skouknout cely. :D
473357
Torque a scena s vlakem! No ty kravo, jestli je i zbytek filmu stejnej, tak to budu muset skouknout cely. *:D*
0 0
reagovat
Uz jsem to nacetl... vypada to docela zajimave. Chapu, ze to tajili. Tuhle myslenku jim muze kdejaky "Boll" snadno a levne vyfouknout. ;)
473356
Uz jsem to nacetl... vypada to docela zajimave. Chapu, ze to tajili. Tuhle myslenku jim muze kdejaky "Boll" snadno a levne vyfouknout. ;)
0 0
reagovat

okkac

To je ono. Už jsou i popisy, co v tom teaseru je, ale většinou to doporučují nečíst a počkat. Je tam nějaký twist nebo tak něco.

imf
Abrams to jen produkuje (a dělá myslím na scénáři), ale docela to tajili a ještě před čtrnácti dnech o tom nikde nebylo ani písmenko. Mělo by to být z velké části točené na ruční kamery. Útok mimozemšťanů nebo nějakých jiných monster prostřednictvím očí běžných lidí.
473355
To je ono. Už jsou i popisy, co v tom teaseru je, ale většinou to doporučují nečíst a počkat. Je tam nějaký twist nebo tak něco. imf Abrams to jen produkuje (a dělá myslím na scénáři), ale docela to tajili a ještě před čtrnácti dnech o tom nikde nebylo ani písmenko. Mělo by to být z velké části točené na ruční kamery. Útok mimozemšťanů nebo nějakých jiných monster prostřednictvím očí běžných lidí.
okkac
0 0
reagovat

xMort

Myslis tohle ?
473354
Myslis [link="http://www.aintitcool.com/node/33104"]tohle[/link] ?
xMort
0 0
reagovat

xMort

Zajimavy... ja ani nevim o co jde. ;)))
473353
Zajimavy... ja ani nevim o co jde. ;)))
xMort
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se