10/10
P.S.: Nebylo mi před projekcí úplně nejlépe, a chvilku jsem uvažoval, jestli vůbec půjdu, protože ve špatném naladění jsem často nutně kritičtější, ale v případě tohoto snímku ta určitá "hořečnatost" a svým způsobem ne-optimální stav ten zážitek hodně dobře doplňoval, a pro jednou kvůli tomu asi jsem naopak pozitivnější




