Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42441 - 42460 Napsat příspěvek

verbst, Memphis

Momentálně na ní dělá Pierre Morel - chce se na rozdíl od Berga co nejvíc držet předlohy (díky bohu) a scénář k ní v současné době píše Chase Palmer (před chvílí jsem viděl jeho vcelku dobrý krátký film Neo-Noir link ).
551888
Momentálně na ní dělá Pierre Morel - chce se na rozdíl od Berga co nejvíc držet předlohy (díky bohu) a scénář k ní v současné době píše Chase Palmer (před chvílí jsem viděl jeho vcelku dobrý krátký film Neo-Noir http://www.csfd.cz/film/258774-neo-noir/# ).
verbst, Memphis
0 0
reagovat

verbst

link

momentálně na tom asi nedělá nikdo.
551885
http://www.moviezone.cz/clanek/15941-po-districtu-mezi-cervy/ momentálně na tom asi nedělá nikdo.
verbst
0 0
reagovat

lišta

Ta Bergova Duna vypadala docela zajímavě. Teďka je to s ní jak? U ledu, nebo dělá někdo jinej?
551886
Ta Bergova Duna vypadala docela zajímavě. Teďka je to s ní jak? U ledu, nebo dělá někdo jinej?
lišta
0 0
reagovat
Jo, treevenge je jízda:D
551847
Jo, treevenge je jízda*:D*
0 0
reagovat
551846
http://www.gorila.sk/clanok-1025/vazna_neho_pri_natacani_transformers_3_paramount_cakaju_problemy
0 0
reagovat

okkac

Tak to jsem zpětně docenil a pochopil, proč babička Vánoce co Vánoce šíří tu teorii o tom, jak jsou umělý stromky lepší :).
551826
Tak to jsem zpětně docenil a pochopil, proč babička Vánoce co Vánoce šíří tu teorii o tom, jak jsou umělý stromky lepší *:)*.
okkac
0 0
reagovat

okkac

oh my god, od teď už jenom umělý :D:+
551798
oh my god, od teď už jenom umělý *:D**:+*
okkac
0 0
reagovat
Jinak doufám, že všichni viděli od stejného režiséra Treevenge link :D
551785
Jinak doufám, že všichni viděli od stejného režiséra Treevenge http://www.youtube.com/watch?v=Vaiv7kAXBzM *:D*
0 0
reagovat

Čtyři lvi

Dneska jsem viděl tenhle film a můžu ho doporučit pro všechny fanoušky černého humoru. Výborná záležitost :+:+:+
551781
Dneska jsem viděl tenhle film a můžu ho doporučit pro všechny fanoušky černého humoru. Výborná záležitost *:+**:+**:+*
Čtyři lvi
0 0
reagovat
okkac: Hauer! :+ A ty nápady v tom některý, ty jsou hodně fajn (bagr hadr).
551778
okkac: Hauer! *:+* A ty nápady v tom některý, ty jsou hodně fajn (bagr hadr).
0 0
reagovat
Jokere sorry, ale Kůrková v maskáčích vypadala o 100% líp ;)
551775
Jokere sorry, ale Kůrková v maskáčích vypadala o 100% líp *;)*
0 0
reagovat
mazec, škoda, že si na Hauera nevzpomněli Sly nebo Rodriguez :+
551774
mazec, škoda, že si na Hauera nevzpomněli Sly nebo Rodriguez *:+*
0 0
reagovat
okkac
mne to pripomenulo braindead :D
551771
okkac mne to pripomenulo braindead *:D*
0 0
reagovat
Hobo With The Shotgun Trailer link . Machete bude mít (trochu levnější) konkurenci :)
551770
Hobo With The Shotgun Trailer http://www.youtube.com/watch?v=9nbl78cj5vM&feature=player_embedded . Machete bude mít (trochu levnější) konkurenci *:)*
0 0
reagovat
Vždyť to vypadá úplně stejně jako G.I. Joe. Jako Kurková v maskáčích apod.
551767
Vždyť to vypadá úplně stejně jako G.I. Joe. Jako Kurková v maskáčích apod.
0 0
reagovat

Jeffy

sorry, ale ked si nevedia ustrazit ani casting jednej z hlavnych postav aby nevyzerala "lame", desim sa ich rozhodnuti, ktore budu sprevadzat zvysok toho filmu.
551712
sorry, ale ked si nevedia ustrazit ani casting jednej z hlavnych postav aby nevyzerala "lame", desim sa ich rozhodnuti, ktore budu sprevadzat zvysok toho filmu.
Jeffy
0 0
reagovat
můžete kritizovat až po tom co výjde film? (mimoto, málokdo v hadrech mimo natáčení nevypadá směšně) A jelikož je to adaptace hry "lodě", tak myslím, že rihanna bude asi nejmenší problém v té šaškárně.
551710
můžete kritizovat až po tom co výjde film? (mimoto, málokdo v hadrech mimo natáčení nevypadá směšně) A jelikož je to adaptace hry "lodě", tak myslím, že rihanna bude asi nejmenší problém v té šaškárně.
0 0
reagovat
já bych řekl, že je prostě ve vojenských hadrech.
551708
já bych řekl, že je prostě ve vojenských hadrech.
0 0
reagovat

CastingFail mesiaca:)

tie tetovania na predlakti su maximalny ROFL:D:D:-
551706
tie tetovania na predlakti su maximalny ROFL*:D**:D**:-*
CastingFail mesiaca:)
0 0
reagovat
Rihanna tam vypadá jako 13 letej cikán v kradenejch hadrech, jééé to bude krása...
551701
Rihanna tam vypadá jako 13 letej cikán v kradenejch hadrech, jééé to bude krása...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se