Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 321 - 340 Napsat příspěvek
reaguje na: kristian.nguyen
To uz budem v bdelej kome :D
976367
To uz budem v bdelej kome *:D*
976360
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Co vlastně nemate rádi na Drive ? Je to variace na taxikáře chápu , ale jinak ? Skvělý to je ne ? 😀
976361
Co vlastně nemate rádi na Drive ? Je to variace na taxikáře chápu , ale jinak ? Skvělý to je ne ? 😀
976327
1 0
reagovat
reaguje na: Ravenous
🤣pak dej recenzi včetně toho Vánočního kameňáku a seriálu jo ? 
976360
🤣pak dej recenzi včetně toho Vánočního kameňáku a seriálu jo ? 
976330
0 0
reagují: Ravenous
reagovat
reaguje na: filozofMZ
To bude peklo 🤣 lituju rodiče 
976359
To bude peklo 🤣 lituju rodiče 
976346
0 0
reagovat
Pokud jde o filmy pro děti, tak může být ještě hůř než byla letošní Farma zvířat... :(

link
976346
Pokud jde o filmy pro děti, tak může být ještě hůř než byla letošní Farma zvířat... *:(* https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/cocomelon-animated-movie-first-look-cast-1236595773/
1 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat

Obsession

9/10

Tolko muziky za tak Malo penazi:+
Pripomenulo mi to Talk to Me, Bring her back alebo Get out, malicke filmy ale tak nabite napadami ci hereckymi vykonmi, rezirovane byvalimi komikmi...co nedava zmysel.

Asi najlepsi film roka pre mna zatial. Odporucam kino hlavne kvoli zvuku. Bol ta najnavstevovanejsi film v mojom kine posledne 4 dni.

Inde Navarette je fenomenalna.
976340
9/10 Tolko muziky za tak Malo penazi*:+* Pripomenulo mi to Talk to Me, Bring her back alebo Get out, malicke filmy ale tak nabite napadami ci hereckymi vykonmi, rezirovane byvalimi komikmi...co nedava zmysel. Asi najlepsi film roka pre mna zatial. Odporucam kino hlavne kvoli zvuku. Bol ta najnavstevovanejsi film v mojom kine posledne 4 dni. Inde Navarette je fenomenalna.
Obsession
12 0
reagovat

Stvořeni pro lásku - Filmová výzva

Předem chci poděkovat za opravdovou výzvu, jelikož bych se na film sám od sebe nekouknul. Je to moc hezky natočené, krásně civilní, romantické ale ne tím způsobem jaký by se dal čekat. Herecky je to super, ale já se na to za boha nemohl naladit, tak jak bych si přál a to mě moc mrzí. Přál jsem si abych si to užil, aby mě to dojalo, ale nudil jsem se a bohužel mě to míjelo. A vadí mi to, protože je to objektivně dobrý film. 5,5/10
976333
Předem chci poděkovat za opravdovou výzvu, jelikož bych se na film sám od sebe nekouknul. Je to moc hezky natočené, krásně civilní, romantické ale ne tím způsobem jaký by se dal čekat. Herecky je to super, ale já se na to za boha nemohl naladit, tak jak bych si přál a to mě moc mrzí. Přál jsem si abych si to užil, aby mě to dojalo, ale nudil jsem se a bohužel mě to míjelo. A vadí mi to, protože je to objektivně dobrý film. [b]5,5/10[/b]
Stvořeni pro lásku - Filmová výzva
6 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
976331
https://i.pinimg.com/originals/59/77/56/5977565b2ea5179f1247c75fbf891593.gif
976329
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Nie je, 6/10 8):D

Refn je tazko precenovany tvorca. Ani Pusher nie je zazrak, 1 a 3 su sice dobre filmy, ale ziadne pecky. Za jedinu pecku, ako tak, oznacujem Bronson. Refnov najlepsi film a levi podiel na tom ma Hardy. 

Inak som este videl Bleeder, jednohudba za 6/10 a Only God Forgives, co je tak extremna vyhonenina, ze som tomu napalil odpad. Radsej si dam maraton Kamenakov. 
976330
Nie je, 6/10 *8)**:D* Refn je tazko precenovany tvorca. Ani Pusher nie je zazrak, 1 a 3 su sice dobre filmy, ale ziadne pecky. Za jedinu pecku, ako tak, oznacujem Bronson. Refnov najlepsi film a levi podiel na tom ma Hardy.  Inak som este videl Bleeder, jednohudba za 6/10 a Only God Forgives, co je tak extremna vyhonenina, ze som tomu napalil odpad. Radsej si dam maraton Kamenakov. 
976327
0 -1
reagují: kristian.nguyen
reagovat
reaguje na: verbst
Ty aby ses nechytil každé příležitosti ten film roku, který si každý rok pravidelně pouštím, pochcat :D
976329
Ty aby ses nechytil každé příležitosti ten film roku, který si každý rok pravidelně pouštím, pochcat *:D*
976327
6 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Takže klasickej Refn 8)
Drive je sračka totiž taky.
976327
Takže klasickej Refn *8)* Drive je sračka totiž taky.
976307
2 -4
reagovat

