Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45221 - 45240 Napsat příspěvek
Damn it, to má šťávu.:D:+
521130
Damn it, to má šťávu.*:D**:+*
0 0
reagovat
Vypadá to na levně vypadající vizuální orgie... :+
521129
Vypadá to na levně vypadající vizuální orgie... *:+*
0 0
reagovat
jj zas další trailer o moc lepši než Rychlí a zběsilí
vizuální orgie fantasy vs scifi
a kromě ridicka mi to připomina taky 13th warrior 8)
521127
jj zas další trailer o moc lepši než Rychlí a zběsilí vizuální orgie fantasy vs scifi a kromě ridicka mi to připomina taky 13th warrior *8)*
0 0
reagovat
WOW. Wundrbár!:+:+:+
521123
WOW. Wundrbár!*:+**:+**:+*
0 0
reagovat
super nový trailer na Outlandera link
Trochu mi svým způsobem připomíná Riddicka :+
521112
super nový trailer na Outlandera [link="http://www.comingsoon.net/films.php?id=51341"]link[/link] Trochu mi svým způsobem připomíná Riddicka *:+*
0 0
reagovat
Crank 2 trailer je venku!! Škoda jen hudby, která kdykoli by se měla rozjet, je utnuta...
link na HD verzi
521117
Crank 2 trailer je venku!! Škoda jen hudby, která kdykoli by se měla rozjet, je utnuta... [link="http://streamingmovies.ign.com/movies/article/945/945250/crank2_nr1_trlr1_011509_wmvhd.wmv"]link na HD verzi[/link]
0 0
reagovat
a taky nové artworky z Franklyna link
Sp!der-bite: nice ;) některé z nich mi trochu ppripomínají plakáty na I'm legend ?):+
520943
a taky nové artworky z Franklyna [link="http://www.badtaste.it/index.php?option=com_content&task=view&id=6365&Itemid=52"]link[/link] Sp!der-bite: nice *;)* některé z nich mi trochu ppripomínají plakáty na I'm legend *?)**:+*
0 0
reagovat
Nový arty z Terminator Salvation: Link
520900
Nový arty z Terminator Salvation: [link="http://www.latinoreview.com/news/terminator-salvation-20min-preview-first-look-at-more-concept-art-5972"]Link[/link]
0 0
reagovat
A protože je ve středu premiéra, není špatné si připomenout film Un homme et son chien veskrze průměrným trailerem. link Návrat staříků je v kurzu, tak mu držme palce.:-)
520765
A protože je ve středu premiéra, není špatné si připomenout film Un homme et son chien veskrze průměrným trailerem. http://www.youtube.com/watch?v=CUGPphttaIg Návrat staříků je v kurzu, tak mu držme palce.:-)
0 0
reagovat
ale jeste neco o nadcloveku spatneho...:D
520763
ale jeste neco o nadcloveku spatneho...*:D*
0 0
reagovat
pracuje se na tom, ozvu se
520762
pracuje se na tom, ozvu se
0 0
reagovat

rcorp

Damn, a já ho teď nasral a on je bude schválně číst dvakrát tak dlouho :D... ehm, ragnare... já už budu hodný :D
520761
Damn, a já ho teď nasral a on je bude schválně číst dvakrát tak dlouho *:D*... ehm, ragnare... já už budu hodný *:D*
rcorp
0 0
reagovat

HAL

Mohl, ale musíš se domluvit s níže se mračícím ragnarem, který je má teď půjčené. :)
520760
Mohl, ale musíš se domluvit s níže se mračícím ragnarem, který je má teď půjčené. :)
HAL
0 0
reagovat

rcorp

No... přívlastky jako "temné, drsné a dospělé" prostě táhnou a to obzvlášť ty patnáctiletá děcka, tím se prostě nedá řídit :D

(btw jak to vypadá s těmi Watchmeny, mohl bych si je půjčit? To je asi jeden z mála superhero komiksů který by mě mohl zaujmout...)
520759
No... přívlastky jako "temné, drsné a dospělé" prostě táhnou a to obzvlášť ty patnáctiletá děcka, tím se prostě nedá řídit *:D* (btw jak to vypadá s těmi Watchmeny, mohl bych si je půjčit? To je asi jeden z mála superhero komiksů který by mě mohl zaujmout...)
rcorp
0 0
reagovat
:(
520758
*:(*
0 0
reagovat

HAL

Ale na přebalu psali, jak je to temné, drsné a dospělé, prostě best of od Marvelu, tak jsem nečekal, že to bude takový blivajz pro patnáctiletá děcka. :)
520755
Ale na přebalu psali, jak je to temné, drsné a dospělé, prostě best of od Marvelu, tak jsem nečekal, že to bude takový blivajz pro patnáctiletá děcka. :)
HAL
0 0
reagovat

rcorp

Ale to je u běžných superhrdinských postav úplně normální že jsou směšné a nedají se brát jinak než jako parodie :D Tedy některé, většina je prostě jen nudná.
520754
Ale to je u běžných superhrdinských postav úplně normální že jsou směšné a nedají se brát jinak než jako parodie *:D* Tedy některé, většina je prostě jen nudná.
rcorp
0 0
reagovat
KarelR: to je možné, ale ten první díl je zoufalý, takže asi zůstanu u DC (resp. Vertiga) :)
520744
KarelR: to je možné, ale ten první díl je zoufalý, takže asi zůstanu u DC (resp. Vertiga) *:)*
0 0
reagovat

rcorp

Ultimates jsou super, jsi lama :D Ale u nás vyšel jenom kus, ten pravej mazec je to až ke konci první sérky ;)
520742
Ultimates jsou super, jsi lama *:D* Ale u nás vyšel jenom kus, ten pravej mazec je to až ke konci první sérky *;)*
rcorp
0 0
reagovat
ragnar: Není, ale napodruhé jsem to četl jako parodii, a bylo to docela zábavné. :D
520741
ragnar: Není, ale napodruhé jsem to četl jako parodii, a bylo to docela zábavné. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se