Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44101 - 44120 Napsat příspěvek
verbst: Tak Arthas je klasický "Anakin" pro warcraft, nejlepší je na něm jak se stará hlavně sám o sebe (:D) i potom co přejde k nemtrvým (btw s tou kampaní vůbec nesouhlasím, právě tam to dostává šťávu a příběh se začíná "hnout") - pokud se nepletu tak ve Wowku ho stále ještě neodkrouhli a Imho bude je příběh pokračovat i v W4

Časově bych to viděl.
1. film - až do souboje u world tree
2. film - cesta k věži
3. film - dokončení příběhu
Celý příběh by určitě v jednom filmu nestihly, pokud by ho výrazně nezměnily
539610
verbst: Tak Arthas je klasický "Anakin" pro warcraft, nejlepší je na něm jak se stará hlavně sám o sebe (*:D*) i potom co přejde k nemtrvým (btw s tou kampaní vůbec nesouhlasím, právě tam to dostává šťávu a příběh se začíná "hnout") - pokud se nepletu tak ve Wowku ho stále ještě neodkrouhli a Imho bude je příběh pokračovat i v W4 Časově bych to viděl. 1. film - až do souboje u world tree 2. film - cesta k věži 3. film - dokončení příběhu Celý příběh by určitě v jednom filmu nestihly, pokud by ho výrazně nezměnily
0 0
reagovat
Tak ja bych spis radsi zflmoval Valku prastarych. Ted jsem se do toho zase zacetl, a vsechny tri knizky jsem precetl behem tech par dni co jsem lezel ve spitale. To je proste Warcraftovsky Masterpiece. Byl by to obrovskej megamasakr, a urcite by se neudrzeli v ramci PG-13. . .
Na druhou stranu Arthas nez se stal Nemrtvym by mohl byt HODNE zajimavy. Jako jeho nemrtva kampan, je jedna z nejhorsich pasazi hry (minimalne po vice hranich tak omrzi, ze nezbyva nic jineho nez to "odcheatovat"...) Ale po jeho transformaci na Lich Kinga o nem vlastne ja nic nevim, takze bych vlasnte uvital i to ?)
Zajimalo by me, jestli u nas ta knizka od Goldenove vyjde. Pac vladce klanu radim hodne vysoko :))
539608
Tak ja bych spis radsi zflmoval Valku prastarych. Ted jsem se do toho zase zacetl, a vsechny tri knizky jsem precetl behem tech par dni co jsem lezel ve spitale. To je proste Warcraftovsky Masterpiece. Byl by to obrovskej megamasakr, a urcite by se neudrzeli v ramci PG-13. . . Na druhou stranu Arthas nez se stal Nemrtvym by mohl byt HODNE zajimavy. Jako jeho nemrtva kampan, je jedna z nejhorsich pasazi hry (minimalne po vice hranich tak omrzi, ze nezbyva nic jineho nez to "odcheatovat"...) Ale po jeho transformaci na Lich Kinga o nem vlastne ja nic nevim, takze bych vlasnte uvital i to *?)* Zajimalo by me, jestli u nas ta knizka od Goldenove vyjde. Pac vladce klanu radim hodne vysoko *:))*
0 0
reagovat
Hlavní je, že se to týká Arthase! Hraného filmu se trochu bojim, mystika warcraftu není žádný Lotr, ten byl ještě dost podobný našemu světu - orkové a určitě taureni (a to nepočítám všechny ty kouzla a nestvůry) budou muset být CGI, jinak by to vypadalo tragicky - podle mě se blizzard rozhodne jakým způsobem to natočí až podle toho jako uspěje či propadne Avatar.
539603
Hlavní je, že se to týká Arthase! Hraného filmu se trochu bojim, mystika warcraftu není žádný Lotr, ten byl ještě dost podobný našemu světu - orkové a určitě taureni (a to nepočítám všechny ty kouzla a nestvůry) budou muset být CGI, jinak by to vypadalo tragicky - podle mě se blizzard rozhodne jakým způsobem to natočí až podle toho jako uspěje či propadne Avatar.
0 0
reagovat
link eurogamer už hlásá o Warcraft filmu.
539600
http://www.eurogamer.cz/articles/warcraft-rise-of-the-lich-king eurogamer už hlásá o Warcraft filmu.
0 0
reagovat
Loki: trapné, disketa tím mínil civalův komentář na csfd ?)
539599
Loki: trapné, disketa tím mínil civalův komentář na csfd *?)*
0 0
reagovat