Her Private Hell

Niektore recenzie na noveho Refn su riadne brutal ale ja sa stale tesim.
976307
Niektore recenzie na noveho Refn su [url=https://www.flickfeast.co.uk/film-festivals-2/cannes-her-private-hell-review/]riadne[/url] [url=https://www.indiewire.com/criticism/movies/her-private-hell-review-nicolas-winding-refn-1235194806/]brutal[/url] ale ja sa stale tesim.
Her Private Hell
0 0
reagují: verbst
reagovat

Apple TV

Já jsem Apple TV teda vždycky vnímal jako víceméně čistě seriálovou záležitost. Do dneška, když to někdo zmíní v konverzaci, tak je to vždycky v souvislosti s nějakým konkrétním seriálem a ne jako náhražku Netflixu.

Osobně jsem za ně rozhodně rád, protože věci jako Severance, Ted Lasso, For All Mankind jsou všechno super kousky a k tomu je tam tuna dalších jako Pluribus, The Studio, Shrinking, Slow Horses, Silo... takže na takové to klasické zaplatím na měsíc a zkouknu nějakou seriálovou pecku o více řadách nebo doženu poslední řadu několika vybraných seriálů je to naprosto ideální záležitost :+
976292
Já jsem Apple TV teda vždycky vnímal jako víceméně čistě seriálovou záležitost. Do dneška, když to někdo zmíní v konverzaci, tak je to vždycky v souvislosti s nějakým konkrétním seriálem a ne jako náhražku Netflixu. Osobně jsem za ně rozhodně rád, protože věci jako Severance, Ted Lasso, For All Mankind jsou všechno super kousky a k tomu je tam tuna dalších jako Pluribus, The Studio, Shrinking, Slow Horses, Silo... takže na takové to klasické zaplatím na měsíc a zkouknu nějakou seriálovou pecku o více řadách nebo doženu poslední řadu několika vybraných seriálů je to naprosto ideální záležitost *:+*
Apple TV
7 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
To ona už dlouho, dříve dokonce ani nedělali rozdíl mezi AppleTV a iTunes...
V tomhle je násobně přesnější a efektivnější Kinobox, který ti krom dostupnosti rovnou i řekne, jestli je to SVOD nebo PVOD (jen teda koukám, že ten dvojí systém Amazonu ještě úplně vychytaný nemají, ale Apple vyřešili právě zachováním sekce "AppleTV" a "iTunes")...
976288
To ona už dlouho, dříve dokonce ani nedělali rozdíl mezi AppleTV a iTunes... V tomhle je násobně přesnější a efektivnější Kinobox, který ti krom dostupnosti rovnou i řekne, jestli je to SVOD nebo PVOD (jen teda koukám, že ten dvojí systém Amazonu ještě úplně vychytaný nemají, ale Apple vyřešili právě zachováním sekce "AppleTV" a "iTunes")...
976287
0 0
reagovat
reaguje na: Leefko
P.S. Já tedy pro informace o dostupnosti používám JustWatch, nicméně pokud na ČSFD opravdu nerozlišují dostupnost v rámci předplatného a za další poplatek, tak je to služba poměrně k "čemusi", ne...? :-
976287
P.S. Já tedy pro informace o dostupnosti používám JustWatch, nicméně pokud na ČSFD opravdu nerozlišují dostupnost v rámci předplatného a za další poplatek, tak je to služba poměrně k "čemusi", ne...? *:-*
976280
1 0
reagují: Leefko
reagovat
reaguje na: Leefko
To už je rozumný přístup a například s těmi Bondy asi i poměrně legitimní připomínka.:+ 

