Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42381 - 42400 Napsat příspěvek

zahron

O slovenské kinematografii???
550299
O slovenské kinematografii???
zahron
0 0
reagovat

vegasss7771

O tomhle tématu tady byl kolem letošních vánoc článek - skus pohledat - určitě to tady bude ...?)
550287
O tomhle tématu tady byl kolem letošních vánoc článek - skus pohledat - určitě to tady bude ...*?)*
vegasss7771
0 0
reagovat

Dawko_SVK

Souhlasím, už vidím jak Bay natočí za 3 miliardy Kč nějakou pičovinu, která se nebude prodávat. Bay si to prostě nemůže dovolit, naši filmaři si to už tuplem nemůžou dovolit, ale čeští filmaři to bohužel dělají :-D
550285
Souhlasím, už vidím jak Bay natočí za 3 miliardy Kč nějakou pičovinu, která se nebude prodávat. Bay si to prostě nemůže dovolit, naši filmaři si to už tuplem nemůžou dovolit, ale čeští filmaři to bohužel dělají :-D
Dawko_SVK
0 0
reagovat
To je problém č-s filmov, ide do nich veľa peňazí, ale výsledok žiadny :D Ako narábať s peniazmi ich asi naučila vláda ktorý s tým má skúsenosti :D:D
550281
To je problém č-s filmov, ide do nich veľa peňazí, ale výsledok žiadny *:D* Ako narábať s peniazmi ich asi naučila vláda ktorý s tým má skúsenosti *:D**:D*
0 0
reagovat

Kamy

No však jo, ještě mi řekni, že byla nějaká dražší česko-slovensk-něco produkce a půjdu smíchy pod stůl. :-D
550264
No však jo, ještě mi řekni, že byla nějaká dražší česko-slovensk-něco produkce a půjdu smíchy pod stůl. :-D
Kamy
0 0
reagovat

vegasss7771

To je zhruba suma v českých korunách, inak 17 milionov eur
550262
To je zhruba suma v českých korunách, inak 17 milionov eur
vegasss7771
0 0
reagovat
Jakubisko vytuneloval Slovensko, že točí film za půl miliardy???
550253
Jakubisko vytuneloval Slovensko, že točí film za půl miliardy???
0 0
reagovat

Pe7er

ty vole to je pecka ... :D
550237
ty vole to je pecka ... *:D*
Pe7er
0 0
reagovat
Z niecoho tie dlhy po Batorycke zaplatit musi8) A mozno ked im pridu prachy na ucet na toho Svatopluka, zdrhne aj s Deanou niekam do Brazilie.
550235
Z niecoho tie dlhy po Batorycke zaplatit musi*8)* A mozno ked im pridu prachy na ucet na toho Svatopluka, zdrhne aj s Deanou niekam do Brazilie.
0 0
reagovat
v ugandě to půjde jako celovečerní akční film, všude jinde to půjde na různých chlastakcích jako ultimátní komedie z ugandy :D
550234
v ugandě to půjde jako celovečerní akční film, všude jinde to půjde na různých chlastakcích jako ultimátní komedie z ugandy *:D*
0 0
reagovat
Jakubisko by měl dostat celoživotní ban na cokoliv, co dokáže zaznamenávat obraz i zvuk. Hoooodně bych si rozmyslel, zda mu dovolit i mobil s kamerou... Ale Svatopluk neni nějaká bomba látka u který by mě zprznění mrzelo :)
550230
Jakubisko by měl dostat celoživotní ban na cokoliv, co dokáže zaznamenávat obraz i zvuk. Hoooodně bych si rozmyslel, zda mu dovolit i mobil s kamerou... Ale Svatopluk neni nějaká bomba látka u který by mě zprznění mrzelo :)
0 0
reagovat
Bagr007: Že jo, taky jsem si řikal, jestli blbě koukám nebo ne. Každopádně je to asi vůbec první auto ve filmu, co krvácí. Do týhle chvíle jsem leda viděl souložení aut, ale tohle fakt ještě ne.

