Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49461 - 49480 Napsat příspěvek
Tak vam odskocim od Troye a dam mensi echo ohledne priloh k casaku AHA. Zacinaji prekvapovat, nebot tady je vyhled jejich dalsich DVD :
Rambo I (1.8), Rambo II (15.8) a Rambo III (22.8) dale je to Terminator 2 (29.8) a hned za tyden Pan a pani Smithovi. V zari uz jen krystalicke utrpeni v podobe vsech tri Troskovych "Sutraku"..
Jiste to nebudou SE DVD, ale za tech 40kachli je to povinost...
473588
Tak vam odskocim od Troye a dam mensi echo ohledne priloh k casaku AHA. Zacinaji prekvapovat, nebot tady je vyhled jejich dalsich DVD : Rambo I (1.8), Rambo II (15.8) a Rambo III (22.8) dale je to Terminator 2 (29.8) a hned za tyden Pan a pani Smithovi. V zari uz jen krystalicke utrpeni v podobe vsech tri Troskovych "Sutraku".. Jiste to nebudou SE DVD, ale za tech 40kachli je to povinost...
0 0
reagovat
To radši Troju :-)
473587
To radši Troju :-)
0 0
reagovat
Blade Runner nemusím.
473586
Blade Runner nemusím.
0 0
reagovat

imf 22:36:21

:o..... slint

ad Troja: Že vás to baví, se o ni pořád hádat, vždyť ten film si takové diskuze ani nezaslouží :D
473585
*:o*..... slint ad Troja: Že vás to baví, se o ni pořád hádat, vždyť ten film si takové diskuze ani nezaslouží *:D*
imf 22:36:21
0 0
reagovat
Ale budeme vědět, že TAKHLE TO NEBYLO (já si to nemohl odpustit :)

A pokud jde čístě o můj názor - nešlo mi o historii, vytočilo mě, že okleštili mytologii.
473584
Ale budeme vědět, že TAKHLE TO NEBYLO (já si to nemohl odpustit :) A pokud jde čístě o můj názor - nešlo mi o historii, vytočilo mě, že okleštili mytologii.
0 0
reagovat
U mě Trojá mnohem lepší film jak takový Alexander Veliký a lepší jak Král Artuš. Akční je moc. Nejlepší herec je Eric Bana. Ostatní neurazí. Ono historicky = toto je Epos a tak to přesně historicky nebudem už nikdy vědět jak to bylo.
473583
U mě Trojá mnohem lepší film jak takový Alexander Veliký a lepší jak Král Artuš. Akční je moc. Nejlepší herec je Eric Bana. Ostatní neurazí. Ono historicky = toto je Epos a tak to přesně historicky nebudem už nikdy vědět jak to bylo.
0 0
reagovat
Jdu spat, delejte si tu co chcete. Ale po me prijde Cival. A ten se nezakeca. :)
473582
Jdu spat, delejte si tu co chcete. Ale po me prijde Cival. A ten se nezakeca. :)
0 0
reagovat
sohaj: Pssst, Elvis je zombie, může tě uškrtit kabelem od elektrycké kytary ;)... Pokud teda v té době používali elektrické kytary... Vtom případě by jsi musel vydržet něco horšího...
sry imfe, ale nevydržel jsem to.....
473581
sohaj: Pssst, Elvis je zombie, může tě uškrtit kabelem od elektrycké kytary ;)... Pokud teda v té době používali elektrické kytary... Vtom případě by jsi musel vydržet něco horšího... sry imfe, ale nevydržel jsem to.....
0 0
reagovat
Povazuju tu debatu za ukoncenou. To poleno by se ti mohlo vratit jako bumerang, tak bacha. ;)
473580
Povazuju tu debatu za ukoncenou. To poleno by se ti mohlo vratit jako bumerang, tak bacha. ;)
0 0
reagovat
Tak trošku přiložíme polínko do ohně: Troja pro mě bylo zklamání roku. Nejlepší je Gladiator8):+
473579
Tak trošku přiložíme polínko do ohně: Troja pro mě bylo zklamání roku. Nejlepší je Gladiator*8)**:+*
0 0
reagovat
dávám si za úkol přivést denně jednu zbloudilou duši k rozumu, takže mi to pro dnešek stačí, KARLOSi
473578
dávám si za úkol přivést denně jednu zbloudilou duši k rozumu, takže mi to pro dnešek stačí, KARLOSi
0 0
reagovat
Elvis: že si to ty a abych umlčel tvoje rozvášněné ego, tak ti velice zalžu, a řeknu ti, že Troja byla ta nějvětší akční pecka roku já nevím kterého, a že je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů... Ke všemu ho přede všema, co o tom prohlašujou, že je to břečka, obhajuju a neváhám za něj položit nejedno zranění...
Doufám, že ti to Elvisi, Shimitzi a já nevím, pod jakýma jinýma nickama ještě vystupuješ, stačí...
473577
Elvis: že si to ty a abych umlčel tvoje rozvášněné ego, tak ti velice zalžu, a řeknu ti, že Troja byla ta nějvětší akční pecka roku já nevím kterého, a že je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů... Ke všemu ho přede všema, co o tom prohlašujou, že je to břečka, obhajuju a neváhám za něj položit nejedno zranění... Doufám, že ti to Elvisi, Shimitzi a já nevím, pod jakýma jinýma nickama ještě vystupuješ, stačí...
0 0
reagovat
Neni... zabavna je z nej tak mozna pulka... proto bude director's cut prodlouzenej o pul hodinu uz tuplem nesnesitelnej.

