Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 43101 - 43120 Napsat příspěvek
Když jsem to psal, tak jsem měl právě na mysli jeden z Cryengine contestů - link link

Je to dělané doma, takže na nějaké farmě by ta kvalita mohla jít ještě více nahoru.
547043
Když jsem to psal, tak jsem měl právě na mysli jeden z Cryengine contestů - http://www6.incrysis.com/screenshots/blade_runner1.jpg http://www6.incrysis.com/screenshots/blade_runner2.jpg Je to dělané doma, takže na nějaké farmě by ta kvalita mohla jít ještě více nahoru.
0 0
reagovat

xxendxx

Si představ, že by to bylo v cry enginu s perfektnim nastavenim, tzn na nejake hodne vykonne domaci sestave by se treba snimek renderoval klidne i par sekund - cely film by mel jednotny look, takze by se graficka nedokonalost smazala, jeho rendertime by byl zanedbatelny a ve vysledku by to IMHO mohlo pusobit o dost lip, nez treba Mumie 3.
547042
Si představ, že by to bylo v cry enginu s perfektnim nastavenim, tzn na nejake hodne vykonne domaci sestave by se treba snimek renderoval klidne i par sekund - cely film by mel jednotny look, takze by se graficka nedokonalost smazala, jeho rendertime by byl zanedbatelny a ve vysledku by to IMHO mohlo pusobit o dost lip, nez treba Mumie 3.
xxendxx
0 0
reagovat
možná kdyby to mělo bejt nějaký Direct 2 DVD jako TITAN AD, ale v kině by takova machinima imho neuspěla...
547041
možná kdyby to mělo bejt nějaký Direct 2 DVD jako TITAN AD, ale v kině by takova machinima imho neuspěla...
0 0
reagovat
On by se teoreticky dal použít přímo i herní engine na celý film. Díky tomu, že by to nebylo potřeba renderovat real-time by se rapidně zvýšila kvalita, odpadl by problém s výběrem herců a nadabovat by to mohli klidně ti co dělali hru.
547040
On by se teoreticky dal použít přímo i herní engine na celý film. Díky tomu, že by to nebylo potřeba renderovat real-time by se rapidně zvýšila kvalita, odpadl by problém s výběrem herců a nadabovat by to mohli klidně ti co dělali hru.
0 0
reagovat

Fluke

Nemyslim si ze by brneni a rozkladaci guny byly v dnesni dobe zas az takovej problem... viz Ironman, Batman a vubec veskery comicsarny :) Horsi bych to spise videl v oblasti tvorby mimozemskych charakteru a jejich uveritelnosti, Krogani, Assari, Turiani, Salariani, Gethove... je toho spousta a kazda rasa ma za sebou sve vlastni univerzum... Ano je tu technologie pouzita v Avataru ale tady by ji bylo treba nasadit opravdu ve velkem ;) Na druhou stranu ve hre s tim nenam nejmensi problem a to je jen realtime render ;)
547039
Nemyslim si ze by brneni a rozkladaci guny byly v dnesni dobe zas az takovej problem... viz Ironman, Batman a vubec veskery comicsarny *:)* Horsi bych to spise videl v oblasti tvorby mimozemskych charakteru a jejich uveritelnosti, Krogani, Assari, Turiani, Salariani, Gethove... je toho spousta a kazda rasa ma za sebou sve vlastni univerzum... Ano je tu technologie pouzita v Avataru ale tady by ji bylo treba nasadit opravdu ve velkem *;)* Na druhou stranu ve hre s tim nenam nejmensi problem a to je jen realtime render *;)*
Fluke
0 0
reagovat

aba

Sorry, ale ME je v oblasti filmu nová značka, a chtějí mít určitě úspěch, takže hlavní role připadne stoprocentně chlapovi, protože aktuálně není ženská, co by dokázala přilákat do kina svým jménem. A Rhona Mitra by byla perfektní jako Shepardka, ale to by automaticky znamenalo béčko:)