Pokud je to nějaká útěcha (omluva za odporný anglicismus, ale pořádný český ekvivalent mě ne a nenapadá...:D), tady v UK jsou bondovky v rámci Prime předplatného také jen někdy - co se s nimi děje v mezidobí, tj. jestli je Amazon pronajímá jiné službě nebo na nich jen sedí a kasíruje vlastní předplatitele, nevím (a až tak mě to nezajímá), ale každopádně tohle jim zazlívat je už asi i fér... :)
976285
To už je rozumný přístup a například s těmi Bondy asi i poměrně legitimní připomínka.*:+*  Pokud je to nějaká útěcha (omluva za odporný anglicismus, ale pořádný český ekvivalent mě ne a nenapadá...*:D*), tady v UK jsou bondovky v rámci Prime předplatného také jen někdy - co se s nimi děje v mezidobí, tj. jestli je Amazon pronajímá jiné službě nebo na nich jen sedí a kasíruje vlastní předplatitele, nevím (a až tak mě to nezajímá), ale každopádně tohle jim zazlívat je už asi i fér... *:)*
976280
2 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Já toto chápu, jen se snažím lidi často varovat, že když je např. na ČSFD pod každým druhým filmem u VOD dostupnosti "AppleTV", neznamená to, že jim dám každý měsíc fixní částku a mám k dispozici tisíce filmů. Dám jim každý měsíc fixní částku, mám k dispozici pár filmů, a zbytek...Tlusťochu, zaplať!
Co třeba z mého pohledu v tomto modelu nedává smysl je to, že Amazon (s v podstatě totožným modelem) v Česku hodil za paywall všechny Bondy, které ale od nákupu MGM přímo vlastní. Přijde mi logické, že věci, které má daná služba ve svém přímém vlastnictví, prostě budou dostupné v rámci předplatného...
976280
Já toto chápu, jen se snažím lidi často varovat, že když je např. na ČSFD pod každým druhým filmem u VOD dostupnosti "AppleTV", neznamená to, že jim dám každý měsíc fixní částku a mám k dispozici tisíce filmů. Dám jim každý měsíc fixní částku, mám k dispozici pár filmů, a zbytek...Tlusťochu, zaplať! Co třeba z mého pohledu v tomto modelu nedává smysl je to, že Amazon (s v podstatě totožným modelem) v Česku hodil za paywall všechny Bondy, které ale od nákupu MGM přímo vlastní. Přijde mi logické, že věci, které má daná služba ve svém přímém vlastnictví, prostě budou dostupné v rámci předplatného...
976278
7 0
reagují: SeldomSeen, SeldomSeen
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Vy si to, pánové, představujete, s prominutím, jako Hurvínek válku...;) Neomezený, kompletní katalog převzatých filmů k volné distribuci v rámci předplatného pochopitelně nemá (a ani dost dobře nemůže mít) k dispozici žádná streamovací služba, přičemž Apple TV je v tomto ohledu vysloveně extrém, ti nemají vůbec žádný, pouze původní (plus na festivalech k exkluzivní distribuci zakoupenou) tvorbu, ale to je snad poměrně veřejně přístupná informace... 8)

To, že u filmů, na něž práva nevlastní, vám nabízejí zprostředkování zakoupení nebo vypůjčení za příslušný poplatek, je pak daleko víc na místě vnímat jako službu navíc (kterou pochopitelně za daných podmínek můžete, ale nemusíte využít) než nějakou zvůli zlých, hrabivých streamovacích služeb, probůh...! :o
976278
Vy si to, pánové, představujete, s prominutím, jako Hurvínek válku...*;)* Neomezený, kompletní katalog převzatých filmů k volné distribuci v rámci předplatného pochopitelně nemá (a ani dost dobře nemůže mít) k dispozici žádná streamovací služba, přičemž Apple TV je v tomto ohledu vysloveně extrém, ti nemají vůbec žádný, pouze původní (plus na festivalech k exkluzivní distribuci zakoupenou) tvorbu, ale to je snad poměrně veřejně přístupná informace... *8)* To, že u filmů, na něž práva nevlastní, vám nabízejí zprostředkování zakoupení nebo vypůjčení za příslušný poplatek, je pak daleko víc na místě vnímat jako službu navíc (kterou pochopitelně za daných podmínek můžete, ale nemusíte využít) než nějakou zvůli zlých, hrabivých streamovacích služeb, probůh...! *:o*
976266
12 0
reagují: Leefko
reagovat
reaguje na: hroubek
Hele nemusí můžeš si dávat díly na přeskáčku nebo proste pokaždé když budeš mít chuť tak pokračovat třetí řadou a podobně nikdo neříká ze to musíš hned dokoukat je to sitcom a furt lepší než dokola jet jako komfort zone Přátele , je to opravdu pecka já taky ještě nedokoukal poslední 4 řady ale vím ze to existuje a jednou se k tomu dostanu, oni už jsou všichni jinde a dělají to jen z lásky k fanouškům a k sobě 
976276
Hele nemusí můžeš si dávat díly na přeskáčku nebo proste pokaždé když budeš mít chuť tak pokračovat třetí řadou a podobně nikdo neříká ze to musíš hned dokoukat je to sitcom a furt lepší než dokola jet jako komfort zone Přátele , je to opravdu pecka já taky ještě nedokoukal poslední 4 řady ale vím ze to existuje a jednou se k tomu dostanu, oni už jsou všichni jinde a dělají to jen z lásky k fanouškům a k sobě 
976273
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Peak Sunny je od 3 po 11 seriu. Potom to zacne kolisat ale aj v tych neskorsich seriach sa najde to najlepsie zo Sunny. 
976275
Peak Sunny je od 3 po 11 seriu. Potom to zacne kolisat ale aj v tych neskorsich seriach sa najde to najlepsie zo Sunny. 
976273
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se