Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3501 - 3520 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Mozno maju super testovacky a v rukach pecku. Aj ked by ma to prekvapilo
953399
Mozno maju super testovacky a v rukach pecku. Aj ked by ma to prekvapilo
953382
0 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Demonic8
A Naked Gun od 2. zaří.
Mně uz to přijde jako takový standart.
Ale aspoň to nejde na vod dřív, nez se to k nám dostane do kin 
BTW to MK mě nas.alo...
Myslel jsem, že to bylo kvůli nějakým dotackam a oni chtějí jen vic peněz v letní sezóně, protože trailer mel úspěch...
953382
A Naked Gun od 2. zaří. Mně uz to přijde jako takový standart. Ale aspoň to nejde na vod dřív, nez se to k nám dostane do kin  BTW to MK mě nas.alo... Myslel jsem, že to bylo kvůli nějakým dotackam a oni chtějí jen vic peněz v letní sezóně, protože trailer mel úspěch...
953381
2 0
reagují: pepo
reagovat
A Weapons (Hodina zmizení) bude od 9.září na VOD (prime video a další), docela brzo, ne? 
953381
A Weapons (Hodina zmizení) bude od 9.září na [url=https://maxblizz.com/zach-creggers-weapons-vod-release-date-revealed/]VOD[/url] (prime video a další), docela brzo, ne? 
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Mortal Kombat II

Tak si budeme musieť počkať
953380
Tak si budeme musieť [url=https://www.comingsoon.net/movies/news/2022107-mortal-kombat-ii-release-date-delayed-to-2026]počkať[/url]. 
Mortal Kombat II
2 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Hlavně Jason Patrick tam vypadá jak Jim Morrison - People are Strange . Jo taky mám jedničku moc rad :+ Kiefer a jeho banda včetně ty buchty jsou skvělý a duo Corey a Corey zábavné 
953373
Hlavně Jason Patrick tam vypadá jak Jim Morrison - People are Strange . Jo taky mám jedničku moc rad *:+* Kiefer a jeho banda včetně ty buchty jsou skvělý a duo Corey a Corey zábavné 
953362
1 0
reagovat

Klavírní večer...

Ve jménu cti 6/10
Velmi zvláštně dramaturgicky poskládaný film. V momentě, kdy se divák smíří s přímočarostí a zkratkovitostí vyprávění, přijde zhruba dvacetiminutová pauza, která má zjevně ambici prokreslit postavy, ale působí spíš jako přilepená a „too little, too late“ – a navíc nedává moc smysl. Poté film opět zrychlí, jenže místo gradace přichází spíše zbytečné střihové roztříštění. Chtěl jsem to milovat, ale nakonec můžu upřímně pogratulovat jen k výtečným dvěma prvním soubojům. Ty další dva už zůstaly o poznání slabší.

Bod obnovy 7/10
Nejlepší sound design v historii českého filmu. Bez nadsázky. Je to zážitek, který sám o sobě odůvodní shlédnutí. Zárověň je zde taky nejkomplexnější sci-fi výprava od dob československé kinematografie. Výprava působí velkolepě a zároveň funkčně, bez zbytečných kudrlinek. Theodor Pištěk by měl radost. Problémem jsou místy dialogy, které šustí papírem. Ne každý herec je dokáže podat tak, aby zněly přirozeně. Na druhou stranu Neužil i Hádek předvádějí i přes omezení scénáře špičkové výkony.  Asi chápu, proč hlavní role byla pojatá tak, jak byla. Zřejmě to byl vědomý záměr. Ale více lidská, empatičtější varianta by filmu dodala potřebné emoce. Takhle je to chladné jak prdel po pěti minutách v zamrzlém autě. 
953364
[b]Ve jménu cti 6/10[/b] Velmi zvláštně dramaturgicky poskládaný film. V momentě, kdy se divák smíří s přímočarostí a zkratkovitostí vyprávění, přijde zhruba dvacetiminutová pauza, která má zjevně ambici prokreslit postavy, ale působí spíš jako přilepená a „too little, too late“ – a navíc nedává moc smysl. Poté film opět zrychlí, jenže místo gradace přichází spíše zbytečné střihové roztříštění. Chtěl jsem to milovat, ale nakonec můžu upřímně pogratulovat jen k výtečným dvěma prvním soubojům. Ty další dva už zůstaly o poznání slabší. [b]Bod obnovy 7/10[/b] Nejlepší sound design v historii českého filmu. Bez nadsázky. Je to zážitek, který sám o sobě odůvodní shlédnutí. Zárověň je zde taky nejkomplexnější sci-fi výprava od dob československé kinematografie. Výprava působí velkolepě a zároveň funkčně, bez zbytečných kudrlinek. Theodor Pištěk by měl radost. Problémem jsou místy dialogy, které šustí papírem. Ne každý herec je dokáže podat tak, aby zněly přirozeně. Na druhou stranu Neužil i Hádek předvádějí i přes omezení scénáře špičkové výkony.  Asi chápu, proč hlavní role byla pojatá tak, jak byla. Zřejmě to byl vědomý záměr. Ale více lidská, empatičtější varianta by filmu dodala potřebné emoce. Takhle je to chladné jak prdel po pěti minutách v zamrzlém autě. 
Klavírní večer...
5 -1
reagovat

