Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 381 - 400 Napsat příspěvek
reaguje na: pepo
3 filmy denně? To žiješ v casoprostoru nakym nebo spíš 3 hodiny ne:D
A jeste si měl filmy snad na 9 hodin dohromady..

Já pokud film není sračka tak když skončí treba ten Gangster, tak i když sem ho několikrát viděl, tak ho stejně nějak necham doznivat ve mě.. že bych tam hned flaknul další pecku, tak budu predavkovanej
976022
3 filmy denně? To žiješ v casoprostoru nakym nebo spíš 3 hodiny ne*:D* A jeste si měl filmy snad na 9 hodin dohromady.. Já pokud film není sračka tak když skončí treba ten Gangster, tak i když sem ho několikrát viděl, tak ho stejně nějak necham doznivat ve mě.. že bych tam hned flaknul další pecku, tak budu predavkovanej
976016
3 0
reagují: (=LIFTY=), pepo
reagovat
reaguje na: Leefko
Ale zhodou okolnosti vcera som dal aj 4 epizody studio 30 rock 8):D zena do noci makala a chodim spavat o tretej, no
976021
Ale zhodou okolnosti vcera som dal aj 4 epizody studio 30 rock *8)**:D* zena do noci makala a chodim spavat o tretej, no
976018
4 0
reagovat
reaguje na: studo
Já když jsem studoval výšku, tak i pět filmů denně. Nechodil jsem na žádný party, prostě jsem se probudil, udělal něco do školy a pak třebas do 4 hodin do rána jel filmy podle MZ premiér - tak mám třeba nakoukané všechny filmy, co premiérovaly u nás v letech 2006-2008 tuším :D

Měsíc jsem plácnul odhadem, je to cca od 3.4. :)

Jak se mi to povedlo? No, nacházím se teď v dost podobné situaci, jako na tý výšce :D
976019
Já když jsem studoval výšku, tak i pět filmů denně. Nechodil jsem na žádný party, prostě jsem se probudil, udělal něco do školy a pak třebas do 4 hodin do rána jel filmy podle MZ premiér - tak mám třeba nakoukané všechny filmy, co premiérovaly u nás v letech 2006-2008 tuším *:D* Měsíc jsem plácnul odhadem, je to cca od 3.4. *:)* Jak se mi to povedlo? No, nacházím se teď v dost podobné situaci, jako na tý výšce *:D*
976017
6 0
reagovat
reaguje na: studo
Pepo nekouká na seriály, z toho se odvíjí ten čas
976018
Pepo nekouká na seriály, z toho se odvíjí ten čas
976017
7 0
reagují: pepo
reagovat
dpc ja mam v podstate pol roka dve roboty a som rad ked si vecer pred spanim pozriem diel nejakeho serialu/anime a nezaspim a tuto pankovia davaju 3 filmy denne alebo moju rocnu/dvojrocnu porciu filmov za mesiac :D

niekde robim chybu 
976017
dpc ja mam v podstate pol roka dve roboty a som rad ked si vecer pred spanim pozriem diel nejakeho serialu/anime a nezaspim a tuto pankovia davaju 3 filmy denne alebo moju rocnu/dvojrocnu porciu filmov za mesiac *:D* niekde robim chybu 
11 0
reagují: Vetrelec_v_tepl, Leefko
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
pohodička, ja dávam pravidelne 2-3 filmy denne. Aj keď na 90% rewatche. Včera Americký gangster, Bournovolo ultimátum a dark knigght. Bol to pekný večer :) 
976016
pohodička, ja dávam pravidelne 2-3 filmy denne. Aj keď na 90% rewatche. Včera Americký gangster, Bournovolo ultimátum a dark knigght. Bol to pekný večer :) 
976013
15 0
reagují: Ash_Black, dreamy
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
A já si zrovna tuhle říkal, že mých 70 filmů letos je dost :D:D
976015
A já si zrovna tuhle říkal, že mých 70 filmů letos je dost *:D**:D*
976002
5 0
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
Cool, skoro tolik, co jsem za letošní rok dosud viděl :D:+
976014
Cool, skoro tolik, co jsem za letošní rok dosud viděl *:D**:+*
976002
3 0
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
Měsíc? :o Tolik filmů jsem neviděl za poslední dva roky (možná tři)... :D
976013
Měsíc? *:o* Tolik filmů jsem neviděl za poslední dva roky (možná tři)... *:D*
976002
14 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
Já viděl tři filmy:D
Vyšly titulky na nové Faces of Death. Dost hezky vybruslili z té premisy, jsem na to zvedavy.
976012
Já viděl tři filmy*:D* Vyšly titulky na nové Faces of Death. Dost hezky vybruslili z té premisy, jsem na to zvedavy.
976002
6 0
reagovat

