Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49481 - 49500 Napsat příspěvek
Zatím jsem slyšel jenom písničkovej, kterej určitě půjde do prodeje a teda nic moc. Spousta uvřískanýho rocku, z kterýho tak 4 songy stojej za poslech. Ohledně Jablonskyho mám strach, že se ho my nedočkáme.
473392
Zatím jsem slyšel jenom písničkovej, kterej určitě půjde do prodeje a teda nic moc. Spousta uvřískanýho rocku, z kterýho tak 4 songy stojej za poslech. Ohledně Jablonskyho mám strach, že se ho my nedočkáme.
0 0
reagovat

psema

Soundtrack k Transformers? od Jablonskyho? všude shánímm nějaké info, kdy to vyjde, nebo kde to sehnat... nevíte o tom něco? stojí to vůbec za to?
473391
Soundtrack k Transformers? od Jablonskyho? všude shánímm nějaké info, kdy to vyjde, nebo kde to sehnat... nevíte o tom něco? stojí to vůbec za to?
psema
0 0
reagovat
nevite nekdo, kde se da podivat na Cloverfield trailer? marne hledam a nic8)
473390
nevite nekdo, kde se da podivat na Cloverfield trailer? marne hledam a nic*8)*
0 0
reagovat
Dobře, malinko přehnaný. Za to může soundtrack k Transformers. Ten je zas tak uřvanej, až mi to málem prorazilo okna a urazilo hlavu. ;)
473389
Dobře, malinko přehnaný. Za to může soundtrack k Transformers. Ten je zas tak uřvanej, až mi to málem prorazilo okna a urazilo hlavu. *;)*
0 0
reagovat
To jo, ale ohanet se nejsterilnejsi hudbou za poslednich par let... :)
473388
To jo, ale ohanet se nejsterilnejsi hudbou za poslednich par let... :)
0 0
reagovat

imf

Mě to přišlo fakt hrozně nudný a neinvenční. Těch pár novinek mě neohromilo natolik, abych měl potřebu to shánět.;)
473387
Mě to přišlo fakt hrozně nudný a neinvenční. Těch pár novinek mě neohromilo natolik, abych měl potřebu to shánět.*;)*
imf
0 0
reagovat

Mozart

Já myslim, že to půjde zároveň s vydáním filmu na DVD, jestli vůbec půjde...
473386
Já myslim, že to půjde zároveň s vydáním filmu na DVD, jestli vůbec půjde...
Mozart
0 0
reagovat
To imho prehanis... nektere instrumentace nebyly spatne, par novych motivu se naslo, Young tam nahazel vic do popredi dechovy nastroje... ale uznavam, ze bez toho score bych se klidne obesel. ;)
473385
To imho prehanis... nektere instrumentace nebyly spatne, par novych motivu se naslo, Young tam nahazel vic do popredi dechovy nastroje... ale uznavam, ze bez toho score bych se klidne obesel. ;)
0 0
reagovat

Mozart

Doufám, že nikdy, protože nudnější a sterilnější hudbu bych za posledních pár let nenašel. Jediný kvalitní party byly vypůjčený Elfmana.;)
473384
Doufám, že nikdy, protože nudnější a sterilnější hudbu bych za posledních pár let nenašel. Jediný kvalitní party byly vypůjčený Elfmana.*;)*
Mozart
0 0
reagovat
otázka do pranice:
Kdy vyjde orchestrální soundtrack od Christophera Younga ke Spider-man III???
473383
otázka do pranice: Kdy vyjde orchestrální soundtrack od Christophera Younga ke Spider-man III???
0 0
reagovat

KARLOS

Podle me hledas prave Peanut Butter Solution, i kdyz dle traileru tam neni nic z toho, nac se ptas :)

imf - presne ten filmek jsem hledal a dokonce ma 3 dily. Jen jsem to mel zafixovane jako Iron Angel (na imdb dokonce Midnight Angels) a dle toho vyrazu to na CSFD neni. No budu muset shanet, pac jsem rad, ze jsem na podobnych kouskach vyrustal. No reknete sami, nemely ty souboje stavu??? Iron Angels 2 (1989) - Moon Lee
473382
Podle me hledas prave Peanut Butter Solution, i kdyz dle traileru tam neni nic z toho, nac se ptas :) [b]imf[/b] - presne ten filmek jsem hledal a dokonce ma 3 dily. Jen jsem to mel zafixovane jako Iron Angel (na imdb dokonce Midnight Angels) a dle toho vyrazu to na CSFD neni. No budu muset shanet, pac jsem rad, ze jsem na podobnych kouskach vyrustal. No reknete sami, nemely ty souboje stavu??? [link="http://www.youtube.com/watch?v=gN8da69PZng"]Iron Angels 2 (1989) - Moon Lee[/link]
KARLOS
0 0
reagovat
To je tím, jak Michael srší pozitivní náladou. Vždycky poposkočím na židli, jakou mám radost.:D:D
473381
To je tím, jak Michael srší pozitivní náladou. Vždycky poposkočím na židli, jakou mám radost.*:D**:D*
0 0
reagovat

MB

Narez je spis tvuj report, nevim proc, ale vzdy mi to zvedne naladu... Thx:D:+
473380
Narez je spis tvuj report, nevim proc, ale vzdy mi to zvedne naladu... Thx*:D**:+*
MB
0 0
reagovat

TransFormers [BOX OFFICE]

Tak Transformers jedou dál a nejsou k zastavení!!!

