Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44421 - 44440 Napsat příspěvek
Transformers nejsou film, že jsou takhle zvlášť? :D
533315
Transformers nejsou film, že jsou takhle zvlášť? *:D*
0 0
reagovat
tak jsem si projel kinovýhledy na tento rok a zajímá mě ještě cca 13 filmů + transformeři :)
to nezní špatně
533314
tak jsem si projel kinovýhledy na tento rok a zajímá mě ještě cca 13 filmů + transformeři :) to nezní špatně
0 0
reagovat
prostě must see :D
533231
prostě must see *:D*
0 0
reagovat
To sú teda poriadne pirane. :D
533230
To sú teda poriadne pirane. *:D*
0 0
reagovat
3D povinnost, nejlépe IMAX :D
533228
3D povinnost, nejlépe IMAX *:D*
0 0
reagovat
To bude hit! Lákání do kina na piranhe a vnadné hrdinky v 3D. Mě stačí už obrázky a do kina těším:D
533226
To bude hit! Lákání do kina na piranhe a vnadné hrdinky v 3D. Mě stačí už obrázky a do kina těším:D
0 0
reagovat
:D
533225
*:D*
0 0
reagovat
A ještě ve 3-D? No tak na to do kina určitě zajdu
533217
A ještě ve 3-D? No tak na to do kina určitě zajdu
0 0
reagovat

Piranha 3D

Ked uz nic ine, tak bude aspon "horuco" :)
533213
Ked uz nic ine, tak bude aspon [link="http://www.bloody-disgusting.com/news/16419"]"horuco"[/link] *:)*
Piranha 3D
0 0
reagovat

vincent

Super,diky:+
533123
Super,diky*:+*
vincent
0 0
reagovat
Komarice: Tohle by ti mělo pomoct :)
533103
Komarice: [link="http://www.youtube.com/view_play_list?p=C294C7294904A78E&search_query=bitter+moon"]Tohle[/link] by ti mělo pomoct :)
0 0
reagovat

Jardus

tato varianta mne vůbec nenapadla (knižní předlohu jsem nečetl...)
DC T2, raději mám kino střih
533104
tato varianta mne vůbec nenapadla (knižní předlohu jsem nečetl...) DC T2, raději mám kino střih
Jardus
0 0
reagovat

Phil cze

Spoiler alert
Když na konci začne postava Balea prohlašovat koho zabil a zmíní toho kolegu z práce, tak jiný jeho kolega mu řekne, že s tím údajně zabitým byl na obědě v Londýně nebo kde... To si myslím, že je celkem jasný důkaz toho, že nezabíjel.
Jinak geniálních scén je tam víc - výklady o hudbě, motorovka, prostitutky...
:D:+
533081
Spoiler alert Když na konci začne postava Balea prohlašovat koho zabil a zmíní toho kolegu z práce, tak jiný jeho kolega mu řekne, že s tím údajně zabitým byl na obědě v Londýně nebo kde... To si myslím, že je celkem jasný důkaz toho, že nezabíjel. Jinak geniálních scén je tam víc - výklady o hudbě, motorovka, prostitutky... *:D**:+*
Phil cze
0 0
reagovat
docela žeru jak tam během výkladu o hudbě v poklidu chystá nástroje... :+ ale ten konec se mi tak prostě nelíbí :D
533080
docela žeru jak tam během výkladu o hudbě v poklidu chystá nástroje... *:+* ale ten konec se mi tak prostě nelíbí *:D*
0 0
reagovat

Gonzi

AMERICAN PSYCHO SPOILER!!!!