Minulej měsíc čerpání inspirace a mentální rekonvalescence

A Cure for Wellness - 6/10
Apex - 5/10
Black Phone 2 - 6/10
Bone Tomahawk (revisited) - 6/10 -> 8/10
Cold Storage - 6.5/10
Dust Bunny - 7.5/10
Eddington - 6/10
Exit 8 - 6/10
Final Destination Bloodlines: 7/10
Gonjinam: Haunted Asylum - 6/10
Gladiator II - 5/10
Hollow Man - 8/10
Jennifer´s Body (revisited) - 4/10 -> 7/10
Keeper - 7/10
Letní škola 2001 - 6/10
Materialists - 7/10
Mudborn - 6/10
My Best Friend´s Wedding - 6/10
Novocaine - 7/10
Otec - 6/10
Project Hail Mary - 8/10
Rental Family - 8/10
Resident Evil (revisited) - 4/10 - > 6/10
Roofman - 7/10
Scream 7 - 5/10
Schlitter - 4/10
Send Help - 8/10
Swapped - 6/10
The Coffee Table - 6/10
The Life of Chuck - 7/10
The Moment - 5/10
The Pool - 3/10
The Plague - 6.5/10
The Rip - 7/10
This Is Spinal Tap - 8/10
Thrash - 4.5/10
Together - 7.5/10
Undertone - 7/10
Zootopia 2 - 7/10

Kdyby chtěl někdo nějaký tip na víkend <3
976002
A Cure for Wellness - 6/10 Apex - 5/10 Black Phone 2 - 6/10 Bone Tomahawk (revisited) - 6/10 -> 8/10 Cold Storage - 6.5/10 Dust Bunny - 7.5/10 Eddington - 6/10 Exit 8 - 6/10 Final Destination Bloodlines: 7/10 Gonjinam: Haunted Asylum - 6/10 Gladiator II - 5/10 Hollow Man - 8/10 Jennifer´s Body (revisited) - 4/10 -> 7/10 Keeper - 7/10 Letní škola 2001 - 6/10 Materialists - 7/10 Mudborn - 6/10 My Best Friend´s Wedding - 6/10 Novocaine - 7/10 Otec - 6/10 Project Hail Mary - 8/10 Rental Family - 8/10 Resident Evil (revisited) - 4/10 - > 6/10 Roofman - 7/10 Scream 7 - 5/10 Schlitter - 4/10 Send Help - 8/10 Swapped - 6/10 The Coffee Table - 6/10 The Life of Chuck - 7/10 The Moment - 5/10 The Pool - 3/10 The Plague - 6.5/10 The Rip - 7/10 This Is Spinal Tap - 8/10 Thrash - 4.5/10 Together - 7.5/10 Undertone - 7/10 Zootopia 2 - 7/10 Kdyby chtěl někdo nějaký tip na víkend <3
Minulej měsíc čerpání inspirace a mentální rekonvalescence
18 -1
reagovat
Charles Dance, Sebastian Koch a Brian Tyree Henry potvrzeni v obsazení nového Batmana Na Reevesově TW
975988
Charles Dance, Sebastian Koch a Brian Tyree Henry potvrzeni v obsazení nového Batmana [url=https://x.com/mattreevesLA]Na Reevesově TW[/url]
2 0
reagovat

Osvobození (1967-1971)

Opět jsem si dal tuhle válečnou pentalogii Jurije Ozerova a pořád mě to baví. Hlavně výprava, kamera a herečtí představitelé jednotlivých historických osobností. Znovu musím vyzdvihnout geniální kameru Igora Slabněviče. Fantastické panoramatické záběry, hromada výbuchů, ale i spousta černobílých a takřka dokumentárních scén, díky kterým máte pocit, jako byste u toho všeho byli zcela nablízku. Slabinou jsou pochopitelně dobově poplatné scénáře, ty ale snadno přebije veškerá velkolepost a megalomanie srovnatelná s dobově podobnou hollywoodskou produkcí. Na Osvobození nedám dopustit a díky kritickému odstupu si celou sérii dokážu užít i dnes, i když ji znám za těch dvacet let od prvního zhlédnutí téměř zpaměti.  
975987
Opět jsem si dal tuhle válečnou pentalogii Jurije Ozerova a pořád mě to baví. Hlavně výprava, kamera a herečtí představitelé jednotlivých historických osobností. Znovu musím vyzdvihnout geniální kameru Igora Slabněviče. Fantastické panoramatické záběry, hromada výbuchů, ale i spousta černobílých a takřka dokumentárních scén, díky kterým máte pocit, jako byste u toho všeho byli zcela nablízku. Slabinou jsou pochopitelně dobově poplatné scénáře, ty ale snadno přebije veškerá velkolepost a megalomanie srovnatelná s dobově podobnou hollywoodskou produkcí. Na Osvobození nedám dopustit a díky kritickému odstupu si celou sérii dokážu užít i dnes, i když ji znám za těch dvacet let od prvního zhlédnutí téměř zpaměti.  
Osvobození (1967-1971)
1 0
reagovat

Ruby Sparks

Dostal jsem to ve výzvě. Je to mile komorní, herci skvělí, kamera intimní, taková nenápadná a přitom účinná režie...  Banderasovo cameo je super. 

