Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44141 - 44160 Napsat příspěvek
Tak Superman/Batman: Public Enemies docela dost slabota. I slaboučkej Green Lantern: First Flight mi přišel podstatně zábavnější než tohle. Škoda. :o
539381
Tak Superman/Batman: Public Enemies docela dost slabota. I slaboučkej Green Lantern: First Flight mi přišel podstatně zábavnější než tohle. Škoda. *:o*
0 0
reagovat
Hůř než remake Pátku 13. to snad dopadnou nemůže... ?)
539377
Hůř než remake Pátku 13. to snad dopadnou nemůže... *?)*
0 0
reagovat
Spider-Bite: Jdu blejt... typická rychlokvaška od Platinum Dunes. Bez napětí, atmosféry a teď i bez Kruegera. Nelíbí se mi to prakticky vůbec. Vždyť i ty vykrádačky z jedničky najednou nepůsoběj strašidelně. :-:o
539379
Spider-Bite: Jdu blejt... typická rychlokvaška od Platinum Dunes. Bez napětí, atmosféry a teď i bez Kruegera. Nelíbí se mi to prakticky vůbec. Vždyť i ty vykrádačky z jedničky najednou nepůsoběj strašidelně. *:-**:o*
0 0
reagovat
Teaser k A Nightmare on Elm Street (2010) Vypadá to slibně, ale přechod z Roberta na Jackieho je pro mě velkej nezvyk, zvlášť Jackieho upištěnost mi tam ze začátku poněkud nesedla... A i Kruegerovo novej "žabí" vzhled je poněkud divnej :))
539376
Teaser k [link="http://www.youtube.com/watch?v=abkj6dNNjJU"]A Nightmare on Elm Street (2010)[/link] Vypadá to slibně, ale přechod z Roberta na Jackieho je pro mě velkej nezvyk, zvlášť Jackieho upištěnost mi tam ze začátku poněkud nesedla... A i Kruegerovo novej "žabí" vzhled je poněkud divnej *:))*
0 0
reagovat
Ale bavim se u toho i tak ;)
539373
Ale bavim se u toho i tak *;)*
0 0
reagovat
jj, 4:3 filmy slaví návrat...zrovna v roce 2009, kdy je vše širokoúhlé.?)
539372
jj, 4:3 filmy slaví návrat...zrovna v roce 2009, kdy je vše širokoúhlé.*?)*
0 0
reagovat
Zlý zlo na Nově - T3 s fantastickým ořezem stran obrazu. Jdu si pustit placku :-
539371
Zlý zlo na Nově - T3 s fantastickým ořezem stran obrazu. Jdu si pustit placku *:-*
0 0
reagovat
Ještě třeba Cecil B. DeMille. Svoje Desatero přikázání z roku 1923 link zremakeoval v roce 1956 link Chápu, že by většina lidí ten rozdíl ani nepoznala... kdyby ta nová verze nebyla barevná :D
539370
Ještě třeba Cecil B. DeMille. Svoje Desatero přikázání z roku 1923 http://www.csfd.cz/film/22904-desatero-prikazani-ten-commandments-the/ zremakeoval v roce 1956 http://www.csfd.cz/film/18875-desatero-prikazani-ten-commandments-the/ Chápu, že by většina lidí ten rozdíl ani nepoznala... kdyby ta nová verze nebyla barevná *:D*
0 0
reagovat
A ještě Alfred Hitchcock.
539369
A ještě Alfred Hitchcock.
0 0
reagovat
A strejda George ;)... Ups, sice nenatočil remake, ale starou verzi vyremakoval až dost :D;)
539368
A strejda George ;)... Ups, sice nenatočil remake, ale starou verzi vyremakoval až dost :D;)
0 0
reagovat
No a pak tu jsou ještě ti bratři Ping-Pongové
539367
No a pak tu jsou ještě ti bratři Ping-Pongové
0 0
reagovat

Malone

Michael Haneke si dvakrát střihnul Funny Games.
539366
Michael Haneke si dvakrát střihnul Funny Games.
Malone
0 0
reagovat

Quisp

Dík, tušil jsem že někdo takovej je jen jsem nevěděl kdo .
539365
Dík, tušil jsem že někdo takovej je jen jsem nevěděl kdo .
Quisp
0 0
reagovat

Malone

Třeba Takashi Shimizu udělal Nenávist (jak americkou tak japonskou verzi)
539364
Třeba Takashi Shimizu udělal Nenávist (jak americkou tak japonskou verzi)
Malone
0 0
reagovat
Nenapadne někoho rejža kterej natočil film a po čase udělal i jeho remake ?
539363
Nenapadne někoho rejža kterej natočil film a po čase udělal i jeho remake ?
0 0
reagovat

