Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44821 - 44840 Napsat příspěvek

popik

Muze mi nekdo osvetlit proc temer nikdo nema rad film Konec Sveta? Podle me je to totiz docela husta zabava Arniho hlasky aj jeho partaka jsou bozi a Satan tam ma taky par skvelejch vychytavek, jako treba prorazeni lebky nejakyho nebozaka nebo moceni na chodnik. Navic krvi se taky nesetri tak v cem je teda problem?
528567
Muze mi nekdo osvetlit proc temer nikdo nema rad film Konec Sveta? Podle me je to totiz docela husta zabava Arniho hlasky aj jeho partaka jsou bozi a Satan tam ma taky par skvelejch vychytavek, jako treba prorazeni lebky nejakyho nebozaka nebo moceni na chodnik. Navic krvi se taky nesetri tak v cem je teda problem?
popik
0 0
reagovat

Ostrov

tak vcera som pozrel Ostrov, namet s klonmy sa mi velmi pacil a bola to naslapana a zabavna "podivana" aj ta akcia bola vyborna (ta roztrasena kamera mi nevadila), hral tam moj oblubeny McGregor a Johanson bola velmi hot ;) i ked ten zaver nebol az tak zaujimavy a aj tie hlasky boli trochu hlupe ale bavili ma. 7/10
528482
tak vcera som pozrel Ostrov, namet s klonmy sa mi velmi pacil a bola to naslapana a zabavna "podivana" aj ta akcia bola vyborna (ta roztrasena kamera mi nevadila), hral tam moj oblubeny McGregor a Johanson bola velmi hot *;)* i ked ten zaver nebol az tak zaujimavy a aj tie hlasky boli trochu hlupe ale bavili ma. 7/10
Ostrov
0 0
reagovat

Silence

Tak to musí asi být nějaká pomsta?
528420
Tak to musí asi být nějaká pomsta?
Silence
0 0
reagovat
a4am: Bohužel Spáčilová bude psát ještě dlouho... její mladší verze totiž píše úplně stejně... :D
528403
a4am: Bohužel Spáčilová bude psát ještě dlouho... její mladší verze totiž píše úplně stejně... *:D*
0 0
reagovat
Ten Drak je vážně přírodní úkaz :D:+
528394
Ten Drak je vážně přírodní úkaz *:D**:+*
0 0
reagovat
Zas bych neřekl, že se točí jen slátaniny. Spíš převážně slátaniny. Je to smutný. Ale to se zlomí, se to pohne. Až Spáčilová přestane psát a Poleňáková a další přestanou točit, a ještě až dorostou diváci. No, tak jak nad tím přemýšlím, tak je možné, že se jedna z podmínek splní, s odřenýma ušima tak tak se mohou splnit i dvě, ale všechny tři, to je utopie:D
528363
Zas bych neřekl, že se točí jen slátaniny. Spíš převážně slátaniny. Je to smutný. Ale to se zlomí, se to pohne. Až Spáčilová přestane psát a Poleňáková a další přestanou točit, a ještě až dorostou diváci. No, tak jak nad tím přemýšlím, tak je možné, že se jedna z podmínek splní, s odřenýma ušima tak tak se mohou splnit i dvě, ale všechny tři, to je utopie:D
0 0
reagovat
Tak nakonec žádnej Gary Oldman pro Iron Mana 2 kluci a holky ;): Link
528362
Tak nakonec žádnej Gary Oldman pro Iron Mana 2 kluci a holky *;)*: [link="http://www.superherohype.com/news/ironmannews.php?id=8229"]Link[/link]
0 0
reagovat

Ravenhorn

mno já bych byl rád kdyby byla česká tvorba na světové úrovni a nemuseli jsme to rozdělovat... a rozhodně to není otázka peněz. Stačí nějaký komorní thriller, kvalitní rodinný film nebo cokoli jiného a levného... ale dobře natočeného... u nás se však točí nicneříkající slátaniny a nikomu to nevadí...
528359
mno já bych byl rád kdyby byla česká tvorba na světové úrovni a nemuseli jsme to rozdělovat... a rozhodně to není otázka peněz. Stačí nějaký komorní thriller, kvalitní rodinný film nebo cokoli jiného a levného... ale dobře natočeného... u nás se však točí nicneříkající slátaniny a nikomu to nevadí...
Ravenhorn
0 0
reagovat

