Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30401 - 30420 Napsat příspěvek
ponyo (2008)
85% - naaaaadhera. vizualne nejkrasnejsi mijazaki.

gone girl (2014)
90% - tak to byl tezkej orisek. ke konci sem se uz trochu nudil a po skonceni sem to videl tak na 70%, ale nedalo mi to spat a furt to ve mne rostlo. napsany to je chytre, ale nic mi na tom genialniho neprislo. na hodnoceni se podepsaly az ty emoce, ktery dorazily se spozednim. fincher si s flynnovou proste perfektne sedli. casting je bezchybnej. soundtrack je bozi. hned sem si ho musel stahnout. kam se hrabe ta slabota z interstellaru a to mam zimmera rad. akorat nevim jestli bude fungovat samotnej. rosamund pike byla samozrejme super, ale to byli vsichni. marion cotillard je momentalne uplne jinej level. budu si to muset pustit zanedlouho znovu.
626507
ponyo (2008) 85% - naaaaadhera. vizualne nejkrasnejsi mijazaki. gone girl (2014) 90% - tak to byl tezkej orisek. ke konci sem se uz trochu nudil a po skonceni sem to videl tak na 70%, ale nedalo mi to spat a furt to ve mne rostlo. napsany to je chytre, ale nic mi na tom genialniho neprislo. na hodnoceni se podepsaly az ty emoce, ktery dorazily se spozednim. fincher si s flynnovou proste perfektne sedli. casting je bezchybnej. soundtrack je bozi. hned sem si ho musel stahnout. kam se hrabe ta slabota z interstellaru a to mam zimmera rad. akorat nevim jestli bude fungovat samotnej. rosamund pike byla samozrejme super, ale to byli vsichni. marion cotillard je momentalne uplne jinej level. budu si to muset pustit zanedlouho znovu.
0 0
reagovat
626502
http://deadline.com/2014/12/sony-scraps-the-interview-1201328639/
0 0
reagovat

pepo

dobrovolne, ale trvalo mi to 14 dnu, davkoval jsem si to s rozmyslem... a duvod? Abych to mohl legitimne pomlouvat :D
626494
dobrovolne, ale trvalo mi to 14 dnu, davkoval jsem si to s rozmyslem... a duvod? Abych to mohl legitimne pomlouvat *:D*
pepo
0 0
reagovat

speta.jr

dúfam, že si to nepozeral dobrovoľne :)
626480
dúfam, že si to nepozeral dobrovoľne :)
speta.jr
0 0
reagovat

pepo plus Princezna ze mlejna

kdyby to skoncilo tim prvnim koncem, tak bych cely film vzal na milost, fakt. To by byl od Trosky taky prostrednik vsem, ze by to bylo na hranici geniality. Ale Troska ma ke geniovy daleko, ze ano...

Mimochodem vcera jsem asi po 20 letech videl Princeznu ze mlejna 1 a musim rict, ze nic tak tepleho jsem uz hodne dlouho nevidel a docela se divim, ze to na me tehda nenechalo nejake nasledky.
626479
kdyby to skoncilo tim prvnim koncem, tak bych cely film vzal na milost, fakt. To by byl od Trosky taky prostrednik vsem, ze by to bylo na hranici geniality. Ale Troska ma ke geniovy daleko, ze ano... Mimochodem vcera jsem asi po 20 letech videl Princeznu ze mlejna 1 a musim rict, ze nic tak tepleho jsem uz hodne dlouho nevidel a docela se divim, ze to na me tehda nenechalo nejake nasledky.
pepo plus Princezna ze mlejna
0 0
reagovat

Spazz

preboha, nie
626472
preboha, nie
Spazz
0 0
reagovat

pepo

Takže už se těšíš na Modelky, viď :D
626471
Takže už se těšíš na Modelky, viď *:D*
pepo
0 0
reagovat
To je blazen!

