Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30421 - 30440 Napsat příspěvek

Show! (2013)

Tak po shlédnutí jsem konečně pochopil slogan České Sody: "Vidíme business za vším!" A tomu tatínkovi bych rád jednu vrazil, prostě jen tak...
626892
Tak po shlédnutí jsem konečně pochopil slogan České Sody: "Vidíme business za vším!" A tomu tatínkovi bych rád jednu vrazil, prostě jen tak...
Show! (2013)
0 0
reagovat

Útok na věžák

Hodně, hodně jsem se bavil. O Boyegu v SW strach nemám, docela si to dával. A za pár let má roli Tysona jednoznačně předplacenou. Jediný, co mne rušilo byli kapku gumoví záporácu, ale vzhledem k rozpočtu.... meeeeh daleko lepší jak tradiční šedivá lůza u Marvelu. Cornish by si taky nějakou větší režijní šanci zasloužil. 7/10
626888
Hodně, hodně jsem se bavil. O Boyegu v SW strach nemám, docela si to dával. A za pár let má roli Tysona jednoznačně předplacenou. Jediný, co mne rušilo byli kapku gumoví záporácu, ale vzhledem k rozpočtu.... meeeeh daleko lepší jak tradiční šedivá lůza u Marvelu. Cornish by si taky nějakou větší režijní šanci zasloužil. 7/10
Útok na věžák
0 0
reagovat
to je :D
626887
to je *:D*
0 0
reagovat

pepo

Ve své podstatě je to ale strašně úchylnej film
626885
Ve své podstatě je to ale strašně [spoiler]úchylnej film[/spoiler]
pepo
0 0
reagovat

Predestination

Výborný mindfuck, ktorý sa pre neskúsených divákov stane rovnaký kult ako svojho času tiež strašne preceňovaný Butterfly effect. Skvelé oživenie z nezávislých vôd 8/10
626884
Výborný mindfuck, ktorý sa pre neskúsených divákov stane rovnaký kult ako svojho času tiež strašne preceňovaný Butterfly effect. Skvelé oživenie z nezávislých vôd 8/10
Predestination
0 0
reagovat

Lucy

Každý kto očakával od Bessona seriózny film musel byť tak naivný až mi je ho ľúto.Besson kráča v stopách svojich producentských počinov ( ktoré až na 2-3 výnimky z duše nenávidím) a prináša čisté B -čko. Rozdiel oproti všetkým shitovým Taxíkom, Kuriérom alebo Wasabi? Je to super zábavné. Bessonovi sa podarilo natočiť najlepší debilný film tohto roku ( Transformeri sú už bohužiaľ opozeraní, Fast and Furious nebolo), svoj najlepší fil za posledných 15 rokov a okrem Taken svoj najlepší producentský počin vôbec.A Scarlett tá rola perfektne sedí. 7/10 a tie prekvapivé supertržby tomu prajem.
626865
Každý kto očakával od Bessona seriózny film musel byť tak naivný až mi je ho ľúto.Besson kráča v stopách svojich producentských počinov ( ktoré až na 2-3 výnimky z duše nenávidím) a prináša čisté B -čko. Rozdiel oproti všetkým shitovým Taxíkom, Kuriérom alebo Wasabi? Je to super zábavné. Bessonovi sa podarilo natočiť najlepší debilný film tohto roku ( Transformeri sú už bohužiaľ opozeraní, Fast and Furious nebolo), svoj najlepší fil za posledných 15 rokov a okrem Taken svoj najlepší producentský počin vôbec.A Scarlett tá rola perfektne sedí. 7/10 a tie prekvapivé supertržby tomu prajem.
Lucy
0 0
reagovat

Sháním film

Dobrý den,nedávno sme cetla recenzi na udajne film podle skutecne udalosti no nemuzu si vzpomenout na jmeno.Dej strucne..zena ma preedstavy,popisuje mesto, jeji matka rekne ,ze skutecne tomesto existuje nekde ve skotsku a kdyz tam prijede poznava to a uvedomuje si ze tam v minulem zivote zila.....atd tad..
Nevite prosim nazev?
Diky V.
626866
Dobrý den,nedávno sme cetla recenzi na udajne film podle skutecne udalosti no nemuzu si vzpomenout na jmeno.Dej strucne..zena ma preedstavy,popisuje mesto, jeji matka rekne ,ze skutecne tomesto existuje nekde ve skotsku a kdyz tam prijede poznava to a uvedomuje si ze tam v minulem zivote zila.....atd tad.. Nevite prosim nazev? Diky V.
Sháním film
0 0
reagovat

