Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44441 - 44460 Napsat příspěvek

sohaj

Škoda? Snad naopak ne, to rozdělení znamená lepší kvalitu filmu (tedy soudím podle DVD EE LOTRů) ;)
534773
Škoda? Snad naopak ne, to rozdělení znamená lepší kvalitu filmu (tedy soudím podle DVD EE LOTRů) *;)*
sohaj
0 0
reagovat
titanic som videl raz a nejak som nemal potrebu vidiet to viackrat len pamatam ze sestrenica plakala z filmu nepamatam skoro nic :D
534771
titanic som videl raz a nejak som nemal potrebu vidiet to viackrat len pamatam ze sestrenica plakala z filmu nepamatam skoro nic *:D*
0 0
reagovat
Titanic fakt sucks :D mamku taky nechápu...
534770
Titanic fakt sucks :D mamku taky nechápu...
0 0
reagovat

Peteers

Huraaaaa ! ! ! Nejsem sam ! :D:+

PetaBlack
Neverim :o:D
534754
Huraaaaa ! ! ! Nejsem sam ! *:D**:+* [b]PetaBlack[/b] Neverim *:o**:D*
Peteers
0 0
reagovat
Titanic je výborný?) A ta 4 disková edice nemá chybu. Škoda jen, že je tam film rozdělený na dva disky.
534752
Titanic je výborný*?)* A ta 4 disková edice nemá chybu. Škoda jen, že je tam film rozdělený na dva disky.
0 0
reagovat
Jednou jsem Titanic dokoukal ale takovej masochista abych to zopakoval nejsem
534751
Jednou jsem Titanic dokoukal ale takovej masochista abych to zopakoval nejsem
0 0
reagovat
stčko: No právě ty dokumenty mi nepřišly zrovna vzorově udělaný.... Jasně, bylo jich tam mrtě a víceméně pokrývaj celý film, ale mě by se líbil nějaký jeden dlouhý, ucelený pohled na natáčení.... Takhle je to všechno strašně rozlámaný....
534749
stčko: No právě ty dokumenty mi nepřišly zrovna vzorově udělaný.... Jasně, bylo jich tam mrtě a víceméně pokrývaj celý film, ale mě by se líbil nějaký jeden dlouhý, ucelený pohled na natáčení.... Takhle je to všechno strašně rozlámaný....
0 0
reagovat
ja ho koupil v ty deluxe edici na DVDcku ... ale jen proto ze vypada desne najs a ma prima dokumenty :D:D
534739
ja ho koupil v ty deluxe edici na DVDcku ... ale jen proto ze vypada desne najs a ma prima dokumenty *:D**:D*
0 0
reagovat
Ehm, já ten film jednou viděl dvakrát za sebou, ale to čistě náhodou ;):D....
534737
Ehm, já ten film jednou viděl dvakrát za sebou, ale to čistě náhodou ;):D....
0 0
reagovat
verbst: Kdybych ti napsal, že jsem dřív znal člověka, co si jednoho dne ten film pustil 3x za sebou na kazetě, tak mi asi neuvěříš :D ... anebo si budeš myslet, že se nacházel právě v polstrované místnosti, oháknutý kazajkou, ale není tomu tak.
534734
verbst: Kdybych ti napsal, že jsem dřív znal člověka, co si jednoho dne ten film pustil 3x za sebou na kazetě, tak mi asi neuvěříš *:D* ... anebo si budeš myslet, že se nacházel právě v polstrované místnosti, oháknutý kazajkou, ale není tomu tak.
0 0
reagovat

verbst

Zajímavé, mě totiž příjde, že se k sobě hodí nějvíc co jde. :D
534729
Zajímavé, mě totiž příjde, že se k sobě hodí nějvíc co jde. *:D*
verbst
0 0
reagovat
:D
Ne, me se to proste nelibi. Ten film me pripada desne nudnej. A na konci nic - Segra s matkou to vzdycky obreci, a ja v pulce zivam... Jakoze libi se mi jak to Cameron provedl po technicky strance, ale ten pribeh a Leo s Kate me moc neberou. Ti dva asi nejsou souzeni hrat spolu. Pac Revolutionary Road je taky nuda k uzoufani...
534726
*:D* Ne, me se to proste nelibi. Ten film me pripada desne nudnej. A na konci nic - Segra s matkou to vzdycky obreci, a ja v pulce zivam... Jakoze libi se mi jak to Cameron provedl po technicky strance, ale ten pribeh a Leo s Kate me moc neberou. Ti dva asi nejsou souzeni hrat spolu. Pac Revolutionary Road je taky nuda k uzoufani...
0 0
reagovat

verbst

Jestli to bereš z technického hlediska, tak tě chápu, tu stavbu fakt odflákli, potopila by se dříve nebo později8)
534716
Jestli to bereš z technického hlediska, tak tě chápu, tu stavbu fakt odflákli, potopila by se dříve nebo později*8)*
verbst
0 0
reagovat
Titanic suxx :-
534714
Titanic suxx *:-*
0 0
reagovat

