Čirou náhodou jsem zhlédnul tenhle kousek. Po dlouhý době, jakože fakt dlouhý, jsem měl takovej ten pocit (u)spokojenosti z filmu.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Nepovede se to samozřejmě vždy od chvíle, co jsem si tuhle mantru kdysi zadal, ale jak se to nepovede třeba 5-7 dnů po sobě, to už jsem neklidnej 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(Pitt S02, beef, Something very bad..., Happiness, dorohedoro, ...
)

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

|
reagovat
|


)|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|



|
reagovat
|