Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44781 - 44800 Napsat příspěvek
i miss the times when kurt used to be a BIG star... ?)
527392
i miss the times when kurt used to be a BIG star... *?)*
0 0
reagovat

2 dick

Podle toho co jsem četl, tak Stallone ani pořádně neví, jestli se ta jeho nabídka dostala přes Russellova agenta, každopádně sám Kurt by nějakou viditelnější roli potřeboval...:-
527391
Podle toho co jsem četl, tak Stallone ani pořádně neví, jestli se ta jeho nabídka dostala přes Russellova agenta, každopádně sám Kurt by nějakou viditelnější roli potřeboval...*:-*
2 dick
0 0
reagovat
Proc Russel sakra odmitl roli v Expendables?
527390
Proc Russel sakra odmitl roli v Expendables?
0 0
reagovat

imf

heh, to mě nenapadlo, dík
527377
heh, to mě nenapadlo, dík
imf
0 0
reagovat
Viz klub Domaci kino
527375
Viz klub Domaci kino
0 0
reagovat

KarelR

Existuje nějaký seznam těch kin? Dík
527373
Existuje nějaký seznam těch kin? Dík
KarelR
0 0
reagovat
pytlik: Dokonce i Zlaté jabko ;).... Jak jsem teďka zjistil
527365
pytlik: Dokonce i Zlaté jabko ;).... Jak jsem teďka zjistil
0 0
reagovat

KarelR

už 15 kin má 3D ??.........hůůůůůůů to to frčí.:+
527363
už 15 kin má 3D ??.........hůůůůůůů to to frčí.*:+*
KarelR
0 0
reagovat
No teoreticky možná má, ale je tam Febio, tak se to nepozná:D...
527358
No teoreticky možná má, ale je tam Febio, tak se to nepozná*:D*...
0 0
reagovat
Titulkovaný kopie nejsou a Village 3D nemá, ale má ho 15 jinejch kin v republice, ve kterejch to tak poběží.
527356
Titulkovaný kopie nejsou a Village 3D nemá, ale má ho 15 jinejch kin v republice, ve kterejch to tak poběží.
0 0
reagovat
omg tak monstra a vetřelci po cele republice pouze s dabingem i non3D verze? snad village by mohl mit jednu titulkovanou kopii (jak je to ve village s 3D ?)
527355
omg tak monstra a vetřelci po cele republice pouze s dabingem i non3D verze? snad village by mohl mit jednu titulkovanou kopii (jak je to ve village s 3D ?)
0 0
reagovat
Jůů, Stopy hrůzy a Stopy zločinu, to ti musím přinést. ;)
527332
Jůů, Stopy hrůzy a Stopy zločinu, to ti musím přinést. *;)*
0 0
reagovat

imf

Tak já si nemyslím, že by to bylo vyloženě špatné a kdyby to byl nějaký studentský/absolventský film, tak bych tomu i zatleskal. Ale prostě to na mě nefunguje. Ale dostal jsem chuť někde vyhrabat Stopy hrůzy, jestli by mě u toho mrazilo jako zamlada. :) Jinak casting u toho Nashvillu se fakt nepovedl, obsadit do tohohle kluka, jehož nejznámější rolí byl "debílek" v reklamě na mobilního operátora, byla zásadní chyba. :)
527331
Tak já si nemyslím, že by to bylo vyloženě špatné a kdyby to byl nějaký studentský/absolventský film, tak bych tomu i zatleskal. Ale prostě to na mě nefunguje. Ale dostal jsem chuť někde vyhrabat Stopy hrůzy, jestli by mě u toho mrazilo jako zamlada. :) Jinak casting u toho Nashvillu se fakt nepovedl, obsadit do tohohle kluka, jehož nejznámější rolí byl "debílek" v reklamě na mobilního operátora, byla zásadní chyba. :)
imf
0 0
reagovat