The Lost Boys (1987)

Ty bláho tohle mi sedlo, už jsem to neviděl leta, měl bych ty Steelbooky začít rozbalovat, Feldman, Haim nebo mladej Kiefer v perfektním upířim fláku od Schumachera s nádhernou atmosférou a parádníma efektama, bože to je stejně dobrý jako Fright Night nebo vlčí Howling, no uplně mi to vykouzlilo usměv, hodně dobrá upířina a finální masakr je fakt plnej super efektu, krásných masek a … no koukněte sami. mňam 😀
953362
Ty bláho tohle mi sedlo, už jsem to neviděl leta, měl bych ty Steelbooky začít rozbalovat, Feldman, Haim nebo mladej Kiefer v perfektním upířim fláku od Schumachera s nádhernou atmosférou a parádníma efektama, bože to je stejně dobrý jako Fright Night nebo vlčí Howling, no uplně mi to vykouzlilo usměv, hodně dobrá upířina a finální masakr je fakt plnej super efektu, krásných masek a … no koukněte sami. mňam 😀
The Lost Boys (1987)
6 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
reaguje na: Tyller
vpada to stejne debilne jak original
953349
vpada to stejne debilne jak original
953330
0 0
reagovat
reaguje na: Tyller
Ten oranžový filtr v první půlce je celkem meh, ale Daniel Bernhardt, kterého jste už určitě viděli v plno malých roličkách třeba Ballerina, Nobody apod. , protože je to původně stunt coordinator v 87Eleven (David Leitch a Chad Stahelski), tak snad si tady hlavní roli užije a nějaká nápadná akce tam díky němu snad bude.
953347
Ten oranžový filtr v první půlce je celkem meh, ale Daniel Bernhardt, kterého jste už určitě viděli v plno malých roličkách třeba Ballerina, Nobody apod. , protože je to původně stunt coordinator v 87Eleven (David Leitch a Chad Stahelski), tak snad si tady hlavní roli užije a nějaká nápadná akce tam díky němu snad bude.
953330
0 0
reagovat
reaguje na: RingMan
zeby dalsi Goslingov projekt, ktory sa toci bez nahanania (premiera daleko) a mozu to normalne vypiplat a nenahanat sa s CGI? bodaj by aj ostatne filmy nemali sibenicne terminy
953340
zeby dalsi Goslingov projekt, ktory sa toci bez nahanania (premiera daleko) a mozu to normalne vypiplat a nenahanat sa s CGI? bodaj by aj ostatne filmy nemali sibenicne terminy
953320
6 0
reagovat

Trailer

Death Stalker (2025)
Vyzerá to ako hard core fantasy z ranku Kulla dobyvateľa, pričom tvorcovia sú si toho plne vedomí a vôbec sa za to nehanbia. 
A soundtrack robí Slash a Bear Mccreary. 
Jo chcem to vidieť. 8)
953330
[url=https://www.youtube.com/watch?v=B-_M_ExxFhk]Death Stalker (2025)[/url] Vyzerá to ako hard core fantasy z ranku Kulla dobyvateľa, pričom tvorcovia sú si toho plne vedomí a vôbec sa za to nehanbia.  A soundtrack robí Slash a Bear Mccreary.  Jo chcem to vidieť. *8)*
Trailer
3 0
reagují: speta.jr, okkac
reagovat
reaguje na: verbst
MCU na vrcholu svejch sil.

Tak ďaleko by som zase nešiel.  Vrcholom MCU dodnes ostávajú aspoň pre mňa  prvý Avengers, ktorý nádherne zakončili arc celej prvej fázy. A po nich  prvý strážci galaxie ktorý sympaticky rozšírili univerzum zo zeme do vesmíru.

Black Panther  je stále dobrý, ale už začína trpieť neduhmi ...kreatívnej lenivosti... typu kostým aj helma musí byť za každú cenu cgi, aby hrdina nemusel vysvetlovať  ako sa prezlieka. 
953324
[i]MCU na vrcholu svejch sil. [/i]Tak ďaleko by som zase nešiel.  Vrcholom MCU dodnes ostávajú aspoň pre mňa  prvý Avengers, ktorý nádherne zakončili arc celej prvej fázy. A po nich  prvý strážci galaxie ktorý sympaticky rozšírili univerzum zo zeme do vesmíru. Black Panther  je stále dobrý, ale už začína trpieť neduhmi ...kreatívnej lenivosti... typu kostým aj helma musí byť za každú cenu cgi, aby hrdina nemusel vysvetlovať  ako sa prezlieka. 
953301
0 -2
reagovat
reaguje na: Ravenous
Souhlasím, že jsou to idioti co se zbavili Killmongera takhle brzo, ještě víc mě ale nasrali s tím, že zabili i Ullysess Claw, páč jsem si užíval pokaždé co se objevil hláškující Andy Serkis na scéně. Ale jinak supr Marvelovka za 8/10 
953322
Souhlasím, že jsou to idioti co se zbavili Killmongera takhle brzo, ještě víc mě ale nasrali s tím, že zabili i Ullysess Claw, páč jsem si užíval pokaždé co se objevil hláškující Andy Serkis na scéně. Ale jinak supr Marvelovka za 8/10 
953311
1 0
reagovat

