Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44801 - 44820 Napsat příspěvek

popicek

Uwe už spotřeboval všechno nacistické zlato, které měl k dispozici.:D
527179
Uwe už spotřeboval všechno nacistické zlato, které měl k dispozici.*:D*
popicek
0 0
reagovat

popik

Sakra ted se divam na Bolluv FarCry, ale at koukam jak koukam tropickej ostrov a palmy hledam marne.:D Co to jako ma bejt.:(
527178
Sakra ted se divam na Bolluv FarCry, ale at koukam jak koukam tropickej ostrov a palmy hledam marne.*:D* Co to jako ma bejt.*:(*
popik
0 0
reagovat
Já si zase nedokážu představit remake, který by zachoval všechno z původního. Ten sexuální motiv by puritánští Amíci asi moc nevydýchali.
527097
Já si zase nedokážu představit remake, který by zachoval všechno z původního. Ten sexuální motiv by puritánští Amíci asi moc nevydýchali.
0 0
reagovat
Chtěl bych se zeptat jak to vypadá s remakem Oldboye(herci, režie)? Je to odklepnutý nebo jak?

Koukal jsem na to ve středu a furt se nemůžu zbavit dojmu, že kdyby to točil někdo za velkou louží bylo by to o stupeň lepší. Mě strašně nudil ten relativní záporák a v poslední pětiminutovce s jazykem a závěrečnou hypnózou jsem se musel hlasitě smát.
527045
Chtěl bych se zeptat jak to vypadá s remakem Oldboye(herci, režie)? Je to odklepnutý nebo jak? Koukal jsem na to ve středu a furt se nemůžu zbavit dojmu, že kdyby to točil někdo za velkou louží bylo by to o stupeň lepší. Mě strašně nudil ten relativní záporák a v poslední pětiminutovce s jazykem a závěrečnou hypnózou jsem se musel hlasitě smát.
0 0
reagovat
Mám jen dvě otázky: 1)Kolik kulek se Janovi vejde do šestiranné pistole? 2) Rhames tam hraje to auto?

A jedno zvolání: Nářez!
526927
Mám jen dvě otázky: 1)Kolik kulek se Janovi vejde do šestiranné pistole? 2) Rhames tam hraje to auto? A jedno zvolání: Nářez!
0 0
reagovat
to quiz nick: 12 bodů
526925
to quiz nick: 12 bodů
0 0
reagovat

Phil cze

do kin 1. května 2009 ;)
526923
do kin 1. května 2009 *;)*
Phil cze
0 0
reagovat

okkac

Vypadá to dobře. Jak je to s tim filmem, jde na dvd nebo v pár kopiích do kin?
526922
Vypadá to dobře. Jak je to s tim filmem, jde na dvd nebo v pár kopiích do kin?
okkac
0 0
reagovat
Že by nová reklamní kampaň Gillete? Link :D
526915
Že by nová reklamní kampaň Gillete? [link="http://img.photobucket.com/albums/v181/Halfricaun/wolv-shave-1.jpg"]Link[/link] *:D*
0 0
reagovat

okkac

Jj, libovka. Už jsem to od rána viděl snad třikrát :)
526914
Jj, libovka. Už jsem to od rána viděl snad třikrát :)
okkac
0 0
reagovat
Nový promo klipn a Give 'Em Hell, Malone. Nenechte se zmást úplně stejným začátkem a hudebním podkresem Bad To THe Bone. Sympaticky brutální. Těším se velmi:+
526913
[link="http://www.joblo.com/video/joblo/player.php?video=malone02"]Nový promo klip[/link]n a Give 'Em Hell, Malone. Nenechte se zmást úplně stejným začátkem a hudebním podkresem Bad To THe Bone. Sympaticky brutální. Těším se velmi*:+*
0 0
reagovat
14 :) Nejlepší je stejnak jeho účes z Raising Arizona:+:D
526912
14 *:)* Nejlepší je stejnak jeho účes z Raising Arizona*:+**:D*
0 0
reagovat

killerzeli

Hej, to musím zapracovat do blogu k tipovačce :D :+
526892
Hej, to musím zapracovat do blogu k tipovačce *:D* *:+*
killerzeli
0 0
reagovat
16 ale jak jsem tak koukal proti filmům z počátku 90. let je na tom teď Cage hodně dobře. Některý účesy byly vyloženě uchylný
526890
16 ale jak jsem tak koukal proti filmům z počátku 90. let je na tom teď Cage hodně dobře. Některý účesy byly vyloženě uchylný
0 0
reagovat
Dal jsem 14 bodů:)
526888
Dal jsem 14 bodů:)
0 0
reagovat
526885
[link="http://www.rottentomatoes.com/games/playgame.php?tv.voxpop.g=xrta2412000"]Uhádni z jakých filmů jsou tyto účesy Nica Cage[/link] *:D*
0 0
reagovat
krispel: Viděl jsem to a je to typickej Uwe. Nic víc, nic míň.
526883
krispel: Viděl jsem to a je to typickej Uwe. Nic víc, nic míň.
0 0
reagovat
Už se pomalu na FarCry připravuju :D, tak do 14 dní bych mohl najít odvahu :D, třeba si to dám na narozkách :))
526882
Už se pomalu na FarCry připravuju *:D*, tak do 14 dní bych mohl najít odvahu *:D*, třeba si to dám na narozkách *:))*
0 0
reagovat
Já se přiznám...ještě sem neviděl :-:D:D
526875
Já se přiznám...ještě sem neviděl *:-**:D**:D*
0 0
reagovat

krispel

V TV tipech to máš
526874
V TV tipech to máš
krispel
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se