Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44441 - 44460 Napsat příspěvek

Quisp

když si to po sobě čtu, tak koukám, že to na Rychle a zběsile vypadá.:D Ale je to tuším cca 15 let starý film.
535791
když si to po sobě čtu, tak koukám, že to na Rychle a zběsile vypadá.*:D* Ale je to tuším cca 15 let starý film.
Quisp
0 0
reagovat

svarja

Rychle a zběsile???? (Popis přesně sedí):D
535788
Rychle a zběsile???? (Popis přesně sedí)*:D*
svarja
0 0
reagovat

Název starého sci-fi

Dobrý večer všem,
potřebuji pomoci v určení jednoho staršího sci-fi - jedná se o automobilové závody, kde jeden řidič (teď si nejsem jistý, zda to je mimozemšťan, ale má ve svém autě super techniku) postupně vyzývá teenagery na závody o jejich auta. Moc si toho nepamatuji, jen vám, že jeho supersporťák je černé barvy. Viděl jsem tento film jako malý a rád bych ho viděl po těch letech znovu.;)
535783
Dobrý večer všem, potřebuji pomoci v určení jednoho staršího sci-fi - jedná se o automobilové závody, kde jeden řidič (teď si nejsem jistý, zda to je mimozemšťan, ale má ve svém autě super techniku) postupně vyzývá teenagery na závody o jejich auta. Moc si toho nepamatuji, jen vám, že jeho supersporťák je černé barvy. Viděl jsem tento film jako malý a rád bych ho viděl po těch letech znovu.*;)*
Název starého sci-fi
0 0
reagovat

Robot Jox

Docela jsem si to užil, teda né že by to principem nebylo staré béčko... ale pro mě slušné guilty pleasure :)
535779
Docela jsem si to užil, teda né že by to principem nebylo staré béčko... ale pro mě slušné guilty pleasure *:)*
Robot Jox
0 0
reagovat