Je fajn, ze s tim nesouhlasis, ale vazne nas neobratis na svoji viru. Mozna kdyby se tu pul hodinu rezal Pitt s Banou, tak bych si dal rict, ale vsechno ostatni v tom filmu je jen snuska hloupych dialogu, divnych oslich mustku a zbytecne opulentnich kulis. Ten film vypada sexy, ale nema dusi, nema hlavu a nema patu.
473576
Neni... zabavna je z nej tak mozna pulka... proto bude director's cut prodlouzenej o pul hodinu uz tuplem nesnesitelnej. Je fajn, ze s tim nesouhlasis, ale vazne nas neobratis na svoji viru. Mozna kdyby se tu pul hodinu rezal Pitt s Banou, tak bych si dal rict, ale vsechno ostatni v tom filmu je jen snuska hloupych dialogu, divnych oslich mustku a zbytecne opulentnich kulis. Ten film vypada sexy, ale nema dusi, nema hlavu a nema patu.
0 0
reagovat
Moc bych o té historičnosti být tebou nepolemizoval. Z historie to zkrátka vychází. Mnohem víc, než Piráti, kteří vycházejí z atrakce v Disneylandu. To, že ty filmy ve výsledku chtěly vypadat stejně (i když asi ne záměrně) je docela smutný.
473575
Moc bych o té historičnosti být tebou nepolemizoval. Z historie to zkrátka vychází. Mnohem víc, než Piráti, kteří vycházejí z atrakce v Disneylandu. To, že ty filmy ve výsledku chtěly vypadat stejně (i když asi ne záměrně) je docela smutný.
0 0
reagovat
imf
"Nevidel si ani Transformery a pravdepodobne ani Inland Empire, takze mluvis z cesty"
ok, nevidel, ale zjevně pochopils o čem mluvím, takže z cesty nemluvím.

Hlad
historicky? těžko. Snaží se být historicky-alternativní, takže v tom selhat nemůže!
seriózní? o tom se dá dost dobře polemizovat.

beru, že se vám ten film nelíbí, akorát nechápu, proč do něj všichni tak ryjou, když je zábavnej na několik shlédnutí.
473574
imf "Nevidel si ani Transformery a pravdepodobne ani Inland Empire, takze mluvis z cesty" ok, nevidel, ale zjevně pochopils o čem mluvím, takže z cesty nemluvím. Hlad historicky? těžko. Snaží se být historicky-alternativní, takže v tom selhat nemůže! seriózní? o tom se dá dost dobře polemizovat. beru, že se vám ten film nelíbí, akorát nechápu, proč do něj všichni tak ryjou, když je zábavnej na několik shlédnutí.
0 0
reagovat