Jinak v Mass Effectu, až na dvojku, se nehraje na žádný velký úsměvný kanóny, všechno jsou to pušky, brokovnice, pistole nebo sniperky, který se navíc rozkládají, což je podle mě první věc, která do filmu asi neprojde:/ Druhá věc jsou vymakaný brněný, který asi taky neprojdou nebo budou vypadat přinejmenším vtipně.
Myslím si, že ve filmu bude zatraceně těžký dodržet zákony dané Mass Effect Kodexem, tak aby působili ve filmu realisticky.
547035
Sorry, ale ME je v oblasti filmu nová značka, a chtějí mít určitě úspěch, takže hlavní role připadne stoprocentně chlapovi, protože aktuálně není ženská, co by dokázala přilákat do kina svým jménem. A Rhona Mitra by byla perfektní jako Shepardka, ale to by automaticky znamenalo béčko:) Jinak v Mass Effectu, až na dvojku, se nehraje na žádný velký úsměvný kanóny, všechno jsou to pušky, brokovnice, pistole nebo sniperky, který se navíc rozkládají, což je podle mě první věc, která do filmu asi neprojde:/ Druhá věc jsou vymakaný brněný, který asi taky neprojdou nebo budou vypadat přinejmenším vtipně. Myslím si, že ve filmu bude zatraceně těžký dodržet zákony dané Mass Effect Kodexem, tak aby působili ve filmu realisticky.
aba
0 0
reagovat

Loki

To, že na oficiální plakátech je chlap jsem zapomněl. Ale podle mě vypadají všichni všude úsměvně/trapně s obřím kanónem, pokud se nejedná o anime. A kdo říká, že musí mít zbraň. Zrovna ME nabízí možnost efektních soubojů "Silou" a granáty s malýma pistolkama, hackování, atd. Ten film má možnost být chytrý a nebéčkový, pokud nedostanou velký rozpočet a budou se muset uskromnit, takže zatím doufám v tohle. Ale je fakt, že i pořádná akční space opera udělaná na míru pro kluky je hodně lákavá představa.
547031
To, že na oficiální plakátech je chlap jsem zapomněl. Ale podle mě vypadají všichni všude úsměvně/trapně s obřím kanónem, pokud se nejedná o anime. A kdo říká, že musí mít zbraň. Zrovna ME nabízí možnost efektních soubojů "Silou" a granáty s malýma pistolkama, hackování, atd. Ten film má možnost být chytrý a nebéčkový, pokud nedostanou velký rozpočet a budou se muset uskromnit, takže zatím doufám v tohle. Ale je fakt, že i pořádná akční space opera udělaná na míru pro kluky je hodně lákavá představa.
Loki
0 0
reagovat
Mass Effect jsou v podstatě herní hvězdné války (světem) a mělo by se k tomu tak přistupovat. Proto bych to celkově nedával vyloženě popcornovým režisérům/producentům. Pokud to ale půjde správným směrem, tak to má obrovský potenciál a navíc je to trilogie, takže věřím, že to nikdo neodflákne :+
547030
Mass Effect jsou v podstatě herní hvězdné války (světem) a mělo by se k tomu tak přistupovat. Proto bych to celkově nedával vyloženě popcornovým režisérům/producentům. Pokud to ale půjde správným směrem, tak to má obrovský potenciál a navíc je to trilogie, takže věřím, že to nikdo neodflákne *:+*
0 0
reagovat
Do takové epické sci-fi se nikdo nepustí s ženskou. J.J. Abrams by nebyl špatnej, ale podle mě ME má potenciál pro hlubší příběh a pozadí univerza a Abrams z toho udělá sice asi dobrou, ale plytkou popcornovku.
547029
Do takové epické sci-fi se nikdo nepustí s ženskou. J.J. Abrams by nebyl špatnej, ale podle mě ME má potenciál pro hlubší příběh a pozadí univerza a Abrams z toho udělá sice asi dobrou, ale plytkou popcornovku.
0 0
reagovat
Já to teda nikdy nehrál, ale... chci tam Rhonu Mitru! :)
547028
Já to teda nikdy nehrál, ale... chci tam Rhonu Mitru! *:)*
0 0
reagovat
aba:Nj, ale problem je kde najdes herecku, ktora by tie tvoje vlastnosti mala a zaroven jej to slusalo s poriadnou zbranou. Momentalne je problem najst vobec nejaku herecku co so zbranou nevyzera prinajmensom usmevne. Naviac, ked si spravne pamatam, tak na ofiko plagatoch bol Shepard chlap. Ako, kebyze tam najdu nejaku schopnu, tak nemam nic proti, aj tak tam ide o ten pribeh nez o samotneho Sheparda/ku.
547027
aba:Nj, ale problem je kde najdes herecku, ktora by tie tvoje vlastnosti mala a zaroven jej to slusalo s poriadnou zbranou. Momentalne je problem najst vobec nejaku herecku co so zbranou nevyzera prinajmensom usmevne. Naviac, ked si spravne pamatam, tak na ofiko plagatoch bol Shepard chlap. Ako, kebyze tam najdu nejaku schopnu, tak nemam nic proti, aj tak tam ide o ten pribeh nez o samotneho Sheparda/ku.
0 0
reagovat