Celé to samozřejmě stojí a padá s tou ústřední premisou. Film (věřím, že záměrně) lavíruje na hraně uvěřitelnosti, chvílemi ji realisticky prodává, chvílemi ji sráží do absurdna. Vytěží z toho spoustu zajímavých momentů a i pár trefných vztahových metafor, ale platí za to určitou cenu. Ona je totiž tahle "meta" zápletka se syžetem prokapávajícím do fabuly principielně v rozporu s tím, o co se romantika obvykle opírá, tedy s co nejhladším vcítěním se do postav. Je to zajímavé osvěžení a zároveň neřešitelný problém. V tomhle filmu, abychom se do postavy Ruby vžili a soucítili s ní, musíme zapomenout, kým je (což film ví hraje si s tím, je to vlastně jeho ústřední téma, ale tím se z toho zakletí sám stejně nevysvobodí). Scény, ve kterých se budují realistické emoce se rozbíjejí o vzápětí následující scény, ve kterých se myšlenkově vytěžuje poutavá magická zápletka. Je to jeden whiplash za druhým a zjevně je to záměr.

Takže ve výsledku je to vlastně taková cílená "antiromantika". A za mě je to dobře, protože jsem úchyl a divné, znepokojivé filmy si užívám víc, než prvoplánové zaláskované dojáky.  

Moc díky za výzvu, bylo to hezký a zajímavý. 
975984
Dostal jsem to ve výzvě. Je to mile komorní, herci skvělí, kamera intimní, taková nenápadná a přitom účinná režie...  Banderasovo cameo je super.  Celé to samozřejmě stojí a padá s tou ústřední premisou. Film (věřím, že záměrně) lavíruje na hraně uvěřitelnosti, chvílemi ji realisticky prodává, chvílemi ji sráží do absurdna. Vytěží z toho spoustu zajímavých momentů a i pár trefných vztahových metafor, ale platí za to určitou cenu. Ona je totiž tahle "meta" zápletka se syžetem prokapávajícím do fabuly principielně v rozporu s tím, o co se romantika obvykle opírá, tedy s co nejhladším vcítěním se do postav. Je to zajímavé osvěžení a zároveň neřešitelný problém. V tomhle filmu, abychom se do postavy Ruby vžili a soucítili s ní, musíme zapomenout, kým je (což film ví hraje si s tím, je to vlastně jeho ústřední téma, ale tím se z toho zakletí sám stejně nevysvobodí). Scény, ve kterých se budují realistické emoce se rozbíjejí o vzápětí následující scény, ve kterých se myšlenkově vytěžuje poutavá magická zápletka. Je to jeden whiplash za druhým a zjevně je to záměr. Takže ve výsledku je to vlastně taková cílená "antiromantika". A za mě je to dobře, protože jsem úchyl a divné, znepokojivé filmy si užívám víc, než prvoplánové zaláskované dojáky.   Moc díky za výzvu, bylo to hezký a zajímavý. 
Ruby Sparks
6 0
reagovat
reaguje na: Tyller
:D:D:D:D
975959
*:D**:D**:D**:D*
975949
0 0
reagovat
reaguje na: Tyller
Moc se mi líbil ten moment se Siriusem Blackem. A vůbec se mi líbí takovéhle přepracované verze filmů, zvlášť když jde o komedie.
Mimochodem, pokud hledáte něco lehkého a zajímavého na večer, můžete si něco vybrat tady 
975953
Moc se mi líbil ten moment se Siriusem Blackem. A vůbec se mi líbí takovéhle přepracované verze filmů, zvlášť když jde o komedie. Mimochodem, pokud hledáte něco lehkého a zajímavého na večer, můžete si něco vybrat [url=https://midarions-cz.com/]tady [/url]
975949
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Zapomnel jsem rict, ze nejdesivejsi na celem filmu bylo to 5ti lete dite v publiku za doprovodu svych rodicu jiste spoluobcanske narodnosti. 8) :o
975951
Zapomnel jsem rict, ze nejdesivejsi na celem filmu bylo to 5ti lete dite v publiku za doprovodu svych rodicu jiste spoluobcanske narodnosti. *8)* *:o*
975892
0 0
reagovat
"The boy who lifted"
"a roid eater"
"Profesor Shape"
"Sirius BACK!"