rcorp

Tobe urcite vadi, ze to pripomina Utek do divociny (i jeden ten kluk vypada jak Hirsch). Imho slusna televizni pulhodinka. Kdyz na to kouknes optikou dvanactiletyho kluka, tak to funguje. Jsem docela vdecny za ty nedelni prostory pro nove talenty, kazdy se musi nejak otrkat. Treba se takhle "dotrkame" k nejake cistokrevne zanrovce. Chvilema to melo naslapnuto skoro na slasher. ;)
527329
Tobe urcite vadi, ze to pripomina Utek do divociny (i jeden ten kluk vypada jak Hirsch). Imho slusna televizni pulhodinka. Kdyz na to kouknes optikou dvanactiletyho kluka, tak to funguje. Jsem docela vdecny za ty nedelni prostory pro nove talenty, kazdy se musi nejak otrkat. Treba se takhle "dotrkame" k nejake cistokrevne zanrovce. Chvilema to melo naslapnuto skoro na slasher. ;)
rcorp
0 0
reagovat
Slušně zrežírovaný a o dost hůře zahraný tuctový brak. Spíš než jakkoli napínavé mi to přišlo směšné. Alespoň to bylo přiměřeně dlouhé.
527327
Slušně zrežírovaný a o dost hůře zahraný tuctový brak. Spíš než jakkoli napínavé mi to přišlo směšné. Alespoň to bylo přiměřeně dlouhé.
0 0
reagovat

Disketa

co mě se týče, tak Bařina nevěděl, co chce vlastně natočit... kdyby to skončilo probuzením, tak neřeknu půl slova, kdyby to skončilo tak jak to skončilo, ale nebyly by tam jakože hory, nahánějící bobíci s lampama, anglické názvy apod. tak to taky beru... líbilo se mi to, hooooodně mě to vtáhlo, docela jsem nechápal jak moc dobré to bylo... mno ale ten konec mi pak nesedl vzhledem k tomu, že prostě nevím jestli to bylo reálné nebo fikce...
527324
co mě se týče, tak Bařina nevěděl, co chce vlastně natočit... kdyby to skončilo probuzením, tak neřeknu půl slova, kdyby to skončilo tak jak to skončilo, ale nebyly by tam jakože hory, nahánějící bobíci s lampama, anglické názvy apod. tak to taky beru... líbilo se mi to, hooooodně mě to vtáhlo, docela jsem nechápal jak moc dobré to bylo... mno ale ten konec mi pak nesedl vzhledem k tomu, že prostě nevím jestli to bylo reálné nebo fikce...
Disketa
0 0
reagovat
Jsem to ňouma, zapomněl jsem dát link. Tady je. link
527323
Jsem to ňouma, zapomněl jsem dát link. Tady je. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10150210059-daleko-do-nashvillu/
0 0
reagovat
MZáci, doporučuji vám zhlédnout nejnovější počin Tomáše Bařiny Daleko do Nashvillu. Bařina vstoupil do žánru, který jsem už dlouhá léta v české kinematografii považoval za mrtvý (trapný Maharal nepočítám). A navíc se třicetiminutový filmeček Bařinovi nerozpadl na sled scének, jako tomu bylo u Bobulí. Tomáš Bařina u mě filmařsky povyrostl a teprve teď ho mohu označit za nadějný režisérský talent. Navíc zde prokázal režisérský čich na herce. VýbornýJiří Schmitzer, stejně tak oba představitelé hlavních chlapeckých rolí. Že by se v původní tvorbě ČT začalo blýskat na lepší časy?;):+
527321
MZáci, doporučuji vám zhlédnout nejnovější počin Tomáše Bařiny Daleko do Nashvillu. Bařina vstoupil do žánru, který jsem už dlouhá léta v české kinematografii považoval za mrtvý (trapný Maharal nepočítám). A navíc se třicetiminutový filmeček Bařinovi nerozpadl na sled scének, jako tomu bylo u Bobulí. Tomáš Bařina u mě filmařsky povyrostl a teprve teď ho mohu označit za nadějný režisérský talent. Navíc zde prokázal režisérský čich na herce. VýbornýJiří Schmitzer, stejně tak oba představitelé hlavních chlapeckých rolí. Že by se v původní tvorbě ČT začalo blýskat na lepší časy?*;)**:+*
0 0
reagovat
Zítra se na stánkových objeví Faunův labyrint Guillerma del Tora.
527230
Zítra se na stánkových objeví Faunův labyrint Guillerma del Tora.
0 0
reagovat

popik

Skoro to vypada ze Uwe pozadal strejcka, kterej vlastni nejakej sklad dreva v Humpolci aby si tam mohl natocit film.:D
527189
Skoro to vypada ze Uwe pozadal strejcka, kterej vlastni nejakej sklad dreva v Humpolci aby si tam mohl natocit film.*:D*
popik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se