Kniha je na tom úplně stejně s koncem. Podle mě po nás autor/režisérka chce, aby jsme si vybrali sami. Zabil je nebo ne?
Mimochodem, Baleovo popisování popových hitů s 80. let je geniální.
533079
AMERICAN PSYCHO SPOILER!!!! Kniha je na tom úplně stejně s koncem. Podle mě po nás autor/režisérka chce, aby jsme si vybrali sami. Zabil je nebo ne? Mimochodem, Baleovo popisování popových hitů s 80. let je geniální.
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Spoiler alert
Já to teda pochopil tak, že ty vraždy nespáchal.
btw. na tenhle film by se měli podívat povinně všichni, co tvrdí, že Bale je herec jednoho výrazu
533078
Spoiler alert Já to teda pochopil tak, že ty vraždy nespáchal. btw. na tenhle film by se měli podívat povinně všichni, co tvrdí, že Bale je herec jednoho výrazu
Gonzi
0 0
reagovat

American Psycho

ten film jsem dva dny zpátky viděl... a zajímá mě názor na konec... já fakt nevím co si mám myslet a dost věcí se ke konci začalo tvářit docela protichůdně, takže opravdu nevím, jestli ty vraždy udělal, nebo se mu to zdálo... nevysvětluje se to třeba nějak v knize, nebo v pokračování či předloze apod?

PS: Jako černá komedie to má pár naprosto božích scén v čele s hozenou motorovkou :+
533076
ten film jsem dva dny zpátky viděl... a zajímá mě názor na konec... já fakt nevím co si mám myslet a dost věcí se ke konci začalo tvářit docela protichůdně, takže opravdu nevím, jestli ty vraždy udělal, nebo se mu to zdálo... nevysvětluje se to třeba nějak v knize, nebo v pokračování či předloze apod? PS: Jako černá komedie to má pár naprosto božích scén v čele s hozenou motorovkou *:+*
American Psycho
0 0
reagovat

deiwi

Ten konec je na zahraniční verzi DVD, v české T2 DC dvojdiskovce ten konec na DVD vůbec není:)
533073
Ten konec je na zahraniční verzi DVD, v české T2 DC dvojdiskovce ten konec na DVD vůbec není:)
deiwi
0 0
reagovat

Jeffy

Spousta těch lidí DC viděla před nějakou dobou (možná před T3) a bylo to příjemné rozšíření už známé "mytologie". Ten závěr je na DVD taky, ale ze zřejmých důvodů ho studio nechtělo použít (podobně jako u Propasti). Nejznámější DC téměř nikdy nemění vyznění filmu, jen doplňují děj o scény, které ředí tempo (proto taky v kinoverzi nejsou) - Vetřelec, Vetřelci, Terminátor 2, Úsvit mrtvých (dneska DC = většinou víc krve, víc násilí). Podle tvých reakcí hádám, že jsi čekal změnu ala Vetřelec 3, kde DC je vyzdvihován do nebe ;)
533070
Spousta těch lidí DC viděla před nějakou dobou (možná před T3) a bylo to příjemné rozšíření už známé "mytologie". Ten závěr je na DVD taky, ale ze zřejmých důvodů ho studio nechtělo použít (podobně jako u Propasti). Nejznámější DC téměř nikdy nemění vyznění filmu, jen doplňují děj o scény, které ředí tempo (proto taky v kinoverzi nejsou) - Vetřelec, Vetřelci, Terminátor 2, Úsvit mrtvých (dneska DC = většinou víc krve, víc násilí). Podle tvých reakcí hádám, že jsi čekal změnu ala Vetřelec 3, kde DC je vyzdvihován do nebe *;)*
Jeffy
0 0
reagovat
deiwi: Docela dost lidí třeba na csfd to chválilo, tak jsem si myslel, že je tam docela dost podstatných změn (hlavně třeba něco v závěru), ale tady jsou jen ty bonusový scénky co nebyli tak podstatný.

p.s. V článku na MZ jsem četl nějakou zmínku o alternativním konci, ve filmu není, ale na youtube ano link ( o dost podstatnější než zbytek)
533069
deiwi: Docela dost lidí třeba na csfd to chválilo, tak jsem si myslel, že je tam docela dost podstatných změn (hlavně třeba něco v závěru), ale tady jsou jen ty bonusový scénky co nebyli tak podstatný. p.s. V článku na MZ jsem četl nějakou zmínku o alternativním konci, ve filmu není, ale na youtube ano http://www.youtube.com/watch?v=Wv5omWKXTqE ( o dost podstatnější než zbytek)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se