......dobrovolne?
626470
To je blazen! ......dobrovolne?
0 0
reagovat

Babovřesky

Geniálne! Dokonalá žánrovka. Film, ktorý dokáže z diváka vytiahnuť viac temných predstáv ako ľubovoľný Lynch alebo Cronenberg. Absolútne desivý horor plný psychopatov a fanatikov.Zakrýval som si oči, kričal od zúfalstva a prerušoval som to pretože som psychicky ten náklad nezvládal naraz. Navyše sú tam pomrknutia aj na konkurencii ( Scream, falošný koniec s pretáčaním ako z Hanekeho Funny Games to vážne, fakt nekecám). A to všetko rovnako ako najlepšie hororové kúsky bez humoru a nadsázky celých 133, sto tridsať tri, STO TRIDSAŤ TRI (!!!!) minút. Hitchcock, Wan, Polanski sucks - novým kráľom teroru je Troška. A všetci si to povinne pozrite pretože NIKDY ste nič tak desivé nevideli a asi ani neuvidíte -10/10
626469
Geniálne! Dokonalá žánrovka. Film, ktorý dokáže z diváka vytiahnuť viac temných predstáv ako ľubovoľný Lynch alebo Cronenberg. Absolútne desivý horor plný psychopatov a fanatikov.Zakrýval som si oči, kričal od zúfalstva a prerušoval som to pretože som psychicky ten náklad nezvládal naraz. Navyše sú tam pomrknutia aj na konkurencii ( Scream, falošný koniec s pretáčaním ako z Hanekeho Funny Games to vážne, fakt nekecám). A to všetko rovnako ako najlepšie hororové kúsky bez humoru a nadsázky celých 133, sto tridsať tri, STO TRIDSAŤ TRI (!!!!) minút. Hitchcock, Wan, Polanski sucks - novým kráľom teroru je Troška. A všetci si to povinne pozrite pretože NIKDY ste nič tak desivé nevideli a asi ani neuvidíte -10/10
Babovřesky
0 0
reagovat
takhle rozporuplny pocity a dojmy sem uz nemel hodne dlouho. gone girl se mnou radne vyjebala. bude drina to zejtra nak utridit, ale pozitivni prevladaj. to je jasny a to hodne.
626433
takhle rozporuplny pocity a dojmy sem uz nemel hodne dlouho. gone girl se mnou radne vyjebala. bude drina to zejtra nak utridit, ale pozitivni prevladaj. to je jasny a to hodne.
0 0
reagovat

Maze Runner

disclaimer: je to co to je a beru to tak.
Ty kráso, to bylo zábavné. Nic jsem od toho nečekal, ignoroval to v kině, ignoroval to doma a až teď jsem si řekl že si to teda pustím. Přitom je to velmi příjemně zpracované a zábavné, navíc po všech těch roztahaných sra*kách (tímto zdravím Honita) to alespoň byl 1 celý film, po kterém chci vidět další celý film - tak se to dělá.
Ač mi místy přišlo že hrdinovi schválně neříkají různé věci, tak celé postupné dávkování světa a odkrývání jeho pravidel, které se obratem mění a bourají bylo naprosto super + mám hodně rád Enderovu hru (knihu), takže jsem fakt vykřeněný. Kdybych chtěl, tak mám vnitřní pocit, že bych tam našel hodně plot holes, ale to že mě teď žádná nenapadá taky o něčem vypovídá (a tím nemyslím svoji slepotu, ale růžové brýle, které mi ten film nasadil)
626429
disclaimer: je to co to je a beru to tak. Ty kráso, to bylo zábavné. Nic jsem od toho nečekal, ignoroval to v kině, ignoroval to doma a až teď jsem si řekl že si to teda pustím. Přitom je to velmi příjemně zpracované a zábavné, navíc po všech těch roztahaných sra*kách (tímto zdravím Honita) to alespoň byl 1 celý film, po kterém chci vidět další celý film - tak se to dělá. Ač mi místy přišlo že hrdinovi schválně neříkají různé věci, tak celé postupné dávkování světa a odkrývání jeho pravidel, které se obratem mění a bourají bylo naprosto super + mám hodně rád Enderovu hru (knihu), takže jsem fakt vykřeněný. Kdybych chtěl, tak mám vnitřní pocit, že bych tam našel hodně plot holes, ale to že mě teď žádná nenapadá taky o něčem vypovídá (a tím nemyslím svoji slepotu, ale růžové brýle, které mi ten film nasadil)
Maze Runner
0 0
reagovat
kdyby sis radsi pustil DeadFall z 1993. To je teprv žrádlo :)
626421
kdyby sis radsi pustil DeadFall z 1993. To je teprv žrádlo :)
0 0
reagovat

