reaguje na:
vZeč
S tím Titanicem opatrně, Avatar může jít do Dža 😜
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Podívám se na jeho diskografii a není tam jediný score, které bych si kdy dobrovolně pustil. BTW. tady hlavní téma vykradl to vedlejší ze Stargate (the movie), čekal jsem, že v titulcích uvidím Davida Arnolda a dám tomu pass, že na to neměl moc času... Ale třeba téma z Beautiful mind je moc hezké.|
reagují:
verbst
|
reagovat
|

|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|