Fakulta

:+ still feels a little bit guilty :D potěší i soundtrack, mimojiné The Offspring nebo Oasis...

zajímalo by mě, jak by Cameron sám hodnotil svoje filmy, určitě Titanic umístil hodně vysoko...
534713
*:+* still feels a little bit guilty *:D* potěší i soundtrack, mimojiné The Offspring nebo Oasis... zajímalo by mě, jak by Cameron sám hodnotil svoje filmy, určitě Titanic umístil hodně vysoko...
Fakulta
0 0
reagovat
Ano ten film je dobrej, ale na Terminatora, Terminatora 2, Aliens, The Abyss. Tru Lies a asi i Avatara mit nebude.
534711
Ano ten film je dobrej, ale na Terminatora, Terminatora 2, Aliens, The Abyss. Tru Lies a asi i Avatara mit nebude.
0 0
reagovat
Tak sem znova dokoukal Titanic a za a) Nechápu lidi, co na to můžou koukat z primy... Hnusnej obraz, ještě horší zvuk.... Zaplať pánbů za mé čtyřdiskové dvd ;):D.... za b) Ten film je pořád strašně geniální :)
534710
Tak sem znova dokoukal Titanic a za a) Nechápu lidi, co na to můžou koukat z primy... Hnusnej obraz, ještě horší zvuk.... Zaplať pánbů za mé čtyřdiskové dvd ;):D.... za b) Ten film je pořád strašně geniální :)
0 0
reagovat

Jiná ,,Kobra" než se Slyem

Když jsem si chtěl tuhle po docela dlouhé době připomenout ,,Příkaz k popravě", měl jsem jaksi št´astný den ... nejdřív jsem se zasekl u druhé poloviny ,,Sssss" (nelze vyloučit, že je počet ,,es" nesprávný :) ). Bylo to na Cool, nekoukal jste někdo? ... na surealistickou přeměnu člověka v hada, vědátora, co říká kobře ,,Vaše výsosti" či finální battle kobry s fretkou včetně ustřeleného konce ... rarita :) Škoda, že jsem nestihl film komplet.

PS: A když byla pak při ,,Příkazu" reklama, stihl jsem zrovna napínavé finále (název filmu nevím), kde se Lou Diamond Phillips za grimasy tlačícího snažil vyjet s náklad´ákem do kopce, protože ,,ten barák dole každou chvíli bouchne". Byl to fajn večer :D
534626
Když jsem si chtěl tuhle po docela dlouhé době připomenout ,,Příkaz k popravě", měl jsem jaksi št´astný den ... nejdřív jsem se zasekl u druhé poloviny ,,Sssss" (nelze vyloučit, že je počet ,,es" nesprávný *:)* ). Bylo to na Cool, nekoukal jste někdo? ... na surealistickou přeměnu člověka v hada, vědátora, co říká kobře ,,Vaše výsosti" či finální battle kobry s fretkou včetně ustřeleného konce ... rarita *:)* Škoda, že jsem nestihl film komplet. PS: A když byla pak při ,,Příkazu" reklama, stihl jsem zrovna napínavé finále (název filmu nevím), kde se Lou Diamond Phillips za grimasy tlačícího snažil vyjet s náklad´ákem do kopce, protože ,,ten barák dole každou chvíli bouchne". Byl to fajn večer *:D*
Jiná ,,Kobra" než se Slyem
0 0
reagovat
V Žiakovi bol vynikajúci, alé tú "vulgárnu buznu" v GaM si vychutnal dokonale. Životnou úlohou je ale samozrejme Gandalf - keď to vezmeme z rôznych uhlov pohľadu.
534618
V Žiakovi bol vynikajúci, alé tú "vulgárnu buznu" v GaM si vychutnal dokonale. Životnou úlohou je ale samozrejme Gandalf - keď to vezmeme z rôznych uhlov pohľadu.
0 0
reagovat
ja McKellena mel mnohem radsi v Apt Pupil
534590
ja McKellena mel mnohem radsi v Apt Pupil
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se