M (1931)

Rovnaké pocity ako som mal pri Metropolise. Vo veľkej väčšine stopáže úžasne progresívne podaná perfektná story. Ale miestami tááááááákto rozťahaná rozprávačská bezradnosť príliš poplatná svojej dobe. To nič nemení na tom, že ide o jeden z najvýraznejších, navýznamnejších a možno aj najlepších diel kinematografie. Ale nedokázalo mi to naplno učarovať 9/10
626861
Rovnaké pocity ako som mal pri Metropolise. Vo veľkej väčšine stopáže úžasne progresívne podaná perfektná story. Ale miestami tááááááákto rozťahaná rozprávačská bezradnosť príliš poplatná svojej dobe. To nič nemení na tom, že ide o jeden z najvýraznejších, navýznamnejších a možno aj najlepších diel kinematografie. Ale nedokázalo mi to naplno učarovať 9/10
M (1931)
0 0
reagovat
Teď jsem v televizi narazil na český sci-fi Nexus. Viděl to někdo? Koukal jsem 5 minut a ani nevim jak to popsat. :D:D:D
626854
Teď jsem v televizi narazil na český sci-fi [link="http://www.csfd.cz/film/26960-nexus/"]Nexus[/link]. Viděl to někdo? Koukal jsem 5 minut a ani nevim jak to popsat. *:D**:D**:D*
0 0
reagovat

Pelíšky

To je tak geniální film. A to i přes to, že Šabacha pravidelně načítám, vždycky mne to dostává. Nejlepší tuzemský porevoluční film. S velkým, převelkým náskokem. Pokaždí si tam najdu něco nového i po nějakém nevím sedmnáctém shlédnutí. 10/10
626842
To je tak geniální film. A to i přes to, že Šabacha pravidelně načítám, vždycky mne to dostává. Nejlepší tuzemský porevoluční film. S velkým, převelkým náskokem. Pokaždí si tam najdu něco nového i po nějakém nevím sedmnáctém shlédnutí. 10/10
Pelíšky
0 0
reagovat

Paddington

Už si musím konečne splašiť vlastnú rodinu a zabezpečiť nejaké to potomstvo aby som si mohol tieto filmy beztrestne užívať :) super atmosféra, kopa režijnych nápadov, cool hlavná postava a superbitch Nicole Kidman. Kto má decká berte ich okamžite do kina 8/10
626841
Už si musím konečne splašiť vlastnú rodinu a zabezpečiť nejaké to potomstvo aby som si mohol tieto filmy beztrestne užívať :) super atmosféra, kopa režijnych nápadov, cool hlavná postava a superbitch Nicole Kidman. Kto má decká berte ich okamžite do kina 8/10
Paddington
0 0
reagovat

What We Do in the Shadows (2014)

Vemte to nejlepší z Black Books, Otce Teda, smýchejte to dohromady s fiktivním dokumentem/reality show o úpírech na Novém Zélandu a dostanete jednu z nejzábavnějších festivalových podivností tohoto roku. A proč vlastně zmiňuju oba sitcomy? Protože se nemohu zbavit dojmu, že jde spíš o pilot k seriálu a na konci jsem byl velmi smutný, že ty čtyři roztomile přiblblý úpírky už neuvidím. 8/10
626833
Vemte to nejlepší z Black Books, Otce Teda, smýchejte to dohromady s fiktivním dokumentem/reality show o úpírech na Novém Zélandu a dostanete jednu z nejzábavnějších festivalových podivností tohoto roku. A proč vlastně zmiňuju oba sitcomy? Protože se nemohu zbavit dojmu, že jde spíš o pilot k seriálu a na konci jsem byl velmi smutný, že ty čtyři roztomile přiblblý úpírky už neuvidím. 8/10
What We Do in the Shadows (2014)
0 0
reagovat
barbarella (1968)
50% - llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch.
tu neskutecnou nudu zachranuje jen ten dizajn a obcasny obnazeny cecky.

flash gordon (1980)
65% - tady sem se tolik nenudil. je to zabavna hovadina a postavy sou fajn. nejvic me bavil vultan. dizajn byl jeste lepsi jak v barbarelle.