Cloudy

Měl by se na to vrhnout po Expendables
528358
Měl by se na to vrhnout po Expendables
Cloudy
0 0
reagovat
jak je na tom momentalne tenhle pocin? u ledu?
528357
jak je na tom momentalne [link="http://www.csfd.cz/film/241332-rambo-v/"]tenhle[/link] pocin? u ledu?
0 0
reagovat
:DTak to se rozhodně nenudíme!
528356
*:D*Tak to se rozhodně nenudíme!
0 0
reagovat
Tak se aspoň nenudíte a máte proč žít. :D
528354
Tak se aspoň nenudíte a máte proč žít. *:D*
0 0
reagovat
Mě neustále nadprůměrně uchvacuje Peklo s Drakem. :)
528353
Mě neustále nadprůměrně uchvacuje Peklo s Drakem. *:)*
0 0
reagovat
Ty voe:D:D:D
Minulý rok mě nadprůměrně uchvátili hlavně Bobule. Tento rok zatím Peklo s.....

sory draku,ale zase si mě rosekal:D:D:D
528350
Ty voe*:D**:D**:D* Minulý rok mě nadprůměrně uchvátili hlavně Bobule. Tento rok zatím Peklo s..... sory draku,ale zase si mě rosekal*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Když každý bude hodnotit české filmy jen s českými, tak se nikam nepohneme:) Tento rok jsem na fimy zvědav nejvíc
528349
Když každý bude hodnotit české filmy jen s českými, tak se nikam nepohneme:) Tento rok jsem na fimy zvědav nejvíc
0 0
reagovat

Silence

Díky za překlad. Snad tomu teď všichni rozumí. :D
528348
Díky za překlad. Snad tomu teď všichni rozumí. *:D*
Silence
0 0
reagovat
"nadprůměrně uchvátili" 8)
Takže ostatní české filmy tě uchvátily jen průměrně? :))
Lidé, kteří neznají Draka a jeho slohové dovednosti si za slovo "uchvátily" dosadí slovo "zaujaly" :D
528346
"nadprůměrně uchvátili" *8)* Takže ostatní české filmy tě uchvátily jen průměrně? *:))* Lidé, kteří neznají Draka a jeho slohové dovednosti si za slovo "uchvátily" dosadí slovo "zaujaly" *:D*
0 0
reagovat

Spazz

Protože když budem srovnávat českou tvorbu ze zahraniční tvorbou tak 90% českých filmů by se tím titulem honosilo a to by se asi spoustě lidí nelíbilo.

Minulý rok mě nadprůměrně uchvátili hlavně Bobule. Tento rok zatím Peklo s..... a to jsem se za poslední měsíce nakoukal tak 7-8 českých filmů z minulého roku. Mě totiž příjde, že neumíme točit filmy s rodiného prostředí a pořád tam cpem to ohlednutí za tvorbu před revolucí. V tom je ten problém. Filmy dělají pro ty lidi co jim je 40 a více a pak pro ženské.

Konečně bude něco pro nás chlapy a připadám si jako na webu důchodců.

Sorry hoši, musel jsem to napsat, protože kdykoliv něco přihodím na kouknutí, tak si děláte ze mě srandu nebo to schválně shazujete. ;)
528345
Protože když budem srovnávat českou tvorbu ze zahraniční tvorbou tak 90% českých filmů by se tím titulem honosilo a to by se asi spoustě lidí nelíbilo. Minulý rok mě nadprůměrně uchvátili hlavně Bobule. Tento rok zatím Peklo s..... a to jsem se za poslední měsíce nakoukal tak 7-8 českých filmů z minulého roku. Mě totiž příjde, že neumíme točit filmy s rodiného prostředí a pořád tam cpem to ohlednutí za tvorbu před revolucí. V tom je ten problém. Filmy dělají pro ty lidi co jim je 40 a více a pak pro ženské. Konečně bude něco pro nás chlapy a připadám si jako na webu důchodců. Sorry hoši, musel jsem to napsat, protože kdykoliv něco přihodím na kouknutí, tak si děláte ze mě srandu nebo to schválně shazujete. *;)*
Spazz
0 0
reagovat
poníženě přiznávám, že mi to až tak hrozné nepřišlo...
každopádně ravenhorne, (teď obecně) pokud je něco sračka, nevím, proč by to mělo být omluvitelné tím, že to je od nás a proč by se měl někdo zdráhat srovnávání se světovou tvorbou
528344
poníženě přiznávám, že mi to až tak hrozné nepřišlo... každopádně ravenhorne, (teď obecně) pokud je něco sračka, nevím, proč by to mělo být omluvitelné tím, že to je od nás a proč by se měl někdo zdráhat srovnávání se světovou tvorbou
0 0
reagovat
Tak musíte to brát v porovnání s českou tvorbou a ne světovou. V české tvorbě to velmi dobré, i když jasně, že to za světovou pokulhává.
528342
Tak musíte to brát v porovnání s českou tvorbou a ne světovou. V české tvorbě to velmi dobré, i když jasně, že to za světovou pokulhává.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se