
reaguje na:
kristian.nguyen
To uz budem v bdelej kome 

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagují:
kristian.nguyen
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
), tady v UK jsou bondovky v rámci Prime předplatného také jen někdy - co se s nimi děje v mezidobí, tj. jestli je Amazon pronajímá jiné službě nebo na nich jen sedí a kasíruje vlastní předplatitele, nevím (a až tak mě to nezajímá), ale každopádně tohle jim zazlívat je už asi i fér... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Neomezený, kompletní katalog převzatých filmů k volné distribuci v rámci předplatného pochopitelně nemá (a ani dost dobře nemůže mít) k dispozici žádná streamovací služba, přičemž Apple TV je v tomto ohledu vysloveně extrém, ti nemají vůbec žádný, pouze původní (plus na festivalech k exkluzivní distribuci zakoupenou) tvorbu, ale to je snad poměrně veřejně přístupná informace... 

|
reagují:
Leefko
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|