Elvis

Argument jak sopel. :) Troya není a neměla být alternativa k Pirátům. Je to film, který se pokouší být

a) historický
b) seriozní

a zklamává v obou rovinách.
473573
Argument jak sopel. :) Troya není a neměla být alternativa k Pirátům. Je to film, který se pokouší být a) historický b) seriozní a zklamává v obou rovinách.
Elvis
0 0
reagovat
Nevidel si ani Transformery a pravdepodobne ani Inland Empire, takze mluvis z cesty. Ostatne jako obvykle. Proste se smir s tim, ze Karlosovi se to nelibilo. Tecka.
473572
Nevidel si ani Transformery a pravdepodobne ani Inland Empire, takze mluvis z cesty. Ostatne jako obvykle. Proste se smir s tim, ze Karlosovi se to nelibilo. Tecka.
0 0
reagovat
"Skvělí herci? To si děláš srandu?"
o skvělých hercích tu nikdo nemluvil...
Ale přijde mi že každej je nehle film nabroušenej jako břitva. Je to oddechovka, jako Piiráti (jednička) a jako taková funguje skvěle.
Je to jako vyčítat "Transformerům", že nejsou jako Inland Empire:-:-:-:-:-
473571
"Skvělí herci? To si děláš srandu?" o skvělých hercích tu nikdo nemluvil... Ale přijde mi že každej je nehle film nabroušenej jako břitva. Je to oddechovka, jako Piiráti (jednička) a jako taková funguje skvěle. Je to jako vyčítat "Transformerům", že nejsou jako Inland Empire*:-**:-**:-**:-**:-*
0 0
reagovat
Jinak díky Hlade za podporu ;):)...
473570
Jinak díky Hlade za podporu ;):)...
0 0
reagovat
Sorry Elvisi, ale s tebou se vážně hádat nemíním ;)... Ale co už - film jsem správný viděl a to bohužel... Akční jízda? Jedna jakž takž povedená bojovka, zbytek snažení se o remake Gladiátora... Skvělí herci? To si děláš srandu? Ten film nenávidím jen kvůli "božskému" Peteru O'Tulovi (jeho herecké mistroství si zřejmě vzalo dlouhodobou dovolenou a při posledních scénách asi emigrovalo do země zaslíbených - viz památný záběr pohledu na zkázu Troje) a pokud to někdo zachraňuje (to tmavovlasé princátko), tak to jiní statečně smolí (Pitt)...
K tomu všemu nehezká zatuchlá režie Petersena... Nezachrání to ani jakž takž přijatelná výprava...
Jednoduše ten film nenávidím a pokud si myslíš, že jsem očekával druhého Gladiátora, tak se hluboce pleteš... Nečekal jsem zhola nic, ale ještě mě to mnoho vzalo... ;) Uff, to mě zase rozštílilo :D:D:D
473569
Sorry Elvisi, ale s tebou se vážně hádat nemíním ;)... Ale co už - film jsem správný viděl a to bohužel... Akční jízda? Jedna jakž takž povedená bojovka, zbytek snažení se o remake Gladiátora... Skvělí herci? To si děláš srandu? Ten film nenávidím jen kvůli "božskému" Peteru O'Tulovi (jeho herecké mistroství si zřejmě vzalo dlouhodobou dovolenou a při posledních scénách asi emigrovalo do země zaslíbených - viz památný záběr pohledu na zkázu Troje) a pokud to někdo zachraňuje (to tmavovlasé princátko), tak to jiní statečně smolí (Pitt)... K tomu všemu nehezká zatuchlá režie Petersena... Nezachrání to ani jakž takž přijatelná výprava... Jednoduše ten film nenávidím a pokud si myslíš, že jsem očekával druhého Gladiátora, tak se hluboce pleteš... Nečekal jsem zhola nic, ale ještě mě to mnoho vzalo... ;) Uff, to mě zase rozštílilo :D:D:D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se