









|
reagovat
|
. Jakože chápu, že na mě nebudou zrovna čekat, ale mrzí mě, že si ten "4K UHD MKV" soubor nemám kde koupit, abych mohl tvůrce podpořit...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


Yeah, my víme, už v první knize bylo řečeno, že jsou modifikování a neodpovídají úplně reálnému předobrazu. |
reagovat
|

|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Pokud si dobře pamatuji, ale těch storek je tolik, tak když kniha vycházela, Deynonychus antirrhopus byl v knize (1988), ze které Crichton vycházel, chybně zařazen jako Velociraptor antirrhopus. Spielberg jméno velociraptor později zanechal, protože mu přišlo znělejší a víc scary. Proto velociraptora najdou na začátku v Americe, přestože velociraptor mongoliensis žil přesně tam, kde jeho jméno napovídá. 

|
reagovat
|
|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|

|
reagují:
Cobretti
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|

.|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale řekl bych, že tady si tu změnu vizuálu dovolili s tím, že trojku berou jako takové to klasické pokračování, které všichni ignorují...Takovýho raptora určitě nikdy nezmění, takže průvodci v muzeu budou mít pořád co vysvětlovat, až budou ukazovat reálný model ve velikosti krůty
Takže je to ten samej, co je i v pětce a šestce?|
reagovat
|