Deadfall (2012)

Takovej ideální odpočinkovej film, když člověk přijde vygumovanej z práce a chce vypnout. Výborný obsazení, který mě k tomu filmu vlastně přitáhlo, atmosféra taky není marná, zajímavá kamera, velmi přívětivá stopáž. Solidních šest z deseti a navrch jeden a půl za casting, Olivia je tak hot, že sníh v jejím okolí prakticky sublimoval a Charlie Hunnam má na ty mládence co jsou jednou nohou v kriminále snad patent 8) :+
626418
Takovej ideální odpočinkovej film, když člověk přijde vygumovanej z práce a chce vypnout. Výborný obsazení, který mě k tomu filmu vlastně přitáhlo, atmosféra taky není marná, zajímavá kamera, velmi přívětivá stopáž. Solidních šest z deseti a navrch jeden a půl za casting, Olivia je tak hot, že sníh v jejím okolí prakticky sublimoval a Charlie Hunnam má na ty mládence co jsou jednou nohou v kriminále snad patent *8)* *:+*
Deadfall (2012)
0 0
reagovat
Fair enough... Ja to teda bral tak, ze minimalne aspon budu mit brzkou kopii filmu a nedelalo mi problem zkousnout tu moznost, ze by si na doladeni ty prachy vydupali nekde jinde. Rad jsem proste tema par drobnyma prispel v dobre vire, ze ten film proste bude vypadat o neco lip... Do vizualu jde hodne i tady, byt evidentne ne na hnusne cgi dinosaury atd.. :)

Mne jde hlavne o to, ze je (i treba tady) dost v mode posledni dobou nadavat na bezvajecne acknaky z PG13 ranku, za div ne vysvobozeni se berou i sracky typu Expendables 2 a 3, ale aby lidi podporili neco, co jednak vypada fakt originalne a k tomu je to i cool a celkem drsne, to uz se nikomu nechce :) Cekal bych zkratka vic nadseni pro takhle jedinecnou vec :)
626401
Fair enough... Ja to teda bral tak, ze minimalne aspon budu mit brzkou kopii filmu a nedelalo mi problem zkousnout tu moznost, ze by si na doladeni ty prachy vydupali nekde jinde. Rad jsem proste tema par drobnyma prispel v dobre vire, ze ten film proste bude vypadat o neco lip... Do vizualu jde hodne i tady, byt evidentne ne na hnusne cgi dinosaury atd.. :) Mne jde hlavne o to, ze je (i treba tady) dost v mode posledni dobou nadavat na bezvajecne acknaky z PG13 ranku, za div ne vysvobozeni se berou i sracky typu Expendables 2 a 3, ale aby lidi podporili neco, co jednak vypada fakt originalne a k tomu je to i cool a celkem drsne, to uz se nikomu nechce :) Cekal bych zkratka vic nadseni pro takhle jedinecnou vec :)
0 0
reagovat

Spazz

Tak už len z princípu by som nedal niekomu peniaze na film, keď už ho má prakticky celý natočený a robí len postprodukciu, a dokáže si doň zohnať Sharlta Copleyho. Tá kampaň je marketingový ťah a nič iné. podobne i Iron Sky, i keď tam aspoň chápem, že hodne ide na vizuálne triky.
626398
Tak už len z princípu by som nedal niekomu peniaze na film, keď už ho má prakticky celý natočený a robí len postprodukciu, a dokáže si doň zohnať Sharlta Copleyho. Tá kampaň je marketingový ťah a nič iné. podobne i Iron Sky, i keď tam aspoň chápem, že hodne ide na vizuálne triky.
Spazz
0 0
reagovat

Spazz

tak mě třeba naprosto neoslovily jejich odměny.
a) vůbec nevím jak dobrý jsou schopni udělat film (ano, mají hypercool POV, pravděpodobně narvaný vizuálními nápady... ale co dál?)
b) Jít je podporovat dopředu, s nejistým výsledkem a kdesi cosi a nedostat za to nějaký přístup k produkčním materiálům, nemít k dispozici aktuální raw/uncut verze apod?

