Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42481 - 42500 Napsat příspěvek

May 18

Tak jsem právě dokoukal zajímavý korejský snímek May 18 (Hwaryeohan hyuga), který pojednává o neblahých událostech, které se odehrály v Koreji odehrály v květnu roku 1980 ve městě Kwangju. Škoda jen, že některé události nebyly ve filmu zaznamény (film mohl mít i klidně o hoďku víc), zamrzí i přílišné zatažení osobní roviny do děje. 8/10
:+
551423
Tak jsem právě dokoukal zajímavý korejský snímek May 18 (Hwaryeohan hyuga), který pojednává o neblahých událostech, které se odehrály v Koreji odehrály v květnu roku 1980 ve městě Kwangju. Škoda jen, že některé události nebyly ve filmu zaznamény (film mohl mít i klidně o hoďku víc), zamrzí i přílišné zatažení osobní roviny do děje. 8/10 *:+*
May 18
0 0
reagovat
Dneska ráno mě vyloženě nas*al paskvil jménem Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, u kterého jsem celou dobu nevěřícně kroutil hlavou a říkal jsem si, že Vorlíček s Macourkem se na stará kolena dočista pomátli. Z filmu, který měl obrovský potenciál stát se klasikou, se vyklubal paskvil s nesympatickými dětmi a totálně se znemožňující starou hereckou gardou. Scénář je totálně šílený, režie neexistuje a "filmu" jako celku chybí nadhled. Humor je totiž určen pro nejmenší publikum, pro nás, kteří jsme vyrostli na večerníčkovské klasice, tu nic není. Velký problém navíc spatřuji v čínské koprodukci, která do do projektu vstoupila uprostřed realizace a na výsledku je to dost znát. A co ta zprzněná úvodní a závěrečná písnička?! Luboš Fišer se obrací v hrobě. Strašně dementní film, který dělá ostudu geniální předloze.
551422
Dneska ráno mě vyloženě nas*al paskvil jménem Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, u kterého jsem celou dobu nevěřícně kroutil hlavou a říkal jsem si, že Vorlíček s Macourkem se na stará kolena dočista pomátli. Z filmu, který měl obrovský potenciál stát se klasikou, se vyklubal paskvil s nesympatickými dětmi a totálně se znemožňující starou hereckou gardou. Scénář je totálně šílený, režie neexistuje a "filmu" jako celku chybí nadhled. Humor je totiž určen pro nejmenší publikum, pro nás, kteří jsme vyrostli na večerníčkovské klasice, tu nic není. Velký problém navíc spatřuji v čínské koprodukci, která do do projektu vstoupila uprostřed realizace a na výsledku je to dost znát. A co ta zprzněná úvodní a závěrečná písnička?! Luboš Fišer se obrací v hrobě. Strašně dementní film, který dělá ostudu geniální předloze.
0 0
reagovat
Mimochodem konečně jsem se dokopal k Serious Manovi. Coeny mám jako totální modly a trošku jsem se bál toho honocení, ale absolutně mě to nadchlo. Dlouho jsem neviděl promyšlenější film. Ale je pravda, že na celý význam snímku jsem přišel až pár minut po shlédnutí. Tedy alespoň na určitou část, přeci jen je to tam skryté důkladně.
551421
Mimochodem konečně jsem se dokopal k Serious Manovi. Coeny mám jako totální modly a trošku jsem se bál toho honocení, ale absolutně mě to nadchlo. Dlouho jsem neviděl promyšlenější film. Ale je pravda, že na celý význam snímku jsem přišel až pár minut po shlédnutí. Tedy alespoň na určitou část, přeci jen je to tam skryté důkladně.
0 0
reagovat