berberian sound studio (2012)
70% - vybornej originalni napad. chtel sem to videt uz kvuli tomu, ze je to vubec prvni essential na the dissolve, ale furt sem to odkladal. nakonce sem se k tomu dokopal kvuli skvelymu traileru na pestrobarvec petrklicovy. giallo mam rad, toby jones je vybornej, ma to spoustu genialnich scen, ale jako celek me to neohromilo.

the conformist (1970)
100% - ve vsech ohledech masterpiece. kazda scena je bezchybna. zakomplexovanejsiho magora sem od barry lyndona nevidel. miluju scenu, kde dela ty pozy s bouchackou. stefania sandrelli byla tak neskutecne nadherna panenka.
626831
barbarella (1968) 50% - llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch. tu neskutecnou nudu zachranuje jen ten dizajn a obcasny obnazeny cecky. flash gordon (1980) 65% - tady sem se tolik nenudil. je to zabavna hovadina a postavy sou fajn. nejvic me bavil vultan. dizajn byl jeste lepsi jak v barbarelle. berberian sound studio (2012) 70% - vybornej originalni napad. chtel sem to videt uz kvuli tomu, ze je to vubec prvni essential na the dissolve, ale furt sem to odkladal. nakonce sem se k tomu dokopal kvuli skvelymu traileru na pestrobarvec petrklicovy. giallo mam rad, toby jones je vybornej, ma to spoustu genialnich scen, ale jako celek me to neohromilo. the conformist (1970) 100% - ve vsech ohledech masterpiece. kazda scena je bezchybna. zakomplexovanejsiho magora sem od barry lyndona nevidel. miluju scenu, kde dela ty pozy s bouchackou. stefania sandrelli byla tak neskutecne [link="http://mondo-digital.com/conformist5big.jpg"]nadherna[/link] panenka.
0 0
reagovat

Vánoční pohádky.

Hmm, tak ani nepamatuju kdy byly ty pohádky tak špatný. Nejlepší byla ta včerejší, ale furt strašnej průměr. Krásná kamera, to jo. Ale takový nijaký.
"Kdyby byly ryby" bylo něco tak otřesnýho, že nepamatuju.
Láska na vlásku zase strašně demetní.

No, ať žije Pyšná princezna.
626814
Hmm, tak ani nepamatuju kdy byly ty pohádky tak špatný. Nejlepší byla ta včerejší, ale furt strašnej průměr. Krásná kamera, to jo. Ale takový nijaký. "Kdyby byly ryby" bylo něco tak otřesnýho, že nepamatuju. Láska na vlásku zase strašně demetní. No, ať žije Pyšná princezna.
Vánoční pohádky.
0 0
reagovat

popik

Tusk(2014)

Kupodivu velice solidní film, ač absurdní, tak solidní 7/10*, což jsem vůbec nečekal, protože Smithe považuju za podprůměrnýho režiséra, kterej toho víc nakecá než udělá.
Hodně tomu pomáhají všichni herci s naprosto parádním Deppem (začínám se těšit na Mortdecaie) a taková ta příjemně wtfakózní atmosféra.
626813
Tusk(2014) Kupodivu velice solidní film, ač absurdní, tak solidní 7/10*, což jsem vůbec nečekal, protože Smithe považuju za podprůměrnýho režiséra, kterej toho víc nakecá než udělá. Hodně tomu pomáhají všichni herci s naprosto parádním Deppem (začínám se těšit na Mortdecaie) a taková ta příjemně wtfakózní atmosféra.
popik
0 0
reagovat

TedGeorge

Ne, voe, já tim myslel alternativní realitu současné kinematografie, ve který se furt točí takhle parádní westerny :D :D
626791
Ne, voe, já tim myslel alternativní realitu současné kinematografie, ve který se furt točí takhle parádní westerny *:D* *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Strascha

Super! :))
626782
Super! *:))*
Strascha
0 0
reagovat

verbst

Right on! :+
626776
Right on! *:+*
verbst
0 0
reagovat

GuidoA.

Já to musím říct za zbytek: "Ty jsi strašně zvláštní patron, nekomformista nonplus ultra ;) ."
626775
Já to musím říct za zbytek: "Ty jsi strašně zvláštní patron, nekomformista nonplus ultra *;)* ."
GuidoA.
0 0
reagovat
u stardust sem nikdy nepochopil, co na tom ty lidi videj. stejny to mam treba i u chronicle.
626774
u stardust sem nikdy nepochopil, co na tom ty lidi videj. stejny to mam treba i u chronicle.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se