Star Wars: Starfighter

Už se začíná natáčet. Jsem nějak nečekal takhle brzo, když to jde do kin až za dva roky skoro.

link
953320
Už se začíná natáčet. Jsem nějak nečekal takhle brzo, když to jde do kin až za dva roky skoro. https://www.starwars.com/news/star-wars-starfighter-cast
Star Wars: Starfighter
4 0
reagují: studo
reagovat
reaguje na: verbst
za mňa je to priemerná marvelovka za 6/10, ktorá nevyťažila potenciál na jedného z najlepších záporákov. 
953311
za mňa je to priemerná marvelovka za 6/10, ktorá nevyťažila potenciál na jedného z najlepších záporákov. 
953301
4 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
reaguje na: verbst
Až na slabší CGI v tom finálním fightu mám ten film taky moc rád. Chadwick měl charisma jak prase + ten výbornej soundtrack od Kendricka a zbytku TDE. Mňamka 
953309
Až na slabší CGI v tom finálním fightu mám ten film taky moc rád. Chadwick měl charisma jak prase + ten výbornej soundtrack od Kendricka a zbytku TDE. Mňamka 
953301
4 0
reagovat

Black Panther

Na výročí úmrtí Chadwicka jsem si dal opět tenhle MCU majstrštyk. 
I po letech je to prostě furt pecka. Skvělí herci. Jeden z nejlepších MCU záporáků. Geniální score, topovej písničkovej soundtrack. 
Odsejpá to. Má to atmošku. Má to emoce (a posledních pět let dokonce víc) a má to za mě a pro mě prostě všechno. 

MCU na vrcholu svejch sil. 

RIP Chadwick. 
#fortheculture
953301
Na výročí úmrtí Chadwicka jsem si dal opět tenhle MCU majstrštyk.  I po letech je to prostě furt pecka. Skvělí herci. Jeden z nejlepších MCU záporáků. Geniální score, topovej písničkovej soundtrack.  Odsejpá to. Má to atmošku. Má to emoce (a posledních pět let dokonce víc) a má to za mě a pro mě prostě všechno.  MCU na vrcholu svejch sil.  RIP Chadwick.  #fortheculture
Black Panther
13 -4
reagují: Tyller, Ravenous, holub109
reagovat
Již tradičně nové V/H/S
953297
Již tradičně nové [url=https://youtu.be/l8XxoeV5LRU?si=tzOjEMypU71vKquS]V/H/S[/url]
2 0
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
Ja chapu, ze se to mohlo celkem libit, protoze konkukrence v dnesni dobe jak pises neni zadna slava. Mozna to je tim jak to bylo "vyhajpovany" do nebes :)
953286
Ja chapu, ze se to mohlo celkem libit, protoze konkukrence v dnesni dobe jak pises neni zadna slava. Mozna to je tim jak to bylo "vyhajpovany" do nebes *:)*
953268
2 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Jak jsem psal u recenze, v tom breku nad současnými filmy fakt nevím, co by si někteří představovali, když se jim nelíbila Weapons (což je samozřejmě vpoho). 

Máto skvěle napsanej scénář, nepředvídatelný děj, famózní kameru, dokonalou hudbu, postavy, výkony, skvěle tam šlape prolínají žánrů, tj. je to strašidelný, napínavý, vtipný. 

Jakože, co víc bychom chtěli, zvlášť v téhle době hromady mid obsahu valící se ze streamů, líného Hollywoodu pasírující akorát sequely (viz Paramount), prequely a spin offy, předražené blockbustery s nulovou snahou o nějaký děj a charaktery s hnusnými efekty a snaživými artovkami, na které se příliš nechodí a půlka diváku to stejně poplive. Seriously.
953268
Jak jsem psal u recenze, v tom breku nad současnými filmy fakt nevím, co by si někteří představovali, když se jim nelíbila Weapons (což je samozřejmě vpoho).  Máto skvěle napsanej scénář, nepředvídatelný děj, famózní kameru, dokonalou hudbu, postavy, výkony, skvěle tam šlape prolínají žánrů, tj. je to strašidelný, napínavý, vtipný.  Jakože, co víc bychom chtěli, zvlášť v téhle době hromady mid obsahu valící se ze streamů, líného Hollywoodu pasírující akorát sequely (viz Paramount), prequely a spin offy, předražené blockbustery s nulovou snahou o nějaký děj a charaktery s hnusnými efekty a snaživými artovkami, na které se příliš nechodí a půlka diváku to stejně poplive. Seriously.
953240
4 -1
reagují: Vincent
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se