Pinky

Režisér Elia Kazan nebyl režisérský exhibicionista, ale jeho snímky disponovaly silnými a přesvědčivými scénáři. Patří k nim i příběh mladé černošské dívky se světlou pletí. Poté se vrací k domovskému Jihu, kde žije její babička. Pinky je nucena starat se o bílou ženu Miss Em, se kterou se posléze sblíží, a ta jí odkáže téměř veškerý svůj majetek. To ovšem popudí příbuzné a spor o dědictví má dohru u soudu. Film se dotýká rasových problémů a vztahů mezi černými a bílými obyvateli jižanského městečka a rozhodně to při veřejných promítáních neměl snadné. Jak už bylo řečeno, film má silný scénář a hlavně herecké výkony, které i dnešního diváka nenechají chladným. A představitelka Pinky je v tomto snímku mimořádně krásná.
539359
Režisér Elia Kazan nebyl režisérský exhibicionista, ale jeho snímky disponovaly silnými a přesvědčivými scénáři. Patří k nim i příběh mladé černošské dívky se světlou pletí. Poté se vrací k domovskému Jihu, kde žije její babička. Pinky je nucena starat se o bílou ženu Miss Em, se kterou se posléze sblíží, a ta jí odkáže téměř veškerý svůj majetek. To ovšem popudí příbuzné a spor o dědictví má dohru u soudu. Film se dotýká rasových problémů a vztahů mezi černými a bílými obyvateli jižanského městečka a rozhodně to při veřejných promítáních neměl snadné. Jak už bylo řečeno, film má silný scénář a hlavně herecké výkony, které i dnešního diváka nenechají chladným. A představitelka Pinky je v tomto snímku mimořádně krásná.
Pinky
0 0
reagovat
v tom kině, kde jsme byli my bylo několik promítání s titulkama - zjednodušené znaky + pod tím angličtina. My jsme šli samozřejmě na titulkované, jinak bych byl asi úplně ztracený. :-D Jinak kantonština/standardní čínština je otázkou mluveného jazyka, znaky jsou vždy stejné (akorát nezjednodušené) :o)

Těžko říct, jak je to jinde, protože tohle kino mělo ve jméně "International," každopádně mi to dodalo naději, že by se Avatárek mohl poštěstit v originále
539343
v tom kině, kde jsme byli my bylo několik promítání s titulkama - zjednodušené znaky + pod tím angličtina. My jsme šli samozřejmě na titulkované, jinak bych byl asi úplně ztracený. :-D Jinak kantonština/standardní čínština je otázkou mluveného jazyka, znaky jsou vždy stejné (akorát nezjednodušené) :o) Těžko říct, jak je to jinde, protože tohle kino mělo ve jméně "International," každopádně mi to dodalo naději, že by se Avatárek mohl poštěstit v originále
0 0
reagovat

Spazz

Jak se tam promitaji filmy? Maji titulky jeste bud v kantonstine, nebo mandarinstine, podle toho jaky je jazyk filmu? A jsou tam navic i anglicke titulky nebo to je jen zalezitost Hong Kongu? Jestli si teda nejak alespon rozumel.
539342
Jak se tam promitaji filmy? Maji titulky jeste bud v kantonstine, nebo mandarinstine, podle toho jaky je jazyk filmu? A jsou tam navic i anglicke titulky nebo to je jen zalezitost Hong Kongu? Jestli si teda nejak alespon rozumel.
Spazz
0 0
reagovat
Včera jsme si zašli do kina na Founding Of The Republic a zklamání to teda bylo neskutečné... kámoš u toho aj usnul :-D Že to nebude žádný syrový Yimou nám samozřejmě bylo jasné, ale tohle už bylo místy přecejen trochu moc. Konců to má víc než Návrat krále, přitom gradace se vesměs nedostává. Jediné, co podle mě opravdu stojí za pochvalu, je hudba (ta je fakt boží) a fakt, že z Čankajška se tu nedělala žádná vychcaná zrůda...

a ano, jak už někde napsal imf, všichni na západě proslavení herci se tam jenom mihnou a prohodí jednu, dvě větičky, což je minimálně u Zhao Wei a Zhang Ziyi velká škoda :-D jinak pokaždé, když se někdo z těch megahvězd objevil, Číňani se začali buď smát nebo dělat "Oooooo!"
539340
Včera jsme si zašli do kina na Founding Of The Republic a zklamání to teda bylo neskutečné... kámoš u toho aj usnul :-D Že to nebude žádný syrový Yimou nám samozřejmě bylo jasné, ale tohle už bylo místy přecejen trochu moc. Konců to má víc než Návrat krále, přitom gradace se vesměs nedostává. Jediné, co podle mě opravdu stojí za pochvalu, je hudba (ta je fakt boží) a fakt, že z Čankajška se tu nedělala žádná vychcaná zrůda... a ano, jak už někde napsal imf, všichni na západě proslavení herci se tam jenom mihnou a prohodí jednu, dvě větičky, což je minimálně u Zhao Wei a Zhang Ziyi velká škoda :-D jinak pokaždé, když se někdo z těch megahvězd objevil, Číňani se začali buď smát nebo dělat "Oooooo!"
0 0
reagovat
krásne :+:D
539312
krásne *:+**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se