Jeržik

:D :+
539598
*:D* *:+*
Jeržik
0 0
reagovat
chysta myslim
539594
chysta myslim
0 0
reagovat
Neplanuje se neco, jako Dr. Horrible's Sing-Along Blog dvojka? Ted jsem to po dloooouhe dobe (vlastne od doby, kdy to bylo tenkrat na tech strankach) zkouknul znovu a to proste nema chybu!
(These are not the Hammer... --- The Hammer is my penis:+)
539585
Neplanuje se neco, jako Dr. Horrible's Sing-Along Blog dvojka? Ted jsem to po dloooouhe dobe (vlastne od doby, kdy to bylo tenkrat na tech strankach) zkouknul znovu a to proste nema chybu! (These are not the Hammer... --- The Hammer is my penis*:+*)
0 0
reagovat
Jeržik: :D
539569
Jeržik: *:D*
0 0
reagovat
Už tam má zase nějaké přirození. :o:D
539568
Už tam má zase nějaké přirození. *:o**:D*
0 0
reagovat
Civale utec!!!:D:D
539561
Civale utec!!!*:D**:D*
0 0
reagovat
Money talks 8)
539557
Money talks *8)*
0 0
reagovat
Moc bych si přál vidět v kině nějaký křehký lyrický film. Teď jsem právě dokoukal ruský film Návrat a vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. Dětští herci byli absolutně přirození. Nádherná kamera a výborná hudba. Nemůžu si pomoct, ale podobné filmy mi scházejí. Cival mi jistě rozumí.
539553
Moc bych si přál vidět v kině nějaký křehký lyrický film. Teď jsem právě dokoukal ruský film Návrat a vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. Dětští herci byli absolutně přirození. Nádherná kamera a výborná hudba. Nemůžu si pomoct, ale podobné filmy mi scházejí. Cival mi jistě rozumí.
0 0
reagovat

Fluke

:D ne asi... A nebo ho bude sám příčinou...
539545
*:D* ne asi... A nebo ho bude sám příčinou...
Fluke
0 0
reagovat
Tak je to jasný, Bay chce stihnout Transformers 3 před koncem světa8)
539544
Tak je to jasný, Bay chce stihnout Transformers 3 před koncem světa*8)*
0 0
reagovat

Jeffy

Po jistejch náznacích z TDK pravděpodobně i sám Nolan :)) A vůbec, mluv za sebe... 8)
539543
Po jistejch náznacích z TDK pravděpodobně i sám Nolan *:))* A vůbec, mluv za sebe... *8)*
Jeffy
0 0
reagovat
A kdo proboha chce catwoman? Pokud se nevrátí Joker, tak maximálně riddler (no dobře a harley quinn v tom oblečku ze hry :)))
539542
A kdo proboha chce catwoman? Pokud se nevrátí Joker, tak maximálně riddler (no dobře a harley quinn v tom oblečku ze hry *:))*)
0 0
reagovat
Njn, Transformers a HP... ty prostě od sebe nerozdělíte:)
539541
Njn, Transformers a HP... ty prostě od sebe nerozdělíte*:)*
0 0
reagovat
Optimus stejně zase všechny rozseká :+
539539
Optimus stejně zase všechny rozseká *:+*
0 0
reagovat
Cpe tam další roboty, to jich má málo? :D
539538
Cpe tam další roboty, to jich má málo? *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se