Ok je to síce stále AI humus, ALE na využite na paródie typu Pár Pařmenú to má rozhodne potenciál 
A ja chcem celý film :D
975949
"The boy who lifted" "a roid eater" "Profesor Shape" "Sirius BACK!" Ok je to síce stále AI humus, ALE na využite na paródie typu Pár Pařmenú to má rozhodne [url=https://www.youtube.com/watch?v=cHFH39iiHNw&t=2s]potenciál [/url].  A ja chcem celý film *:D*
2 0
reagují: verbst, P15Lukas
reagovat

Krvavá nevěsta: Hra začíná

Druhý díl, který jsme nepotřebovali, ale naštěstí o něm lze s klidným svědomím říci, že není zbytečný. První Krvavá nevěsta je zábavný film s parádní Samarou Weaving a fajn zápletkou. U prvního dílu si to všechno krásně sedlo. Od herců, přes režiséry až k fajn nápadům.

Dvojka je ve výsledku hodně podobná a nabídne všeho více. Jen chybí to nejdůležitější, a to moment překvapení. Tvůrci pochopili, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, a tak se rozhodli vsadit na zajímavé herce ve vedlejších rolí a osobnější zápletku. A víceméně to funguje, tak jak má.

Režisérské duo Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett mají stále nápadů na rozdávání, umí natočit působivé scény, a jejich práce s atmosférou a napětím je moc dobrá. Nejvíce se mi od nich líbí, jak hezky a stále svěže pracují s černým humorem.

Samara Weaving mě v této roli baví a je v ní správně zábavná. Kathryn Newton má s Weaving tu správnou chemii, a jejich společné scény jsou hodně zábavné. Elijah Wood má hezky napsanou roli a bylo na něm vidět, že si jí užil. Seriálový matadoři Sarah Michelle Gellar, Shawn Hatosy a Nestor Carbonell mi hodně sedli a jsou ve svých rolích opravdu hodně zábavný a krásně přehrávají. Byla radost na ně koukat jak si své přepálené charaktery užívají.

Ve filmu je několik hodně povedených scén a momentů. Tvůrci se nebáli krásně přitvrdit a dali nám několik hodně krvavých scén. Osobně mám větší problém s délkou filmu, která je čistě z mého pohledu lehce přepálená. Kdyby měl film kolem hodiny a půl, tak by to bohatě stačilo. Krvavá nevěsta: Hra začíná je fajn pokračování, které jedničce ostudu nedělá, ale další díl radši už nedělat. 6/10
975939
Druhý díl, který jsme nepotřebovali, ale naštěstí o něm lze s klidným svědomím říci, že není zbytečný. První Krvavá nevěsta je zábavný film s parádní Samarou Weaving a fajn zápletkou. U prvního dílu si to všechno krásně sedlo. Od herců, přes režiséry až k fajn nápadům. Dvojka je ve výsledku hodně podobná a nabídne všeho více. Jen chybí to nejdůležitější, a to moment překvapení. Tvůrci pochopili, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, a tak se rozhodli vsadit na zajímavé herce ve vedlejších rolí a osobnější zápletku. A víceméně to funguje, tak jak má. Režisérské duo Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett mají stále nápadů na rozdávání, umí natočit působivé scény, a jejich práce s atmosférou a napětím je moc dobrá. Nejvíce se mi od nich líbí, jak hezky a stále svěže pracují s černým humorem. Samara Weaving mě v této roli baví a je v ní správně zábavná. Kathryn Newton má s Weaving tu správnou chemii, a jejich společné scény jsou hodně zábavné. Elijah Wood má hezky napsanou roli a bylo na něm vidět, že si jí užil. Seriálový matadoři Sarah Michelle Gellar, Shawn Hatosy a Nestor Carbonell mi hodně sedli a jsou ve svých rolích opravdu hodně zábavný a krásně přehrávají. Byla radost na ně koukat jak si své přepálené charaktery užívají. Ve filmu je několik hodně povedených scén a momentů. Tvůrci se nebáli krásně přitvrdit a dali nám několik hodně krvavých scén. Osobně mám větší problém s délkou filmu, která je čistě z mého pohledu lehce přepálená. Kdyby měl film kolem hodiny a půl, tak by to bohatě stačilo. Krvavá nevěsta: Hra začíná je fajn pokračování, které jedničce ostudu nedělá, ale další díl radši už nedělat. 6/10
Krvavá nevěsta: Hra začíná
3 0
reagovat

Hokum 7/10

Minule to bylo o dost desivejsi, ted je to zas lepe pribehove. Snad to priste klapne. Jinak hezka pohadka s par mrazivymi momenty.
975892
Minule to bylo o dost desivejsi, ted je to zas lepe pribehove. Snad to priste klapne. Jinak hezka pohadka s par mrazivymi momenty.
Hokum 7/10
6 0
reagují: speta.jr
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se