Shepardka

A kdo říká, že Shepard je chlap? Já jsem hrál za holku (zdaleka lepší dabérka, chlap mi přišel prázdný) a myslím, že "lesbický" vztah s humanoidním modrým alienem vypadající jako lidská sexbomba má potenciál. Macho chlapi jsou nudní. Chci jemné, přemýšlivé a opatrné hrdinky.
547026
A kdo říká, že Shepard je chlap? Já jsem hrál za holku (zdaleka lepší dabérka, chlap mi přišel prázdný) a myslím, že "lesbický" vztah s humanoidním modrým alienem vypadající jako lidská sexbomba má potenciál. Macho chlapi jsou nudní. Chci jemné, přemýšlivé a opatrné hrdinky.
Shepardka
0 0
reagovat
A co takhle Paul Greengrass? :)
547005
A co takhle Paul Greengrass? :)
0 0
reagovat
Tak Fox na Sheparda fakt nádherně sedí:+ a co se týče režie.. je to Space opera nic přemýšlivýho, takže mi J.J. Abrams jako dobrá volba přijde.

Hlavní budou stejně lokace a atmosféra.
547022
Tak Fox na Sheparda fakt nádherně sedí*:+* a co se týče režie.. je to Space opera nic přemýšlivýho, takže mi J.J. Abrams jako dobrá volba přijde. Hlavní budou stejně lokace a atmosféra.
0 0
reagovat
ME by mohlo bejt něco jako Battle Beyond The Stars... námět je podobnej a jako malej jsem to strašně žral :)
547021
ME by mohlo bejt něco jako Battle Beyond The Stars... námět je podobnej a jako malej jsem to strašně žral :)
0 0
reagovat

popicek

Vzor Sheparda bol vytvorený podla holandského modela Marka Vanderlooa. viz:
obrazok 1
obrazok 2
obrazok 3
547020
Vzor Sheparda bol vytvorený podla holandského modela Marka Vanderlooa. viz: [link="http://www.9sn.net/resim/Mark-Vanderloo.jpg"]obrazok 1[/link] [link="http://ui23.gamespot.com/2166/ewwwtf_2.jpg"]obrazok 2[/link] [link="http://i2.photobucket.com/albums/y35/HunterD1983/MarkVanderloo2.jpg"]obrazok 3[/link]
popicek
0 0
reagovat
Mathew Fox :+
547019
Mathew Fox *:+*
0 0
reagovat

xxendxx

Pravda pravda, pamet uz neslouzi tak, jak by mela:) ale...
Abrams by to natocil presne jak rika HAL, takove nabliskane, popkornove, radoby vtipne a to je imho FUJ!
Blomkamp by to zas natocil moc spinave, civilni a malo epicke.
A Jones by to natocil se trema lidma nekde na opustene planete + 2 Maka.

Nejlepsi by bylo, kdyby byl ME pojat vazne, epicky a dramaticky. Treba jako puvodni SW trilogie. A vubec, kdyby sestrihali ingame videa + rozhovory + par akcnich scen, tak to maji zadarmo a paradni :+
547018
Pravda pravda, pamet uz neslouzi tak, jak by mela:) ale... Abrams by to natocil presne jak rika HAL, takove nabliskane, popkornove, radoby vtipne a to je imho FUJ! Blomkamp by to zas natocil moc spinave, civilni a malo epicke. A Jones by to natocil se trema lidma nekde na opustene planete + 2 Maka. Nejlepsi by bylo, kdyby byl ME pojat vazne, epicky a dramaticky. Treba jako puvodni SW trilogie. A vubec, kdyby sestrihali ingame videa + rozhovory + par akcnich scen, tak to maji zadarmo a paradni *:+*
xxendxx
0 0
reagovat

popik

jj Fox vypada jako by snad podle nej ta postava vznikla:+
547017
jj Fox vypada jako by snad podle nej ta postava vznikla*:+*
popik
0 0
reagovat
Shephard nebo Shepard, to je stejný... :D
547014
Shephard nebo Shepard, to je stejný... *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se