rcorp

děkuji :)
je to Robot Jox :+
chci to vidět, protože jsem tehdy viděl asi tak 30 min, ale od té doby na to mám vzpomínky. Trailer mi připoměl, že tak vedli války, místo zbytečně umírajících vojáků proti sobě poslali vždycky jeden na jednoho v megarobotovi... a válčili spolu protože nebylo dost vody... jestli to seženu, tak mě to asi slušně pobaví :D:D
535749
děkuji *:)* je to Robot Jox *:+* chci to vidět, protože jsem tehdy viděl asi tak 30 min, ale od té doby na to mám vzpomínky. Trailer mi připoměl, že tak vedli války, místo zbytečně umírajících vojáků proti sobě poslali vždycky jeden na jednoho v megarobotovi... a válčili spolu protože nebylo dost vody... jestli to seženu, tak mě to asi slušně pobaví *:D**:D*
rcorp
0 0
reagovat
Nevím, ale zní to jako kombinace Ice Pirates a Robot Jox. :)
535747
Nevím, ale zní to jako kombinace [link="http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1601110041/"]Ice Pirates[/link] a [link="http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3583967513/"]Robot Jox[/link]. :)
0 0
reagovat
Kdysi dávno (tak 15 let zpátky) jsem někde viděl film, ve kterém je lidstvo téměř bez vody a o poslední zásoby bojuje v obrovských MECH-robotech... nemá někdo potuchy co by to mohlo být? je to poměrně silná vzpomínka ale vůbec netuším na co vlastně :D
535746
Kdysi dávno (tak 15 let zpátky) jsem někde viděl film, ve kterém je lidstvo téměř bez vody a o poslední zásoby bojuje v obrovských MECH-robotech... nemá někdo potuchy co by to mohlo být? je to poměrně silná vzpomínka ale vůbec netuším na co vlastně *:D*
0 0
reagovat
NPH je i ve vesmírný pěchotě a zrovna v té nejcoolovější roli. 8)
535568
NPH je i ve vesmírný pěchotě a zrovna v té nejcoolovější roli. *8)*
0 0
reagovat
NPH tam ruluje, dával jsem si asi před měsícem oba díly. Co mě ale včera pobavilo v souvislosti s Haroldem a Kumarem: Koukám na Travoltu v Saturday night fever a ta jejich banda tam šla na jídlo do White Castlu a každej si dal čtyři ty malý hambáčky a John je do sebe rval jak Kumar :D
535561
NPH tam ruluje, dával jsem si asi před měsícem oba díly. Co mě ale včera pobavilo v souvislosti s Haroldem a Kumarem: Koukám na Travoltu v Saturday night fever a ta jejich banda tam šla na jídlo do White Castlu a každej si dal čtyři ty malý hambáčky a John je do sebe rval jak Kumar *:D*
0 0
reagovat
Jak jinak. A je i ve dvojce. Ma tam ultimatni scenu - prijezd na Bilem Jednorozci
535554
Jak jinak. A je i ve dvojce. Ma tam ultimatni scenu - prijezd na Bilem Jednorozci
0 0
reagovat
Tak nedávno jsem po dlouhé době viděl Zahulíme, uvidíme a koho tam nevidím... samotného Neila Patricka Harrise:))
535552
Tak nedávno jsem po dlouhé době viděl Zahulíme, uvidíme a koho tam nevidím... samotného Neila Patricka Harrise*:))*
0 0
reagovat
Jestli dobře snášíš scénáře od Kaufmana, tak V kůži Johna Malkoviche
535542
Jestli dobře snášíš scénáře od Kaufmana, tak V kůži Johna Malkoviche
0 0
reagovat
Mám těžké dilema. Dnes večer jsem se chtěl podívat na Prince bez království. Jenže zároveň na Primě dávají V kůži Johna Malkoviche. Oba dva filmy jsem nikdy neviděl. Můžete mi prosím poradit, kterému z nich mám dát přednost? Díky.
535538
Mám těžké dilema. Dnes večer jsem se chtěl podívat na Prince bez království. Jenže zároveň na Primě dávají V kůži Johna Malkoviche. Oba dva filmy jsem nikdy neviděl. Můžete mi prosím poradit, kterému z nich mám dát přednost? Díky.
0 0
reagovat
tak a je tu krize. příští rok nás v létě nečeká žádnej pořádnej film .Princ z Perise máme navíc o 3 měsíce posunutej o proti USA (wtf?) Expandables ani nemáme potvrzený ještě.kurňa příští rok bude vážně nuda v kině.
jsou tam možná 3 blockbustery který budou stát za to ? ouch
a maximálně jeden z nich bude stát za více než jedno shlédnutí....
535498
tak a je tu krize. příští rok nás v létě nečeká žádnej pořádnej film .Princ z Perise máme navíc o 3 měsíce posunutej o proti USA (wtf?) Expandables ani nemáme potvrzený ještě.kurňa příští rok bude vážně nuda v kině. jsou tam možná 3 blockbustery který budou stát za to ? ouch a maximálně jeden z nich bude stát za více než jedno shlédnutí....
0 0
reagovat
Jo, pod Inside I'm Dancing se podepisuju, parádní snímek, jen bych možná z popisu vynechal to označení komediální. Každopádně doporučuju všema deseti...
535470
Jo, pod Inside I'm Dancing se podepisuju, parádní snímek, jen bych možná z popisu vynechal to označení komediální. Každopádně doporučuju všema deseti...
0 0
reagovat

Disketa

Inside I'm Dancing vypadá slibně :)
535468
Inside I'm Dancing vypadá slibně *:)*
Disketa
0 0
reagovat
Vozíčkáře určitě zkusím, dík za tip :o))
535466
Vozíčkáře určitě zkusím, dík za tip :o))
0 0
reagovat
Mám báječnou náladu. Tu mi způsobily dva filmy, které jsem si v posledních hodinách pustil. Jel jsem včera večer vlakem do Mariánek. Znáte to - večer, nuda, tma; tak jsem si pustil irský snímeček Inside I'm Dancing - a lépe jsem nemohl udělat. Komediální drama o přátelství dvou vozíčkářů mi udělala takovou radost, že jsem byl asi jediný člověk, kterému nevadila ta děsná výluka ve Stříbře. Ale zpátky k Uvnitř tančím. Výborná hudba, skvělý scénář a hlavně herecké obsazení si zaslouží zvláštní vypíchnutí. Pustil jsem si to hlavně kvůli Jamesi McAvoyovi. Nezklamal. Je úplně geniální a ty hlášky a životní optimismus by rozesmály i naprostého suchara.