Kostěj

Trefil jsi to.
551420
Trefil jsi to.
Kostěj
0 0
reagovat
Princ je docela nuda ale pár okamžiků bylo celkem podařených, obsazení nebylo nejhorší, jen ta co hrála tu princeznu byla vážně strašná a hnusná!
551419
Princ je docela nuda ale pár okamžiků bylo celkem podařených, obsazení nebylo nejhorší, jen ta co hrála tu princeznu byla vážně strašná a hnusná!
0 0
reagovat
Princ je hlavně strašně sterilní a rutinní film, bez jakéhokoli zajímavého nápadu... Je to čistý popkorn, tak nad nějakou hloupostí a naivitou scénáře se neníé třeba vůbec pozastavovat, výprava, kostýmy a cgi bylo fajn, ale zbytek šedošerý průměr. Takže jediný klad je ve vidině těch investovaných peněz... Rozhodně to není dobrá vizitka, Newell si u mě nadobro vysloužil pověst hrozného rutinéra, který se cpe tam, kam by neměl. Jarry to prostě zase neustál a ten finanční krach mu ze srdce přeji ?)...
551417
Princ je hlavně strašně sterilní a rutinní film, bez jakéhokoli zajímavého nápadu... Je to čistý popkorn, tak nad nějakou hloupostí a naivitou scénáře se neníé třeba vůbec pozastavovat, výprava, kostýmy a cgi bylo fajn, ale zbytek šedošerý průměr. Takže jediný klad je ve vidině těch investovaných peněz... Rozhodně to není dobrá vizitka, Newell si u mě nadobro vysloužil pověst hrozného rutinéra, který se cpe tam, kam by neměl. Jarry to prostě zase neustál a ten finanční krach mu ze srdce přeji *?)*...
0 0
reagovat
Prince je na jedno pozretie fajn ale su tam nejake nudne pasaze
551415
Prince je na jedno pozretie fajn ale su tam nejake nudne pasaze
0 0
reagovat
Tak to jsem asi viděl jiný film.
551405
Tak to jsem asi viděl jiný film.
0 0
reagovat
Princ byl náhodou fajn letní oddychovka. Navíc se mu, myslim, velmi slušně podařilo zachovat atmosféru předlohy;)
551400
Princ byl náhodou fajn letní oddychovka. Navíc se mu, myslim, velmi slušně podařilo zachovat atmosféru předlohy*;)*
0 0
reagovat
Prince není žádnej zázrak, ale ani žádnej průser. Kdyby mi bylo...hm, řekněme dvanáct (což je, myslím, cílovka), byl bych z toho patrně na větvi.
Bachy: patrně jsi tu novej a neznáš Ravenhorna 8)
551397
Prince není žádnej zázrak, ale ani žádnej průser. Kdyby mi bylo...hm, řekněme dvanáct (což je, myslím, cílovka), byl bych z toho patrně na větvi. Bachy: patrně jsi tu novej a neznáš Ravenhorna *8)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Teda, ještě jsem Prince neviděl, ale tohle je sakra odvážné tvrzení.
551391
Teda, ještě jsem Prince neviděl, ale tohle je sakra odvážné tvrzení.
Ravenhorn
0 0
reagovat

Buco

Pro mě to je zase asi zatím druhej nejlepší film roku 2010. První je jasně Počátek.
551385
Pro mě to je zase asi zatím druhej nejlepší film roku 2010. První je jasně Počátek.
Buco
0 0
reagovat
jaLO
ja som nielenže nevidel nudnejší súboj ale aj nudnejší film tento rok
551384
jaLO ja som nielenže nevidel nudnejší súboj ale aj nudnejší film tento rok
0 0
reagovat

Cain1978

Je pravda, že jsem se ho u tohohle filmu nebál, ale že by byl žvatlající důchodce? To asi ne :D
551375
Je pravda, že jsem se ho u tohohle filmu nebál, ale že by byl žvatlající důchodce? To asi ne *:D*
Cain1978
0 0
reagovat

jaLO

Možná ty z původního prince. K=Kill
551374
Možná ty z původního prince. K=Kill
jaLO
0 0
reagovat

Červený drak

pařim Mafii 2 (7-8/10) a po očku čumim na draka... tedy slabota, nejsmutnější je ale Hopkins, jeho veškeré charizma z mlčení je pryč, zbyl jen komický žvatlající důchodce.
551373
pařim Mafii 2 (7-8/10) a po očku čumim na draka... tedy slabota, nejsmutnější je ale Hopkins, jeho veškeré charizma z mlčení je pryč, zbyl jen komický žvatlající důchodce.
Červený drak
0 0
reagovat

Červený drak

Právě koukám na Červeného draka a trochu mi uniká SPOILER: proč tak tomu Lecterovi podkuřují, a dělaj takový camcy s dopisem který poslal Rafan Lecterovi na hajzlpapíru a musí ho do hodiny zanalyzovat KONEC SPOILERU.

Vysvětlí mi to někdo?
551372
Právě koukám na Červeného draka a trochu mi uniká SPOILER: proč tak tomu Lecterovi podkuřují, a dělaj takový camcy s dopisem který poslal Rafan Lecterovi na hajzlpapíru a musí ho do hodiny zanalyzovat KONEC SPOILERU. Vysvětlí mi to někdo?
Červený drak
0 0
reagovat

naigoto

Welcome to the club ;)

P.S.: Pán Prstenů, je jeden z mála filmů, kde si taky (a rád) pobrečím...?)
551369
Welcome to the club *;)* P.S.: Pán Prstenů, je jeden z mála filmů, kde si taky (a rád) pobrečím...*?)*
naigoto
0 0
reagovat
treba libovolnej souboj ze souboje titanu :D
551365
treba libovolnej souboj ze souboje titanu :D
0 0
reagovat
Dnes som videl Princa z Persie a mam jednu otazku. Videl uz niekto chabsi a nudnejsi suboj, nez ten medzi princom a hlavnym assasinom? Dnes uz sa nepreukazuje ziadna ucta hlavnym zlodusskym sidekickom(aj ked zufalo bez charizmy). Kde su tie casy starych bondoviek,?:D
551364
Dnes som videl Princa z Persie a mam jednu otazku. Videl uz niekto chabsi a nudnejsi suboj, nez ten medzi princom a hlavnym assasinom? Dnes uz sa nepreukazuje ziadna ucta hlavnym zlodusskym sidekickom(aj ked zufalo bez charizmy). Kde su tie casy starych bondoviek,?*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se