Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42401 - 42420 Napsat příspěvek
Vždyť to vypadá úplně stejně jako G.I. Joe. Jako Kurková v maskáčích apod.
551767
Vždyť to vypadá úplně stejně jako G.I. Joe. Jako Kurková v maskáčích apod.
0 0
reagovat

Jeffy

sorry, ale ked si nevedia ustrazit ani casting jednej z hlavnych postav aby nevyzerala "lame", desim sa ich rozhodnuti, ktore budu sprevadzat zvysok toho filmu.
551712
sorry, ale ked si nevedia ustrazit ani casting jednej z hlavnych postav aby nevyzerala "lame", desim sa ich rozhodnuti, ktore budu sprevadzat zvysok toho filmu.
Jeffy
0 0
reagovat
můžete kritizovat až po tom co výjde film? (mimoto, málokdo v hadrech mimo natáčení nevypadá směšně) A jelikož je to adaptace hry "lodě", tak myslím, že rihanna bude asi nejmenší problém v té šaškárně.
551710
můžete kritizovat až po tom co výjde film? (mimoto, málokdo v hadrech mimo natáčení nevypadá směšně) A jelikož je to adaptace hry "lodě", tak myslím, že rihanna bude asi nejmenší problém v té šaškárně.
0 0
reagovat
já bych řekl, že je prostě ve vojenských hadrech.
551708
já bych řekl, že je prostě ve vojenských hadrech.
0 0
reagovat

CastingFail mesiaca:)

tie tetovania na predlakti su maximalny ROFL:D:D:-
551706
tie tetovania na predlakti su maximalny ROFL*:D**:D**:-*
CastingFail mesiaca:)
0 0
reagovat
Rihanna tam vypadá jako 13 letej cikán v kradenejch hadrech, jééé to bude krása...
551701
Rihanna tam vypadá jako 13 letej cikán v kradenejch hadrech, jééé to bude krása...
0 0
reagovat

Robin Hood

na nete vyšla verzia ktorá má asi 146 minut, sú tam nové scény, no nevie niekto či je to už ten finálny DC lebo ten má uvádzanych až 156 minút
551699
na nete vyšla verzia ktorá má asi 146 minut, sú tam nové scény, no nevie niekto či je to už ten finálny DC lebo ten má uvádzanych až 156 minút
Robin Hood
0 0
reagovat
krajec > jeden z mejch nej :)
551697
krajec > jeden z mejch nej :)
0 0
reagovat

okkac

to je fail... :-
551696
to je fail... *:-*
okkac
0 0
reagovat
Včera jsem poprvé viděl Collateral a Manna můžu opět jen pochválit. Nejvíc se mi líbily dlouhé cesty taxíkem prázdnými ulicemi nočního LA s takovou klidnou hudbou. Konec sice nic moc, ale přesto parádní film.
551695
Včera jsem poprvé viděl Collateral a Manna můžu opět jen pochválit. Nejvíc se mi líbily dlouhé cesty taxíkem prázdnými ulicemi nočního LA s takovou klidnou hudbou. Konec sice nic moc, ale přesto parádní film.
0 0
reagovat
Koho, že tam má hrát tahle slečinka?
551694
Koho, že tam má hrát tahle slečinka?
0 0
reagovat

okkac

co to do pr.... je? Čím jí vycpali ten zadek? :(
551693
co to do pr.... je? Čím jí vycpali ten zadek? *:(*
okkac
0 0
reagovat
Bože link :o Úplně tam fakt pasuje.
551692
Bože http://www.collider.com/2010/09/01/rihanna-battleship-movie-images/ *:o* Úplně tam fakt pasuje.
0 0
reagovat
pytlik
ja som videl všetky okrem 5 a nemyslím si, že kvalita sa nejako stráca v jednotlivých dieloch
551664
pytlik ja som videl všetky okrem 5 a nemyslím si, že kvalita sa nejako stráca v jednotlivých dieloch
0 0
reagovat
Ani omylem. Potom budeš expert v Rockym! To jen tak někdo není:D
551663
Ani omylem. Potom budeš expert v Rockym! To jen tak někdo není*:D*
0 0
reagovat
pytlik:Ale kludne si to kukni, je to klasika.
551659
pytlik:Ale kludne si to kukni, je to klasika.
0 0
reagovat
klidně, nějaká supernávaznost tam neni
551658
klidně, nějaká supernávaznost tam neni
0 0
reagovat
Když jsem viděl jen Rockyho 1 a 4 můžu vidět Rocky Balboa?? Nemám sílu nakoukávat ty ostatní, který maj slabý hodnocení.:D:D
551654
Když jsem viděl jen Rockyho 1 a 4 můžu vidět Rocky Balboa?? Nemám sílu nakoukávat ty ostatní, který maj slabý hodnocení.*:D**:D*
0 0
reagovat
Aronofsky rozhodně z Wolverina neudělá chudáčka. Vždyť právě on byl jedním z prvních, který chtěl udělat temného Batmana (ještě před Nolanem), Ronina a Robocopa (nejspíš velký fanoušek Millera). Čekám tak spíš inteligentní příběh, dobrý film a (přístupnou) řežbu:)
551580
Aronofsky rozhodně z Wolverina neudělá chudáčka. Vždyť právě on byl jedním z prvních, který chtěl udělat temného Batmana (ještě před Nolanem), Ronina a Robocopa (nejspíš velký fanoušek Millera). Čekám tak spíš inteligentní příběh, dobrý film a (přístupnou) řežbu:)
0 0
reagovat
Tak sem se před chvílí vrátil z Klamače srdcí, a musím říct, že sem naprosto nadšenej... Naprosto fantastická oddychovka a jedinej film za poslední rok a půl na kterým sem se s přítelkyní bavil rovnocenně. Ona snášela Inception a Expendables (těžká zkouška našeho vztahu :D ), já sem musel přetrpět Sex ve městě a Eclipse. Další semestr si zapisuju francouzštinu, ten jazyk má něco do sebe... :)
551577
Tak sem se před chvílí vrátil z Klamače srdcí, a musím říct, že sem naprosto nadšenej... Naprosto fantastická oddychovka a jedinej film za poslední rok a půl na kterým sem se s přítelkyní bavil rovnocenně. Ona snášela Inception a Expendables (těžká zkouška našeho vztahu *:D* ), já sem musel přetrpět Sex ve městě a Eclipse. Další semestr si zapisuju francouzštinu, ten jazyk má něco do sebe... :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se