Pe7er: Bomba! :+ Hlavně jsou to frajeři, protože když už střílej ve vzduchu, tak hlavně jednoruč. Mimochodem, „now on sale“ - kde ??? :)
550229
Bagr007: Že jo, taky jsem si řikal, jestli blbě koukám nebo ne. Každopádně je to asi vůbec první auto ve filmu, co krvácí. Do týhle chvíle jsem leda viděl souložení aut, ale tohle fakt ještě ne. Pe7er: Bomba! *:+* Hlavně jsou to frajeři, protože když už střílej ve vzduchu, tak hlavně jednoruč. Mimochodem, „now on sale“ - kde ??? *:)*
0 0
reagovat

ľubo

Jo, byl to kdysi Pribina, takže buď to přejmenovali nebo je Svatopluk úplně nový projekt. Každopádně se mi vrátily nepěkné vzpomínky na odhalení Svatoplukovy sochy.?)
550227
Jo, byl to kdysi Pribina, takže buď to přejmenovali nebo je Svatopluk úplně nový projekt. Každopádně se mi vrátily nepěkné vzpomínky na odhalení Svatoplukovy sochy.*?)*
ľubo
0 0
reagovat
PetaBlack: Tomu autu teče krev? :D
550226
PetaBlack: Tomu autu teče krev? *:D*
0 0
reagovat

PetaBlack

link je to náser :D
550225
http://www.mojevideo.sk/video/9e1b/filmovy_trhak_z_ugandy.html je to náser *:D*
PetaBlack
0 0
reagovat
Jak se to správně říká? Must See? Jo, tak tenhle akční biják je prostě must see ;) aneb kde jinde na vás během upoutávky několikrát zakřičí název filmu? I když „již brzy“, tak je to přeci jen upoutávka z ledna, ale i tak - třeba nahrajou na YT i výsledek. TEBAATUSASULA!
550224
Jak se to správně říká? Must See? Jo, tak tenhle akční biják je prostě must see *;)* aneb kde jinde na vás během upoutávky několikrát zakřičí název filmu? I když „již brzy“, tak je to přeci jen upoutávka z ledna, ale i tak - třeba nahrajou na YT i výsledek. [link="http://www.youtube.com/watch?v=CrtqZEobJSg"]TEBAATUSASULA! [/link]
0 0
reagovat
Toho Svätopluka myslím plánovali nejaký čas (alebo to bol Pribina? teraz akosi neviem...). Každopádne jediný režisér široko ďaleko, komu by som sa to odvážil zveriť, je Jerzy Hofman, a tomu už ide na osemdesiatku. Jakubiskovi by som už nedal točiť ani reklamu na zlatý bažant. Ale aspoň môžme zasa raz hádať, do akej role hodí Franca Nera. Ja tipujem Knieža Rastislava.
550223
Toho Svätopluka myslím plánovali nejaký čas (alebo to bol Pribina? teraz akosi neviem...). Každopádne jediný režisér široko ďaleko, komu by som sa to odvážil zveriť, je Jerzy Hofman, a tomu už ide na osemdesiatku. Jakubiskovi by som už nedal točiť ani reklamu na zlatý bažant. Ale aspoň môžme zasa raz hádať, do akej role hodí Franca Nera. Ja tipujem Knieža Rastislava.
0 0
reagovat
Koukám, že manželům Jakubiskovým Bathoryčka nestačila. Takže se můžeme těšit na Slovenskou epopej o "králi" Svatoplukovi. Sponzorovat to bude pravděpodobně Robert Fico. link :-:-
550222
Koukám, že manželům Jakubiskovým Bathoryčka nestačila. Takže se můžeme těšit na Slovenskou epopej o "králi" Svatoplukovi. Sponzorovat to bude pravděpodobně Robert Fico. http://kultura.ihned.cz/c1-45495690-jakubisko-natoci-slovanskou-epopej-s-rozpoctem-temer-pul-miliardy *:-**:-*
0 0
reagovat
Vyzerá tak hrôzostrašne.Ale je dobrá :+
550182
Vyzerá tak hrôzostrašne.Ale je dobrá *:+*
0 0
reagovat
:+
550181
*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se