Druhý film jsem si pustil dneska ráno a opět to stálo za to. Harold a Maude. Stačí říci jen tato jména a všichni vědí. On je puberťák libující si v absurdních sebevraždách a chozeních po pohřbech, ona má osm křížků na krku a má takovou vitalitu, kterou jí všichni můžou jen a jen závidět. A právě tito dva "podivíni" se dají dohromady. Celé je to lehounce bizarní (v dobrém slova smyslu) s výborným soundtrackem a hlavně s nezapomenutelnou atmosférou, kterou dnes těžko natočíte.

Je-li zde někdo, kdo oba filmy neviděl, určitě si je sežeňte. Rozhodně nebudete litovat. Oba snímky mohu doporučit i jako lék na špatnou náladu.
535464
Mám báječnou náladu. Tu mi způsobily dva filmy, které jsem si v posledních hodinách pustil. Jel jsem včera večer vlakem do Mariánek. Znáte to - večer, nuda, tma; tak jsem si pustil irský snímeček Inside I'm Dancing - a lépe jsem nemohl udělat. Komediální drama o přátelství dvou vozíčkářů mi udělala takovou radost, že jsem byl asi jediný člověk, kterému nevadila ta děsná výluka ve Stříbře. Ale zpátky k Uvnitř tančím. Výborná hudba, skvělý scénář a hlavně herecké obsazení si zaslouží zvláštní vypíchnutí. Pustil jsem si to hlavně kvůli Jamesi McAvoyovi. Nezklamal. Je úplně geniální a ty hlášky a životní optimismus by rozesmály i naprostého suchara. Druhý film jsem si pustil dneska ráno a opět to stálo za to. Harold a Maude. Stačí říci jen tato jména a všichni vědí. On je puberťák libující si v absurdních sebevraždách a chozeních po pohřbech, ona má osm křížků na krku a má takovou vitalitu, kterou jí všichni můžou jen a jen závidět. A právě tito dva "podivíni" se dají dohromady. Celé je to lehounce bizarní (v dobrém slova smyslu) s výborným soundtrackem a hlavně s nezapomenutelnou atmosférou, kterou dnes těžko natočíte. Je-li zde někdo, kdo oba filmy neviděl, určitě si je sežeňte. Rozhodně nebudete litovat. Oba snímky mohu doporučit i jako lék na špatnou náladu.
0 0
reagovat
Právě jsem měl tu čest zhlédnout film Whale Rider a... fuu... no nádhera to byla, opravdu krása... Nádherná hudba, hezký příběh a mladičká Keisha Castle-Hughes podává fakt neskutečný výkon... bylo pár momentů, kdy oko nezůstalo suché... Kdo neviděl, ať na tom urychleně zapracuje :o))
535421
Právě jsem měl tu čest zhlédnout film Whale Rider a... fuu... no nádhera to byla, opravdu krása... Nádherná hudba, hezký příběh a mladičká Keisha Castle-Hughes podává fakt neskutečný výkon... bylo pár momentů, kdy oko nezůstalo suché... Kdo neviděl, ať na tom urychleně zapracuje :o))
0 0
reagovat

Disketa

Jsi-li tak slušný, docela se divím, že jsi ten film už dávno nevypnul;)
Jinak souhlas, je to opravdu zatraceně silná káva. Tak pekelnou nenávist k aktérům jsem u filmu pocítil snad naposledy u Eden Lake. Hm. Zase děti. Divný 8)
535392
Jsi-li tak slušný, docela se divím, že jsi ten film už dávno nevypnul*;)* Jinak souhlas, je to opravdu zatraceně silná káva. Tak pekelnou nenávist k aktérům jsem u filmu pocítil snad naposledy u Eden Lake. Hm. Zase děti. Divný *8)*
Disketa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se