Ve čtvrtek přidali dalších neuvěřitelných 19,2 milionů dolarů a jejich celkový součet v Severní America činí po čtvrtku úctyhodných 85 milionů dolarů a to¨ještě zbývá Transformerům oficilální celý 3denní první víkend, který se chystá na cifru kolem 70 miionů dolarů. COž by znamenlo 155 milionů dolarů v neděli!! :o

Dalších 60,9 milionů dolarů úderem čtvrtka si Transformers vydělali ve zbytku světa!

Jiždní Korea hlásí úderem čtvrtka 17,5 milionů dolarů celkově. Takže se očekává buď vůbec žádný pokles za druhý víkend :o nebo pouze minimální!!!

Rusko hlásí 2.4 milionů dolarů za první dva dny!! Což je o 100% lepší než King Kong a o 187% lepší než M:I-3!! Což bude činit něco mezi 8-10 miliony dolarů za první víkend. Dokonce by mohl v tomto ohledu mohl být poražen i Shrek!!!

Švédsko hlásí za první den (středa) promítání 415,000 amerických dolarů což je o 54% lepší než Válka Světů, 43% lepší než M:I-3, 51% lepší než Superman Returns a 29% lepší než Armageddon!!

Takže úderem čtvrtka mají Transformers na kontě brilantních 145,9 milionů dolarů celosvětově a jedou na 250+ milionů dolarů úderem neděle!!! :o:+;)

Nářez ne? ;):+
473379
Tak Transformers jedou dál a nejsou k zastavení!!! Ve čtvrtek přidali dalších neuvěřitelných 19,2 milionů dolarů a jejich celkový součet v Severní America činí po čtvrtku úctyhodných 85 milionů dolarů a to¨ještě zbývá Transformerům oficilální celý 3denní první víkend, který se chystá na cifru kolem 70 miionů dolarů. COž by znamenlo 155 milionů dolarů v neděli!! *:o* Dalších 60,9 milionů dolarů úderem čtvrtka si Transformers vydělali ve zbytku světa! Jiždní Korea hlásí úderem čtvrtka 17,5 milionů dolarů celkově. Takže se očekává buď vůbec žádný pokles za druhý víkend *:o* nebo pouze minimální!!! Rusko hlásí 2.4 milionů dolarů za první dva dny!! Což je o 100% lepší než King Kong a o 187% lepší než M:I-3!! Což bude činit něco mezi 8-10 miliony dolarů za první víkend. Dokonce by mohl v tomto ohledu mohl být poražen i Shrek!!! Švédsko hlásí za první den (středa) promítání 415,000 amerických dolarů což je o 54% lepší než Válka Světů, 43% lepší než M:I-3, 51% lepší než Superman Returns a 29% lepší než Armageddon!! Takže úderem čtvrtka mají Transformers na kontě brilantních 145,9 milionů dolarů celosvětově a jedou na 250+ milionů dolarů úderem neděle!!! *:o**:+**;)* Nářez ne? *;)**:+*
TransFormers [BOX OFFICE]
0 0
reagovat
Hele lidi, já už teď vážně nevím... Díky t-gonovi a imfovi se mi buď míchají dva filmy dohromady (na které jsem si pamatoval, nevěděl jak se jmenujou a zajímala mě jen ta linie s těmi obrazy), nebo je to opravdu Peanut Butter Solution... Podobné pocity mají ale i další ;):D
link
473378
Hele lidi, já už teď vážně nevím... Díky t-gonovi a imfovi se mi buď míchají dva filmy dohromady (na které jsem si pamatoval, nevěděl jak se jmenujou a zajímala mě jen ta linie s těmi obrazy), nebo je to opravdu Peanut Butter Solution... Podobné pocity mají ale i další ;):D http://pinkass.bloguje.cz/501678-the-peanut-butter-solution.php
0 0
reagovat
Jo, to co popsal t_gon je ten Vaškův film... Hledám něco jiného.... prosím prosím, není to jen pro mé dobro, určitě by se to líbilo i vám ;):D
473377
Jo, to co popsal t_gon je ten Vaškův film... Hledám něco jiného.... prosím prosím, není to jen pro mé dobro, určitě by se to líbilo i vám ;):D
0 0
reagovat
t_gon: Ten film, co si popsal ty, je něco jiného, taky jsem to viděl ;)... Bylo to docela psycho... Ale tohle je něco jiného (snad se teda nepletu) - byla tam pouze jedna rodina, v jednom bytě, a v každém velkém, osvětleném pokoji byl velikánský obraz...
473376
t_gon: Ten film, co si popsal ty, je něco jiného, taky jsem to viděl ;)... Bylo to docela psycho... Ale tohle je něco jiného (snad se teda nepletu) - byla tam pouze jedna rodina, v jednom bytě, a v každém velkém, osvětleném pokoji byl velikánský obraz...
0 0
reagovat
prej tam na nightconu pousteli scrubs, to me potesilo :)
473375
prej tam na nightconu pousteli scrubs, to me potesilo :)
0 0
reagovat
tak a já jdu dnes na FF tak jsem strašně zvědavá
473374
tak a já jdu dnes na FF tak jsem strašně zvědavá
0 0
reagovat
Peanut Butter Solution (ale to imho nemysli...)
Iron Angels I a II (ale nevim, ze by byli v dzungli, na druhou stranu si pamatuju jen dvojku).
473373
Peanut Butter Solution (ale to imho nemysli...) Iron Angels I a II (ale nevim, ze by byli v dzungli, na druhou stranu si pamatuju jen dvojku).
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se