Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42421 - 42440 Napsat příspěvek
klidně, nějaká supernávaznost tam neni
551658
klidně, nějaká supernávaznost tam neni
0 0
reagovat
Když jsem viděl jen Rockyho 1 a 4 můžu vidět Rocky Balboa?? Nemám sílu nakoukávat ty ostatní, který maj slabý hodnocení.:D:D
551654
Když jsem viděl jen Rockyho 1 a 4 můžu vidět Rocky Balboa?? Nemám sílu nakoukávat ty ostatní, který maj slabý hodnocení.*:D**:D*
0 0
reagovat
Aronofsky rozhodně z Wolverina neudělá chudáčka. Vždyť právě on byl jedním z prvních, který chtěl udělat temného Batmana (ještě před Nolanem), Ronina a Robocopa (nejspíš velký fanoušek Millera). Čekám tak spíš inteligentní příběh, dobrý film a (přístupnou) řežbu:)
551580
Aronofsky rozhodně z Wolverina neudělá chudáčka. Vždyť právě on byl jedním z prvních, který chtěl udělat temného Batmana (ještě před Nolanem), Ronina a Robocopa (nejspíš velký fanoušek Millera). Čekám tak spíš inteligentní příběh, dobrý film a (přístupnou) řežbu:)
0 0
reagovat
Tak sem se před chvílí vrátil z Klamače srdcí, a musím říct, že sem naprosto nadšenej... Naprosto fantastická oddychovka a jedinej film za poslední rok a půl na kterým sem se s přítelkyní bavil rovnocenně. Ona snášela Inception a Expendables (těžká zkouška našeho vztahu :D ), já sem musel přetrpět Sex ve městě a Eclipse. Další semestr si zapisuju francouzštinu, ten jazyk má něco do sebe... :)
551577
Tak sem se před chvílí vrátil z Klamače srdcí, a musím říct, že sem naprosto nadšenej... Naprosto fantastická oddychovka a jedinej film za poslední rok a půl na kterým sem se s přítelkyní bavil rovnocenně. Ona snášela Inception a Expendables (těžká zkouška našeho vztahu *:D* ), já sem musel přetrpět Sex ve městě a Eclipse. Další semestr si zapisuju francouzštinu, ten jazyk má něco do sebe... :)
0 0
reagovat

Okkac

Hm, tak to je pro mě hodně smutná zpráva. Nikdy mě X-meni nebrali a teď se v nich chce hrabat Vaughn a u Wolverina Aronofsky. Chtěl bych, aby tihle režiséři pořád zkoušeli něco nového, co jsme neviděli. Co mě naopak totálně dostalo je trailer na jeho Black Swan. Tam je moje nadšení velké.
551459
Hm, tak to je pro mě hodně smutná zpráva. Nikdy mě X-meni nebrali a teď se v nich chce hrabat Vaughn a u Wolverina Aronofsky. Chtěl bych, aby tihle režiséři pořád zkoušeli něco nového, co jsme neviděli. Co mě naopak totálně dostalo je trailer na jeho Black Swan. Tam je moje nadšení velké.
Okkac
0 0
reagovat

okkac

Wrestler dokázal že Aronofskému jdou mnohem víc klasické žánrovky než "hluboké" filmy, takže akční blockbuster jako W2 bych od něj bral všemi deseti.
551562
Wrestler dokázal že Aronofskému jdou mnohem víc klasické žánrovky než "hluboké" filmy, takže akční blockbuster jako W2 bych od něj bral všemi deseti.
okkac
0 0
reagovat

okkac

Trochu bych se bál, že Aronofsky z toho udělá něco, co to nemá být. Aby z Wolverina neudělal vyměklýho, psychicky zdeptanýho chudáčka.
551561
Trochu bych se bál, že Aronofsky z toho udělá něco, co to nemá být. Aby z Wolverina neudělal vyměklýho, psychicky zdeptanýho chudáčka.
okkac
0 0
reagovat
Hmm, další zajímavá volba pro Wolverina 2 link Ale raději bych Sladea. Darren až si dál nízkorozpočtové filmy, kde má svobodu. Ale určitě bych byl na jeho verzi zvědavej.
551545
Hmm, další zajímavá volba pro Wolverina 2 http://www.collider.com/2010/08/30/darren-aronofsky-wolverine-2-talks-direct/ Ale raději bych Sladea. Darren až si dál nízkorozpočtové filmy, kde má svobodu. Ale určitě bych byl na jeho verzi zvědavej.
0 0
reagovat

krajec

Jojo, Shy hold posledních pár let šlape fest vedle :-/
A to to býval můj nejoblíbenější režisér ...
551540
Jojo, Shy hold posledních pár let šlape fest vedle :-/ A to to býval můj nejoblíbenější režisér ...
krajec
0 0
reagovat
Scénárista posledního vládce větru byl fakt do nebe volající kretén, páč nejen že ten film byl totálně tupej, ale navíc ještě zabil největší kočku ve filmu.
551537
Scénárista posledního vládce větru byl fakt do nebe volající kretén, páč nejen že ten film byl totálně tupej, ale navíc ještě zabil největší kočku ve filmu.
0 0
reagovat

okkac

S časti to tak vyznelo.Ale každý tomu pochopil správne :)
551481
S časti to tak vyznelo.Ale každý tomu pochopil správne *:)*
okkac
0 0
reagovat
To mi došlo, jen mi ten text spíše vyzněl jako, že Sly měl s Avatarem něco dočinění jako na produkci.
551480
To mi došlo, jen mi ten text spíše vyzněl jako, že Sly měl s Avatarem něco dočinění jako na produkci.
0 0
reagovat
V expandables byly snad 3 speciální efekty a všechny byly otřesný, tak proto je asi nemá rád.
551479
V expandables byly snad 3 speciální efekty a všechny byly otřesný, tak proto je asi nemá rád.
0 0
reagovat

okkac

Jen komentoval, že v dnešní době, kdy je všechno animované a na každém záběru je nějaký ten speciální efekt, tak cítil potřebu vrátit se k tradičnímu filmovému řemeslu :)
551478
Jen komentoval, že v dnešní době, kdy je všechno animované a na každém záběru je nějaký ten speciální efekt, tak cítil potřebu vrátit se k tradičnímu filmovému řemeslu *:)*
okkac
0 0
reagovat

Shakers

Hmm, by men zajímalo, co měl Stallone společného s Avatarem.
551476
Hmm, by men zajímalo, co měl Stallone společného s Avatarem.
Shakers
0 0
reagovat
551474
http://www.topky.sk/cl/15/789472/Vysluzilec-Stallone-si-neda-pokoj-Uz-planuje-Expendables-2
0 0
reagovat

Jeffy

A Kick-Ass jsem myslel, ze patri do roku 2009 hm.
551454
A Kick-Ass jsem myslel, ze patri do roku 2009 hm.
Jeffy
0 0
reagovat

naigoto

told ya ?)
551446
told ya *?)*
naigoto
0 0
reagovat
A co kick-ass?
551444
A co kick-ass?
0 0
reagovat

Ravenhorn

Teď už tomu rozumím
551428
Teď už tomu rozumím
Ravenhorn
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se