Ono přecejen u hry člověk trochu snáze dává peníze, když pak (pokud chce) může hrát alfu, může kecat do vývoje a kdesi cosi, ale v téhle rovině to je prostě somrování, resp. odmítám někomu zaplatit vývoj (čehokoli) aniž bych za to sám nic (nad rámec existence výsledného produktu) neměl.

Tím jen chci říct, že si celkem snadno dovedu představit, že se na to mnoho lidí bude dívat podobnou optikou.
626381
tak mě třeba naprosto neoslovily jejich odměny. a) vůbec nevím jak dobrý jsou schopni udělat film (ano, mají hypercool POV, pravděpodobně narvaný vizuálními nápady... ale co dál?) b) Jít je podporovat dopředu, s nejistým výsledkem a kdesi cosi a nedostat za to nějaký přístup k produkčním materiálům, nemít k dispozici aktuální raw/uncut verze apod? Ono přecejen u hry člověk trochu snáze dává peníze, když pak (pokud chce) může hrát alfu, může kecat do vývoje a kdesi cosi, ale v téhle rovině to je prostě somrování, resp. odmítám někomu zaplatit vývoj (čehokoli) aniž bych za to sám nic (nad rámec existence výsledného produktu) neměl. Tím jen chci říct, že si celkem snadno dovedu představit, že se na to mnoho lidí bude dívat podobnou optikou.
Spazz
0 0
reagovat
Tak Hardcore nakonec na Indiegogo moc nepochodil :( 4 dny do konce a zafinancovan je jen z 68%...... doufam, ze jeste neco vymysli a na vysledne kvalite se to tak nepodepise... Kazdopadne nechapu, jak je mozne, ze takovyhle narez nenasbiral nekolikanasobek sveho ciloveho rozpoctu.... :-
626379
Tak [link="https://www.indiegogo.com/projects/hardcore-the-first-ever-action-pov-feature-film"]Hardcore[/link] nakonec na Indiegogo moc nepochodil :( 4 dny do konce a zafinancovan je jen z 68%...... doufam, ze jeste neco vymysli a na vysledne kvalite se to tak nepodepise... Kazdopadne nechapu, jak je mozne, ze takovyhle narez nenasbiral nekolikanasobek sveho ciloveho rozpoctu.... *:-*
0 0
reagovat
i saw the devil (2010)
65% - dobra zanrovka, ktera je riznuta humorem a poradnou brutalitou. nektery sceny sou bravurne natoceny a old boy to hraje proste vyborne. problem mam s tim, ze to ma neopodstatneny dve a pul hodiny, takze nektera vata me fakt unavovala. hlavne se tam nedeje nic, co bych necekal, nebo me zvedlo ze zidle.
626376
i saw the devil (2010) 65% - dobra zanrovka, ktera je riznuta humorem a poradnou brutalitou. nektery sceny sou bravurne natoceny a old boy to hraje proste vyborne. problem mam s tim, ze to ma neopodstatneny dve a pul hodiny, takze nektera vata me fakt unavovala. hlavne se tam nedeje nic, co bych necekal, nebo me zvedlo ze zidle.
0 0
reagovat
Ty jo, ona je opravdu dvojka Jingle all the way /ROlničky kam se podíváš, kde Arnieho nahradil Larry the cable guy, mein Gott! :D
626373
Ty jo, ona je opravdu dvojka Jingle all the way /ROlničky kam se podíváš, kde Arnieho nahradil Larry the cable guy, mein Gott! *:D*
0 0
reagovat

Miracle on 34th Street (1947)

Milé, vtipné, dojímavé, nádherné. A môj pravidelný vianočný playlist je od tohto roku o ďalší film bohatší. 9/10
626317
Milé, vtipné, dojímavé, nádherné. A môj pravidelný vianočný playlist je od tohto roku o ďalší film bohatší. 9/10
Miracle on 34th Street (1947)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se